Umudumuz Umut olsun

günaydın kızlarrrrrrrrrrr herkes iyi mi? nasipden haber yok gördüm kadarıyla. dün ayşe gelmiş gitmiş net yine yok galibaaaa hadi herkese kolay gele öpüldünüz

GÜNAYDIN ŞEBNEMCİM HOŞGELDİN EVET NASİPTEN HABER YOK AYŞE ZATEN Bİ CEEE YAPIP GİDİYOR ÖZLETİYOR KENDİNİ SENİN İŞLER YOĞUN GALİBA ALLAH KOLAYLIK VERSİN CANIMa.s.

slm kızlar ben geldim uzun zamandır yoktum ranızda
yazacağım şeylere fikirlerinizi bekliyorum

kürtaldan sonra kanamalarım kesilmemişti ya dr umda normal normal dedi hep
arkasından geçen hafta bir ağrı bir sol tarafta sancı dr gittik acil acildeki dr anlamadı usg ciyi aradılar 60 ytl ye ssk lı olduğum haldre geldi sağda kistler var ve sooldada 7 cm büyük bir kist var dedi ve kara veremediler kadın doğumcumu ardılar
oda geldi alttan üstten usg evet kistler var ama bekleyelim 2 gün hastanede nevşehirde özel has.yattım
ve yasmin verip beni taburcu ettiler 2 sonra tekrar sancı amma doğum sancısı gibi
acil kayseri ye özel has.gittik apar topar ameliyata aldılar kapalı ameliyatta anlamamışlar birşey ve açık ameliyat bağırsağımı kaldırıyorlar o da ne yumruk şekinde çürrümüş ve bağırsağıma yapışmış vucuduma kanama yapmış bişey ve pataloji sonucundada da dış gebelik çıktı.aynı ayna hem dış gebelik hemde normal gebelik var mı böyle bişey ve ben dr demek bile istemiyorum cani anlayamamış ve geç kalsak bir ay beklesek yasmini içip ölecekmişim

kaysereiye gitmeden önce eşim arıyor ve drum eşime psikolojik başka tarafa gidin diyor ve can pazarı canımdan oluyordum ya..yasal olarak ben bu dr ne yapabilirim bana yardım edin hastaneyi başına yıkacağım resmensezeryan oldum varya birtek bebeğim eksikti ya peki kime güveneceğiz artık hangi dr a

ayna hem dış gebelik hemde normal gebelik var mı böyle bişey ve ben dr demek bile istemiyorum cani anlayamamış ve geç kalsak bir ay beklesek yasmini içip ölecekmişim

ÇOK GEÇMİŞ OLSUN CNM BAYA BİŞEYLER ATLATMIŞSIN ZATEN DOKTORA DÜŞÜRMESİN ONLARSIZDA BIRAKMASIN ALLAH IM BİZİ. İKİ OPERASYON GEÇİRMİŞ OLSUN YANİ ŞİMDİ NASILSIN

ÇOK GEÇMİŞ OLSUN CNM BAYA BİŞEYLER ATLATMIŞSIN ZATEN DOKTORA DÜŞÜRMESİN ONLARSIZDA BIRAKMASIN ALLAH IM BİZİ. İKİ OPERASYON GEÇİRMİŞ OLSUN YANİ ŞİMDİ NASILSIN

evdeyim dikişlerim var estetik annem baıkyor psiklojim berbat nasıl alanilirimkicanım benim:1hug:

canım benım Allah senı sevdıklerıne bagıslamıs buyuk geçmıs olsun dıyorum

Elinde raporların falan varsa hastane yönetimine durumu anlatsan doktorun hatası yüzünden geldiğin hali acaba bi yorum yaparlar mı aslında hukuki yola başvurmak lazım ama ülkemizde genelde baya uzuyo sonuç çıkması

Bence bişeyler yaparsin doktora mahkemeye başvursan kazanirsin kazanmalisinda

çok geçmiş olsun canım verilmiş sadakan varmış allah korusun insan hayatı ya bu dr.bazen hiç güvenmiyorum gerçekten ilginç hem dış gebelik hem de gebelik oluşması ilk defa duydun neyse atlatmış olmana sevindim allah acil şifalar hayırlı sağlıklı evlatlar versin:teselli:

bende normal doğum istiyorum arkadaşım 3 ay önce sezeryan yaptı hafif üşütünce ağrım oluyor diyor o yüzden normali en makbulü

ben nette izledim şuan korkmuyorum ama zaman ilerledikçe korkarmıyım bilmiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…