Umudumuz Umut olsun

ben geldim sehercim test sonuçlarının güzel olmasına çok sevindim bitanem bizim topiki erkek bebişler gelecek allahım sağsalim kucağınıza almayı nasip etsin
emelcim inşallah rüyandaki gibi oğluşunu seversin canım

kızlar benim üç gün kaldı ama herhangi bir belirti yok normal regl olmadan önce gögüslerim çok acırdı ama bu defa acımıyor inşallah bu defa olmam
valla raziyem bende senin gibiydim ağrıyan göğüslerim ağrımamışdı inş sende hamişsindir ve hiçbirşeye gerek kalmaz
test sonucumu aldık kan tahlilinin herşey iyi çıktı şükürler olsun galiba minik erkeğim olma ihtimali yüksek benim kızlar ama doktorum bi dahaki ayı bekle dedi :) 16 haftada gidicem şimdi geçermi 1 ay acaba
mervecim canım iii olmana sevindim bebeişimize dikka et
valla yahavalardan yada hamişliten rehavet çöküyo kızlar bize:)
aslıcım sen nasılsın şebo hoşgeldin canım
ben sana demedimmi erkek diye gülşeni tutturamadım ama seni tutturdum
kızlar merhaba nasılsınız ben geldım ruyamda oglum dogmus onu sevıyordum uyandıgım saat 14:00 dı
oooh maşallah yat bakalım oğlunuda seveceğin günler yakın annesi

nazmiye senin ufaklık kız olacak annesi güven bana :eek:

razişçim inş sende hamiş olursun bu ayda kavuşursun bebişine
inşallah canım
kociş beni rüyasında görmüş dün gece ben hamileymişim ama daha yeniymiş oda bana büyük ilgi gösteriyormuş kıpırdama yavaş diyormuş bir güldüm
bende rüyamda kızım olduğunu gördüm dün gece rabbim inşallah verir kızlar

valla raziyem bende senin gibiydim ağrıyan göğüslerim ağrımamışdı inş sende hamişsindir ve hiçbirşeye gerek kalmaz

inşallah bitanem dediğin gibi olur :CüvCüv:zaten önümüzdeki haftaya randevu alacağız umarım gitmemize gerek kalmaz canım

Merhaba kızlar demek seherinde oğlu olcak amanda aman bol erkek bebeğimiz olcak hadi bakalım hayırlısı ile doğsun inşallah. Raziyecim inşallah canım olacak bizimde az kaldı

valla bilmiyorum asiyecim içimde öyle birçoşku mutluluk varki nedenini bilmiyorum
sanki çok sevinecekmişim gibi inan regl olmama bile üzülmedim gırgıra aldım ilginç ya ben hiç böyle olmamıştım yarın dr gideceğim bakalım inşallah hamişimdir de üstüne görmüşümdür
kasık ağrılarım devam ediyor mide bulantım çoğladı hele baş dönmesi hiç bu kadar olmamıştı
bakalım yanın dr amca neler diyecek

süper süper süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
neden bilmiyorum ama kendimi çok iyi hissediyorum sanırım hamişim:sm_cool::sm_cool:
nasippp hayırdır tatlım yazını gördümmm çok sevindimmm allah büyük inş hamişsindir..
test sonucumu aldık kan tahlilinin herşey iyi çıktı şükürler olsun galiba minik erkeğim olma ihtimali yüksek benim kızlar ama doktorum bi dahaki ayı bekle dedi :) 16 haftada gidicem şimdi geçermi 1 ay acaba
mervecim canım iii olmana sevindim bebeişimize dikka et
valla yahavalardan yada hamişliten rehavet çöküyo kızlar bize:)
aslıcım sen nasılsın şebo hoşgeldin canım
cnm valla mı oo erkek bollugu var desenee sanırım benimkide erkek olcak:) öle hissediyorm
kızlar benim üç gün kaldı ama herhangi bir belirti yok normal regl olmadan önce gögüslerim çok acırdı ama bu defa acımıyor inşallah bu defa olmam
raziyeee benmde hep göğsüm ağrırdı ama buay hiç ağrımadı:))))
selam kızlarrr ya ıkıgunudur bır yogun burası sımdılık kımse yokk nasılsınız bakalımmm...
mervecım canım cok sevındım allah saglıkla once pıt pıt atıslarını duymayı sonrada kucagına almayı nasıp etsın.
nasıpcım kırmızılar gorunmus gıtmıs galıba hakkında hayırlısı ne ıse o olsun canım

iyiyim tatlım benim sağol yavaş yavaş hazırlanıyorum işte okul için

kızlar hepinizin günü aydın olsun....Merve canım varsın olsun gelsin senınde kırmızılar..Kasımda mutlu haberlerle gelmezler inşallah..valla benımde feci karın ağrılarım var ama henüz kırmızılar yok. bakalım cumartesi ne olacak ?

Ya kizlar merveden haber alan varmi acaba merak ettim dün doktora gidecekti ama

Günaydın merve bende 9.30 uyudum sabah hiç kalkasımda yokdu hala uyuyabilirdim hava kapalı çok güzel yağmur yağıyo

canlarım dün yazamadım halamlar kayınvalidemler derken herkes bize geldi gülşencimm eline sağlık sizlere durumu açıklamış çok şükür iim yarın iş başı yapıyorum inşş fındığım bırakmıcak beni:)

hepiniziii çok seviyorummm canlarımmm a.s.

şebooo senden alıntı yapamadımkız maşallahhh doldurmuşunn bide senden alıntı yapsaydım 2 sayfa olacaktı :)

nasippp hayırdır tatlım yazını gördümmm çok sevindimmm allah büyük inş hamişsindir..

cnm valla mı oo erkek bollugu var desenee sanırım benimkide erkek olcak:) öle hissediyorm

raziyeee benmde hep göğsüm ağrırdı ama buay hiç ağrımadı:))))

canlarım dün yazamadım halamlar kayınvalidemler derken herkes bize geldi gülşencimm eline sağlık sizlere durumu açıklamış çok şükür iim yarın iş başı yapıyorum inşş fındığım bırakmıcak beni:)

hepiniziii çok seviyorummm canlarımmm a.s.

hpş geldin canım senin ve fındığının iyi olmasına sevindim a.s.
inşallah canım bende bu ay hamiş olurum inşallah:Saruboceq:

ayşeeeeeeeeeeeeeeeee nerdesin kız hadi benim yatmam gerek ondan gelemedim pek.. huuuuuu

raziye valla esma ve gülşeninde öle olmuş bilemiyorummm inş alırız güzel haberlerini:)))))))))

Hadi bakalım nasipcim inşallah hayırlı bir haberle gelirsin canım haber verirsin bize..

Ya kizlar siz siteye girerken ben neden giremiyorum sitenin bana giciğimi var anlamadim nasipçim hoşgeldin

ayşeeeeeeeeeeeeeeeee nerdesin kız hadi benim yatmam gerek ondan gelemedim pek.. huuuuuu

raziye valla esma ve gülşeninde öle olmuş bilemiyorummm inş alırız güzel haberlerini:)))))))))

inşallah mervecim umarım sizinki gibi olur benim sonumda :CüvCüv: olrum rabbim verir inşallah kocişimin rüası gerçek olur:Saruboceq:

Mervecim hoşgeldin canım senin ve fındığının iyi olmasına sevindim merak etmiştik sizi .

X