Umudumuz Umut olsun

Mervecim hoşgeldin çok sevindim findiğinin iyi olmasina birakmicak findiğin seni ve biz teryzelerini
nasip al bir test yap tatlim ya bencede üstüne görüyon galiba hayirli haberlerini bekliyorum yarin

geleceğim asiyecim sizide şoka sokacağım:lepi:
:roflol::roflol::roflol::roflol:
senin var bi bildiğin ama hadi neyseeeee:CüvCüv:
Mervecim hoşgeldin çok sevindim findiğinin iyi olmasina birakmicak findiğin seni ve biz teryzelerini
nasip al bir test yap tatlim ya bencede üstüne görüyon galiba hayirli haberlerini bekliyorum yarin

Mervecim hoşgeldin canım senin ve fındığının iyi olmasına sevindim merak etmiştik sizi .

evet ya kızlar özürrrdilerimm çok merakta bıraktıgım için ama dün gelen giden çok oldu bugünde misafir vardı..yarın artık işleri toparlar dönerm aranıza:eek:

canlarımm kapatayımm ben çok öptümm..

Oslsun merve sen iyi olda gülşen verdi haberleri bize
nasip sen o haberle gel ben şoka girmeya hazirim
kiz yoksa sen evde test yaptinmida bukadar eminsin canim

Ay nasip çok heyecanlandim canim inş ya bugece hep dua edicem sadece bu gecelik en çok sana dua edicem kizlar kusura bakmayin

canlarımmmm:eek:ya iki gündür net yoktu şimdide inşallah gelmiştir diye açtım malum maç var gerçi dünde vardı ama net olmayınca solitere talim ettik neyse işte yuppiiiii gelmişşşş de site yine errorlarda ama inat ettim bu mesajım gelene kadar burdayım anacım tabiiii net yine gitmezseeeeeee:eek:klava:bizimki ortak yani modem komşuda neden yok soramıyomda işte ama aklım hep sizde kaldı yaaasenağlama
nasipim hayırlısı olsun gönlündeki gerçek olsun inşallah canımmmma.s.
mervem canımmm yeğenim iyiymiş ama dedim sana dimiii o dinler teyzesinii sımsıkı tutunacak sana taki hayırlısıyla sağlıcakla doğana kadar inşallahhhhhhh:nazar:
nasip insan bi listeyi yeniler ya zaten geçmişi okuyamıyoz error yemekten günü yaklaşanlar kimler bakalım pınarım hariciiiiiCADIARZUcanlarım inşallah gelmez şu gelemeyesicelerrrr:nazar::emir_bebek:
seherimmmm bak unutuyodum canımm ikili testin iyi çıkmış bide erkek olma ihtimali yüksekmiş çok sevindin Allah nazardan saklasın canımm:nazar: desene bir prens daha geliyooooo ee prensesler nasiple bana rezervli zaten değil miiii
esmam gülşenim rahelim şebbom pınarım asişim aslım razişim sinemim nikolüm unuttuğum varsa affola hepinize mucuks mucuks-net ne durumda olur bilemiyorum eğer yoksam bilinki nette yokkkkkkk-Şeniz

slm emel naber? aşılama hakkında bilgin var mı?yani devletten rapor almak için neler gerekiyor onu bulmaya çalışıyorum?

günaydın kızlar günaydın herkeze bol hamişli günler diyorum
günaydın esma ve batuş günaydın razişçim nasılsınız kızlar

Günaydın kızlar gününüz güzel ve hamişli geçsin inşallah
günaydın asiyecima.s. inşallah:CüvCüv: canım:Saruboceq:
günaydın kızlar günaydın herkeze bol hamişli günler diyorum
günaydın esma ve batuş günaydın razişçim nasılsınız kızlar
günaydın aslıcım ben iyiyim sen ve bebiş nasılsınız :1hug:

X