Umudumuz Umut olsun

Mervecim bende bebeğime baktırmaya gittiğimde dediki doktor bazı bebeklerde 8-9 haftaya kadar kalp atışını alamıyoruz dedi. Bu yüzden panik yapma bazen bebek uyuduğu için bile alınamıyormuş. İnşallah sağlığıyla alıcan bebeğini kucağına.

Raziyecim seni çok merak ettik kızlarla hep aklımızdaydın sitede açılmadı kahrolduk yani.

Nasipcim biz seni hep merak ettik hep yanında olmaya çalıştık belki aramızda yanlış anlaşılma oldu birbirimizi kırdık . Bizi bırakıp gitmene üzüldüm ama eğer mutlu olacaksan sen bilirsin...Biz bebeğini merak edicez burda kız mı erkek mi tahlilleri nasıl çıktı nasip in annesi nasıl hep merak edicez belki ama olsun. seni seviyoruz canım inşallah çok mutlu olursun bebeğini sağsağlim kucağına alırsın cnm.

Hepinize iyi akşamlar kızlar yarın görüşürüz inşallah............

canım insallah hamişsindir. ben de4 gün gecikince umutlanmıştım ama maalesef kan tahlilinin sonucunu almadan kahvereng,iler geldi.hayırlıı olsun canım benimm..

canım stres yapma belki bebiş duyurmak istemiyodur. bak gör her şey yolunda bunu dr da söyleyecek bitanemm.

kızlar ayın 20sinde adet oldum bugün dra gittim bi tane folikül kistim varmış kontrol hapı başladık bugün ve aşılama önümüzdeki aya kaldı. ben de bu arada rahim filmi çektireceğim. hakkımızda hayırlısı. BU ARADA SİTEMİZ HAYIRLI OLSUN KIZLAAAR ÇOK ÖZLEDİM SİZİİ ÇOOK ÖPÜYORUMM..

Pınarcım olsun canım geç olsunda güç olmasın üzülme banada kğrtajdan sonra kist oluşmuş dedi doktor sonra kaybolmuş inşallah çabuk kaybolur canım sıkma canını bizde seni özlüyoruz akşamları tek giriyosun görüşemiyorz senle...

Günaydin kizlar bol hamişli günler herkeze
pinarcim üzülme canim herşey düzelir ama çok özletiyorsun gerçektende kendini

şebom,esmam,raziyem,asiyem,aslım,pınarcım,nasipim,ayşem,gülşenim,mervem, hepinize çok çok teşekkür ederimmm.. allaha dua etmekten başka çarem yok canını veren allahım umuyorum ki canını almaz benden kaybetmek istemiyorum bebeğimii..bugün evde yatıp yataktan çıkmak istemedim hiç çünkü dün gece düşündüm kaybetmiş olabileceğim düşüncesi daha bastı.. pazartesi oluncaya kadar bana rahat yok.herşeyin hayırlısı inşallahh((

Mervecim günaydin canim doktorunla konuşup keşke 2 güne rapor alsaydin canim ama üzülürsen findiğinida üzersin unutma bak erken olduğu için duyamamiştir.

Mervecim günaydin canim doktorunla konuşup keşke 2 güne rapor alsaydin canim ama üzülürsen findiğinida üzersin unutma bak erken olduğu için duyamamiştir.

alamadım aslıcım zaten bu gidişle işten kovacaklar.. aslı doluya koyuyorum olmuyo boşa koyuyorum olmuyor geçen hafta bhcg değerim 8500 çıktı bu demek oluyo ki 5-6 hafta arası yani 1haftada bebek büyümemiş bu hafta olması gereken haftasında değil oyüzdende korkum dahada arttı.

bakalım netten bir doktora daha danıştım cvp gelir umarım

Seninde işyerin anlaşilan benimki gibi tatlim inş hayirli haberler alacaksin istersen başka doktora git ama inana bana benim yaşadiklarimi yaşiyorsun banada alttan bakmişlardi

Günaydın kızlar gününüz aydın ve hamişli olsun inşallah..

Mervecim bazen bebekler sonradan olması gereken haftaya geliyorlar belli olmuyor ki büyümeleri kafanı fazla yorma böle olumlu düşün aklına kötü şeyler getirme. Ben aldırmaya gittiğim gün bile belki yaşıyordur diye son kez baktırdım cnm hala ümitliydim belki hata vardır diye ümidini kaybetme....

canım mervem dayağı yiyeceksin ne diyoruz iyi düşünelim iyi olsun hakkında hayırlısı rabbim sana verdi miniğini inşallah geri almayacak onu ne kadar beklediğini hepimiz biliyoruz helede hamileyim dediğin anı hiç unutamıyorum sesinin titreyişini sen allaha bol bol dua et annesi fındığımız bizi bırakmayacak onunla konuş duymasa bile konuş onla

valla batuyla biz iyiyiz onunda keyfi yerinde herşey ona göre adapte olmuş şekilde daha ne olsun demi

Bizde iyiyz canim işte 2li testimizin yapilmasini bekliyoruz 29da yaptiricam inş olumlu olur sonuçlar

kızlar selam...gününüz aydın olsun...site gelmiş bakıyorum..Gözümüz aydın..Ben iğnelere başladım kızlar..Yarın sabah ultrason ile yumurta kontrolüm var..Sizlerde ne var ne yok..geçmişi okumadım henüz...Okuyup döneceğim hemen.

Benim günüm 26 sı ama daha bekleyeceğim kızlar geçende 42 günde olmuştum çünkü hayırlısı bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…