Umudumuz Umut olsun

günaydın canım benim hoşgeldin ama çok özlettin kendini ya yapma bukadar bence

valla aslıcım bende gelmek istiyorum ama inan olmuyo müşteri iş acil olunca taciz ediyo yetiştirmek için bakamıyorum bu taraflara o yüsden yoksa aklım hep sizde anacım

kızlar canım sıkıldı ya bugun doktora gıdıcektım ya doktorum dun gece sehır dısına cıkmıs pazartesı gelecekmıss...bende bebısımı gormeye cok hazırlamıstım kendımıı uzuldummm

kızlar benim üç gün kaldı ama herhangi bir belirti yok normal regl olmadan önce gögüslerim çok acırdı ama bu defa acımıyor inşallah bu defa olmam

kızlar canım sıkıldı ya bugun doktora gıdıcektım ya doktorum dun gece sehır dısına cıkmıs pazartesı gelecekmıss...bende bebısımı gormeye cok hazırlamıstım kendımıı uzuldummm

üzme tatlı canımı geç olsun temiz olsun hayatım her işte bi hayır vardır dimi ama

kızlar benim üç gün kaldı ama herhangi bir belirti yok normal regl olmadan önce gögüslerim çok acırdı ama bu defa acımıyor inşallah bu defa olmam

inşallah hayatım hamişsindir sen de sevindirirsin bizi :Saruboceq:

inşallah hayatım hamişsindir sen de sevindirirsin bizi :Saruboceq:

inşallah canım ama ümitlenmek istemiyorum zaten yumurtlama günüm bayrama gelmişti çalışma olmadı yani düzgün ama ne bileyim bu ay farklı sanki karnıma kramplar giriyor arada bulantı hissi oluyor ama az ne bileyim belki psikoljiktir belki iinşallah rabbim tez zamanda isteyen herkese bebekler verir:CüvCüv:

merhaba kızlar kusura bakmayın bilg gitti hattan koptum sabah. iyisinizdir inşallah. razişcim psikolojik değildir inşallah hamişsindir canım benimde yumurtlama haftam geçen haftaydı ama değerlendiremedik olsun sağlık olsun nasılsa olur sıkmayalım canımızı ama kartı yiyene kadar da hamiş gibi gezelim olur mu cnm

canım benim inşallah dediğin gibi hamişimdir rabbim bu duyguyu bana ve tüm isteyenlere tattırsın evet kart yiyene kadar hamişiz rabbim ne eylerse hayırlı eyler oyüzden hayırlısı ne ise o olsun sende üzülme canım benimde yımırtlama zamanım bayramdaydı sanırım ben geç yımırtlıyom o yüzden geç yımırtladıysam olur bayramda yımırtladıysa olmaz ne yapalım artık nasip:1hug:

anlaşılan herkez sitenin gazabına uğramış ben geldim ama kimsecikler yok kıslar nesinizzzzzzzzz

test sonucumu aldık kan tahlilinin herşey iyi çıktı şükürler olsun galiba minik erkeğim olma ihtimali yüksek benim kızlar ama doktorum bi dahaki ayı bekle dedi :) 16 haftada gidicem şimdi geçermi 1 ay acaba
mervecim canım iii olmana sevindim bebeişimize dikka et
valla yahavalardan yada hamişliten rehavet çöküyo kızlar bize:)
aslıcım sen nasılsın şebo hoşgeldin canım

kızlar merhaba nasılsınız ben geldım ruyamda oglum dogmus onu sevıyordum uyandıgım saat 14:00 dı

hoş geldin sehercim çok şükür iyi demek çok sevindim canım darısı başıma benim doktorumda gösterirse 12 haftada görebiliriz cinsiyeti 2li testi yaparken demişti ay demek erkek olucak erkekler 3lendi allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin tatlım ama daha bişey alma benim kuzenede 2li teste baktıklarında kız demişledi sonraki baktıklarında erkek çıktı ve erkek doğrudu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…