Umudumuz Umut olsun

evet kızlar kart yiyene kadar herkez hamiştir ve hamiş kalacak öpüyorum sizi sizede iyi akşamlar iyi haftasonları
mervişçim bebiş nasıl nasılsın sen varmı şikayetin

esma şebo gülşen asiye raziye aslım merve merve2 ayşem seher hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim allah en kısa zamanda olmayanlarada nasip etsin
bu zamana kadar sizlerle çok şeyler yaşadık acısıyla tatlısıyla bazen birbirimizi yalnış anladık bazende lep demeden leblebiyi anladık sizleri çok seviyorum bu zamana kadar eğer size karşı bir hatam olduysa özür dilerimama görüyprum ki hamiş kaldığıma beklediğim seevinci vermediniz sağlık olsun oysa ben sıplayıp gülen ifadeeler beklerken sadece tebrik etmişsiniz allah razı olsun hepinizden ama sanırım aranızdan ayrılma zamanım gelmiş hepiniz kendinizee çok iyi bakın esmacım örgüleri önümüzdeki hafta kargoya vereceğim canım güle güle giysin ayşecim aşkım allah en kısa zamanda sanada bu mutluluğu tatdırsın eemin ol hamiş olduğunda bendee burdan sevinç gösteerimi yapacağım
HAKKINIZI HELAL EDİN
SİZİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUM
senağlama

MUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZEL HAMİŞLERİMİZ

* S.ozozel....................................( Sibel )
* Boddim......................................( Esma )..........17.09.1987
* Emelyucel.................................( Emel )
* nazers......................................( Nazmiye )......09.03.1984
* RUMELİLİ.................................( Gülşen )........29.03.1979
* ssensun...................................( Seher )..........31.07.1982
* aslımmm................................. ( Aslı ).............28.01.1985
* cancer..................................... ( Merve )..........23.06.1982
* crazybaby................................ ( Nasip )..........28.01.1972

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLER

* 61 esra.............................10 Ekim ( esra )
* NEŞELİ:)).........................16 Ekim ( Neşe )
* melankolia........................17 Ekim ( Pınar )
* raziş.................................18 Ekim ( Raziye )...........03.06.1984
* Rahel................................18 Ekim ( Emel ).............15.02.1978
* asiş..................................26 Ekim ( Asiye ).............15.02.
* alabama............................01 Kasım ( Şebnem )
* myhope.............................05 Kasım ( Ayşe ).............06.12..1974
* CZC............................................... ( Zeynep )
* nicole78........................................ . ( Merve ).............01.12.1978
* zuzu79............................................ ( Sinem )

BİZLERDE BU AY UMUDUMUZA KAVUŞABİLMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

MUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZEL HAMİŞLERİMİZ

* S.ozozel....................................( Sibel )
* Boddim......................................( Esma )..........17.09.1987
* Emelyucel.................................( Emel )
* nazers......................................( Nazmiye )......09.03.1984
* RUMELİLİ.................................( Gülşen )........29.03.1979
* ssensun...................................( Seher )..........31.07.1982
* aslımmm................................. ( Aslı ).............28.01.1985
* cancer..................................... ( Merve )..........23.06.1982
* crazybaby................................ ( Nasip )..........28.01.1972

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLER

* 61 esra.............................10 Ekim ( esra )
* NEŞELİ:)).........................16 Ekim ( Neşe )
* melankolia........................17 Ekim ( Pınar )
* raziş.................................18 Ekim ( Raziye )...........03.06.1984
* Rahel................................18 Ekim ( Emel ).............15.02.1978
* asiş..................................26 Ekim ( Asiye ).............15.02.
* alabama............................01 Kasım ( Şebnem )
* myhope.............................05 Kasım ( Ayşe ).............06.12..1974
* CZC............................................... ( Zeynep )
* nicole78........................................ . ( Merve ).............01.12.1978
* zuzu79............................................ ( Sinem )

BİZLERDE BU AY UMUDUMUZA KAVUŞABİLMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

az kalmış raziyeee emelllllll pınarr ne alemsinnn??? neşe uğramıyor gene ..inş hamişle dolar heryerimizz

slm canım.valla kaç gündür kayınvaldeme gidiyorum kahvaltıya ve geç dönüyorum. normalde 29günde 1 oluyordum dün olmam lazımdı ama bugünde olmadım bakalım heyecanla bekliyorum canım benimm.. sen nasılsın birtanemm?

kızlar herkese günaydınlar...hayırlı cumalar...
nasip geçmiş olsun canım annene acil şifalar versin allah...inşallah kan sonucun da olumlu çıkar...
ben yedim kartı dün hayırlısıyla...bi dahaki aya inşallah..bu ay beklemiyodum zaten..
ay kızlar şimdilik ofis çok sakin kimse yok... öğleye kadar böyle olur sanırım...bu ne demek..öğleye kadar sizlerleyim....

canım sağlık olsun önümüzdeki ay inş sağlıklıca hamiş kalırsın canım

valla aslıcım hiçbirşey yok ne hamişlik belirtisi ne de regl belirtisi bekliyorum bende çok heyecanlıyım üzülmek istemiyorum bugün 30,günüm 31.günde oluyorum yarın da olmazsam (inşallah olmam) artık daha çok ümitlenecem allahım bu mübarek günün hürmetine yüzümü güldürür inşallah

anım benim insallah hamişsindiir. dualarım seninlee

cumanız mübarek dualarınız kabul olsun kızlarrrrra.s.

bu arada ayşeeeee kız nerdesin şu bilgisayarını hala halledemedin mi? günde bi kere ce diyip gidiyosun

hoşbulduk hayatım ama ce diyip gitmem gerekti işler birazcık yoğun çok değil ama napim iş olsun çalışıyoz. zaman biraz zor zaman dünya karışık iş olunca saldırıyoz.

eee diyene bakkk o da ceeeeeee ciiiiiiiii

kızımmmm bizde kendimize göre iş yapıyoz herhaldeeeeeee neyse
nikolüm sıralamışsın bahaneleri yok bayramdı yok hastalıktı anlamam yedin sıfırı otur aşağıııı bi dahakine çok çalış sana yıldızlı pekiiiii yanındada bebiş bonuş olaraktan gelecek inş sen çalışma kısmını hallet dua kısmı hepimizdennnnn
razişim sen iyi çalışmışsın anlaşılan ama kurul kararına mı takıldınnnnumarım geçersin canımmmm
pınarımdan haberi olan varmııııııı umarım onunda yıldızlı pekidirrrr
esmam gülşenim seherim mervem asişim razişim aslımmmm canlarımmmm mucuksss
nerde diğerleri bakalımmm cuma saati demeden çalışmalara devammı ediyolar yoksaaaa:eek:klava:
nasipim seni biliyorum çok yoğunsun Allah kolaylık versin annene şifa versin sana bebiş vermiş olsun inş canımmmmm
nazmiyem rahelim hala yokmu ilginççççsinemim hadi sen giremiyon pınarım iyice astı bide kaçak neşeli var aysonu kızı oldu çıktıııııııı kız arada ceee deeee:eek:klava:badegülüm sen nasılsınnn neyse hepinize mucuks

oy oyy pınarım diyen kalp güzelliğini seveyim kız. beklemedeyim aysem yarın akşama test yapcam olmazsam. dün olmam lazımdı ama olmadım hayırlısı dua et bana kuşuum. sen neler yaptın umarım her şey yolundadır

selam kızlar çok vaktim yok gerçi ayşeye söyledim size iletsin diye hani olur olur data error verir diye
kızlar kanı verdim gebelik kan sonucunu aldım 2334 yani hamişim pazartesi alacağım sonuç ise meğersem hormon sonucuymuş
gerçi beni merak etmeyeceğinizi söylemiştiniz ama ben yinede yazmak istedim
sizi seviyorum öptüm

maşaaaaallllaaaaaaaaaaaah yeni hamişlerimizeeee. canım benim çok tebrik ediyorum allah analı babalı büyütsüünnn insallah sağlıcakla kucağına all. bize de bol bol duaa et minik kuşşş:teytey::hooray:

ben geldim...herkese hayırlı cumalar dilerim..Günaydın demek için epey geç oldu :)))
Nasip güzn aydınn...Sen biliyordun değil mi? İçim bir hoş felan diyordun bak bebek çoktan gelmiş demekki..Darısı bize artık inşallah..
Raziye hadi sıra sende..Bende lekeler başladı bu ayda es geçtim ben :))
Şebo hikaye için teşekkürler canım..
Esma,gülşen,merve,Seher,Nazmiye Aslı,emel hamişler sizlerde iyisinizdir umarım..
Ayşee çok devamsızlık yapıyorsun bak...
pınar sende durum ne güzelim..Sinem senin aşk kasımda yaşanacak değilmi?
Merve2 seni yine kaçırdım..işler yoğun biliyorum..
Asiye canım doktorunun dediği olayda ciddi birşey değildir merak etme..öyle olsa kendi yapardı.. neyse öptüm hepinizi...

emelim beklemedeyimm. hayırlısıysa hamişimdir inşşş

raziyecim umutlandırmak istemem ama bakalım bekleyelimkaydirigubbakcemile5 umarımm hamiş çıkarsında tezimiz doğrulanır. benimde göğüslerim 1hafta öncesinden ağrır acırdı. gülşen geçen ay bana göğüslerin acıyor mu dedi bende hayır acımıyor dedim hatta o da dediki benimde hamile kaldığım ay acımadı demişti.. sende hamiş çıkarsan hihoyyyt yuppiii

merve normalde bende 1 hafta önceden ağrırdı memişler ama dün günümdü memişlerim dün ağrımaya başladı hayırlısı bakalımm.. hadi razişiim inş sen de hamişsindiir

esma şebo gülşen asiye raziye aslım merve merve2 ayşem seher hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim allah en kısa zamanda olmayanlarada nasip etsin
bu zamana kadar sizlerle çok şeyler yaşadık acısıyla tatlısıyla bazen birbirimizi yalnış anladık bazende lep demeden leblebiyi anladık sizleri çok seviyorum bu zamana kadar eğer size karşı bir hatam olduysa özür dilerimama görüyprum ki hamiş kaldığıma beklediğim seevinci vermediniz sağlık olsun oysa ben sıplayıp gülen ifadeeler beklerken sadece tebrik etmişsiniz allah razı olsun hepinizden ama sanırım aranızdan ayrılma zamanım gelmiş hepiniz kendinizee çok iyi bakın esmacım örgüleri önümüzdeki hafta kargoya vereceğim canım güle güle giysin ayşecim aşkım allah en kısa zamanda sanada bu mutluluğu tatdırsın eemin ol hamiş olduğunda bendee burdan sevinç gösteerimi yapacağım
HAKKINIZI HELAL EDİN
senağlama

CANIM NE DEMEK BU YA. BÖLE GİTMEK YOK BİZDE CANIM. BAZI TARTIŞMALARINIZ OLMUŞ OLABİLİR AMA AYLARDIR HEPİMİZ BİRBİRİMİZE DESTEK OLMADIK MI BERABER AĞLAYIP BERABER GÜLMEDİK Mİ? UFACIK BİR KONU YÜZÜNDEN ARKADAŞLARINI KAYBETME CANIMIN İÇİ.SENİ BEN DE DAHİL HEPİMİZ ÇOK SEVİYORUZ VE AMACINA ULAŞIP SAĞLICAKLA HAMİŞ KALDIN. VEEE BİZLERE ŞİMDİ ASIL SEN DESTEK OLACAKKEN GİDEMEZSİN:eek:klava:ANLIYORUM HASSASSIN AMA BİR DAHA DÜŞÜN BİRTANEEEM. SENİ ÇOK SEVİYORUUUUUUUUUUUZ:asigim:

bu arada beni soran sormayan tüm arkdaşlarıma kucak dolusu sevgilerrr.
Evet eskisi kadar fazla zaman ayıramıyorum ama emin olunki herzaman girip okuyorum kızlarr. Hamişleeeeeer.. test sonuçlarınız hayırlı olsun.. hamiş olmayan ama olmaya can atanlaaaarrr.. ellerii göreyiimm.. hayırlı zamanda gelsin bebişlerimiz insallaaah. hepinizi öptümmmmmm

kızlarr herkese merhaba sitemiz gelmiş uçuyorum şimdiiiiii herkesi çok merak ettim raziyeciğim özellikle senin nedir son durumun hemen fark et sitenin geldiğini haber et bize

kızlarr herkese merhaba sitemiz gelmiş uçuyorum şimdiiiiii herkesi çok merak ettim raziyeciğim özellikle senin nedir son durumun hemen fark et sitenin geldiğini haber et bize

selam esma nasılsın batu nasıl ay sabah girebilmiştim hatta bişeyler de yazmıştım seherde yazmıştı ama onlar silinmiiş ne oluyor kaçgündür bu siteye anlamadım gitti:sm_confused:

esmacım ben daha regl olmadım dün sağlık ocağına gttim ama burda sadece bir tane sağlık ocağı var hastanede yok burdada idrardan baıyorlar yani negatif çıktı on gün geçsin öyle gel böle çıkmaz dediler pazartei evdede test yapmıştım o zamanda negatif çıktı ama hala hasta olmadım sizce durumum ne arkadaşlar

HAKKINIZI HELAL EDİN
senağlama

hamile kalan herkese her zaman çok seviniyoruz çünkü bunun için burdayız yaşadığımız tatsızlıklar nediyle sevincimizi gösteremedik nedenini kızlarda açıklamışlar sana inşallah sağlıkla kucağına alırsın önemli olan hamile kalabilmek değil bebeğimizi sağlıkla kucağımıza alabilmek özür dilemek hatamı kabul ediyorum demekse bizi çok merakda bıraktın biz bunu haketmediğimiz için tepki gösterdik çünkü herbirimiz hamile haberi alıp sevinmek destek olmak için burdayız yoksa buranında bir anlamı olmaz demi dediğim gibi önemli olan sağlıklı gebelik geçirip sağsalim bebeğini kucağına alman allahım bir daha acı yaşatmasın kimseye

esmacım ben daha regl olmadım dün sağlık ocağına gttim ama burda sadece bir tane sağlık ocağı var hastanede yok burdada idrardan baıyorlar yani negatif çıktı on gün geçsin öyle gel böle çıkmaz dediler pazartei evdede test yapmıştım o zamanda negatif çıktı ama hala hasta olmadım sizce durumum ne arkadaşlar

canım bilmiyorum bencede bekle idrarda çıkmamış olabilir çatladık merakdan valla hele şükür kırmızılar gelmemiş çok sevindim canım vallahihoyyythihoyyyt

raziyeee esmaaaa çok özledim ya burayı
buarada raziye çatladım meraktan
tatlım bence hamişsinnn:))))))))) hiç olur muydu gecikmen ? kan testi yaptırma imkanı yok mu orda bilmiyorumda?

senağlamasenağlamasenağlama çok üzgünüm ki bebeğimin kalp atışı duyulmadı 7+4 görünce çok üzüldüm gene malesef doktor bugün baktı alttan hemde 5+5 ancak dedi senağlamasenağlama bilmiyorum ne olcak allahtan hayırlısı herşeyin pazartesiye kadar nası geçircem günleri bilmiyorum yada ozamanda kalp atısı duyulmazsa:nazar:

canım dünürüm sitresi bırak fındığımıza birşey olmayacak çıkar aklından kötü düşünveleri yeme dayağı hamiş hamiş

X