Umudumuz Umut olsun

günaydın raziye asiye aslı ve emel ne yapıyorsunuz bakalım
emel oğluşun nasıl annesi
raziye son durumlar ne canım
aslı senin minnoş nasıl
asiyee sana kaç gün kaldı canım

emel oğluşuna isim buldunuz mu annesi sen ne koyacaksın
bir batumuz birde kuzeyimiz var sende güney koyy :)))))))

aslı senin minnoş nasıl

Canım normalde nette yazan 26 ekim ama o tarihte olmam herhalde diye düşünüyorum. Çünkü geçen ayda 42 günde adet oldum o yüzden en az bi 10 gün bekleyeceğim kürtajdan sonra dengem boulmuş olma ihtimali yüksek çünkü

iyiz razişçim 29 ekimi bekliyoruz 2li tetst için heyecanla
esmacım miniğimle ben iyiyz çok şükür büyümeye çalışıyoruz siz nasılsınız batuşla
emelcim hoş geldin canım nasılsın oğluşun nasıl
asiyem hoşgeldin canım kaç günün kaldı nasılsın
nasip hadi gel artık ya çatladım

canım ya bırkaç ısım var ama tam bellı degıl arda-alperen-gökberk-cantürk bunlar lıstedekı en favorı ısımler canım bana kalsa toprak-rüzgar olurdu ama babamız begenmıyo oğlusum ıyı tekmelıyo sen hıssedebılıyormusun batusu

aslı senin minnoş nasıl

valla esmacım şuan bişey yok göğüslerim acırdı her ay regl olmadan önce bu ay bişey yok bilmiyorum ama üzülmekte istemiyorum hayırlıdı olsun hepimiz içinhihoyyyt

canım normalde kurtajdan sonra 3 ay beklemeyı onerıyor doktorlar senın kararın tabı

evet emelciğim hissettiriyo kendini kerata yesin annesi ya bir an önce doğsa artık demi
bu arada sende koysana annesi yakışıklı oğlunun fotosunu görelim yakışıklıyı
valla bizde çoookk iyiyiz büyüyoruz maşallah barekallah batuşumun gelişimi önde gidiyormuş 02.03.2009 da beklerken 28.02.2009 çıktı son muayenemizde bakalım ne zaman doğacak minnoşum

hayırlısı canım ne zaman yumurtladın peki geçmi yumurtladın zamanında yumurtladıysan geçmemesi lazım

Valla canım nete göre 26 ekim ama ben bekleyeceğim biraz çünkü 42 günde oldum geçen sefer biliyosun erken gelceğini zannetmiyorum test için bile en az 10 gün beklerim yani ki hamile olduğumu düşünmüyorum icraat yok çünkü :asigim:

Maşallah esmacim inş bende yaşicam o duygulari nekada zamanda başliyorsunuz hissetmeye

inşallah ikili test sonuçların iyi çıkar biza hayırlı haberler verirsin canım:1hug:

hayirlisi canim benim

valla esmacım şuan bişey yok göğüslerim acırdı her ay regl olmadan önce bu ay bişey yok bilmiyorum ama üzülmekte istemiyorum hayırlıdı olsun hepimiz içinhihoyyyt

canım inşallah hamilesindir haftasonuna gelmezse tamammıdır bu iş raziyem

Kizlar bebşine bişeyler alan varmi
ben dayanamadım aldım hastane çıkşını felan ama cinsiyetini öğrendikden sonr aldım
aslıcığım bide bende erken hissetmeye başadım batuyu hareketli boddim ben burdayım diyo kaydirigubbakcemile3

canım ben degıl ama erkek kardesım adıdasdan patik almıs bızde cumartesı çıkacaktık ama esım antalyaya toplantıya gıdıyor bu arada kızlar bebıslere nasıl yatak alacaksınız

ya aslında bende bunu düşünüyorum ama park yatağı sevmiyorum aslında çok kullanışlı ama ben beşik alacağım galiba

ya aslında bende bunu düşünüyorum ama park yatağı sevmiyorum aslında çok kullanışlı ama ben beşik alacağım galiba

arastırdıkça kafam karısıyor besık alırsam bebeklar 6-7 aya kadar yatırabılıyorsun mobılya bır yatak almak ıstemıyorum odam tıkıs tıkıs olacak park yataklarada ne bılım ıçım ısınmadı gıbı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…