Umudumuz Umut olsun

günaydin canimcim nasilsin

herkese günaydın bayanlar umarım bi yaramazlık yoktur kimsede ben bu ara pek giremyorum nete işler yoğun malum arada girip okuyorum okadar
esma aslı raziş sinem nasip merve2 emel ve unuttuklarım hepinize günaydınlar
pınar ayşe emel y. neşeli esra gülşen ve diğer unuttuklarım sizler nerelerdesini zyoğunmusunuz sizlerde benimgibi
ben bu gün 2 li testin kan sonuçlarını alıcam hayırlısıyla sonuçlar iii çıkar inşallah
merve hala yok anladım kadarıyla

günaydın sehercim evet herkes yoğun eskisi gibi kalabalık değil topiğimiz merve hala yok hayırlı haberle gelir inşallah
test sonuçların olumlu çıkar inşallah canım hayırlısı olsun

Günaydin sehercim hayirli sonuçlarla gel canim haber vermeyide unutma bize ama işten çikacağin içinmi bukadar yoğunsun yani

günaydın kızlar.....hepimizde aynı dert valla....yağmur ve uyku....ah nerde o günler.....
merveyi merak edenler için arkadaşımın izni ile bilgilendireyim.....merve ve fındığımız iyi çok şükür....zaten lekelenmeyi bir daha görmedi ve doktor bebeğimizi görmüş çok şükür....hapına devam edecek tedbir amaçlı 12.haftaya kadar...bebeğin kalp atışları için tekrar gidecek doktora.....ve işlerini evden halletmeye çalışıyor,sanırım perşembe günüde işine dönecek.....şimdilik bu kadar

günaydın gülşencim mervenin ve bebişinin iyi olmasına çok sevindim:sm_cool: allaha çok şükür
uykucu hamişler sizi ben hamiş değilim ama bende evde olmak uyumak istiyorummirmirmirmir

raziye hele birde hamiş kalda bu ay o zaman hak vereceksin bize....bazen acaba insanlar ayıdan türemişler gibi hissediyorum:)) yada en azından ben o familyadan geldim gibi düşünüyorum...yani o kadar uyuyasım var....eve gidince kendime söz veriyorum eşimle oturmak için....çünkü gerçekten çok sıkıcı oluyor yanında biri fosur fosur uyuyunca.....normalde uykuyu sevmeyen biri olduğum için eşim allahtan durumumu anlıyor sağolsun....

inşallah gülşencim bende bu duyguları tez zamanda yaşarım canım zaten uykuyu seven birisiyimdir desene hiç kalkamayacam yataktan :)))))))

gülşencim hoşgeldin kızlar ben çıkıyorum zamanım yaklaşıyor artık herkese kolay gelsin
allaha emanet olun
sonradan gelenlere selam söyleyin

selam kızlarrr ya ıkıgunudur bır yogun burası sımdılık kımse yokk nasılsınız bakalımmm...
mervecım canım cok sevındım allah saglıkla once pıt pıt atıslarını duymayı sonrada kucagına almayı nasıp etsın.
nasıpcım kırmızılar gorunmus gıtmıs galıba hakkında hayırlısı ne ıse o olsun canım

günaydın canım benim batuşuna maşallah nazar değmesin inşallah.

canım sen de benim gibi bu aralar devamsızsın gerçi sebeplerini yazmışın bende çok yoğunum elimde işler var yetiştirmeye çalışıyorum o yüsden giremedim.

demek dönem yoğun kızlar baksana devamsız çok muş. neyse beni de dört gündür sizden başka merak eden olmamış biraz da ben kapris yapiyim bari

canım benim geldim nasılsın hayatım evet ya ne güzel bi hava var dışarda kapalı yağmurlu tam kitap okumalık evde uyumalık ama nerdeeee

kuzeyim nasıl gülşenim. ay ben çok merak ediyorum acaba ben de bunları yaşayacakmıyım ???? bu yaşadıklarınızın kimi zor kimi kolay ama ne olursa olsun tadına vara vara yaşayın hiç unutmayın sonunda süper bişi geliyo süpeeeeer inşallah maşallah

gülşencim hoşgeldin kızlar ben çıkıyorum zamanım yaklaşıyor artık herkese kolay gelsin
allaha emanet olun
sonradan gelenlere selam söyleyin

kız sinem nereye gidiyon geçmişi okudum ama atladım galiba.

emelim beni sormuşun onu da alıntı yapmıştım ama çıkmamış nası gidiyo işler sende yoğunsun benim gibi galiba
mervem canım aklım sende bilesin tabi dualarımda.
aslım hamişim sende iyisindir inşallah.
kimin oğlu oluyodu kızlar hee emelin şimdi hatırladım. emel hayırlısıyla kucağına da alırsın inşallah beni hatırlamışsındır umarım.
seher seninde test sonuçları güzelmiş maşallah hayatım
pınar cım öyle bi gelip ce yapıp gitmek yok biraz ilgilen burayla bak biz yokuz bu aralar sizler sahip çıkacaksınız topikimize :)
nazmiyem sende hoşgeldin canım bebişimiz iyimi hayatım iyi iyi maşallah
asiye çalışmaya devam bende bu ara çoook çalışıyom
ve nasip hayatım üzme sakın kendini seni anlıyorum anlıyoruz umarım hissettiğin gibi hamişsindir ama diilsende canımız saolsun umarım yakalıcaz çift çizgiyi de.
başka kim var acaba unuttuğum varmı?
var var nikolüm mervem var sen nasılsın hayatım umarım sende süpersin yeni işin yolunda gidiyo mu?
hadi kızlar herkese rast gele. öpüldünüzzzzzz
nasip benim doğumgünüm 7.8.1971 hayatım

hoşbulduk raziyem bugünde sakin galiba kimsecikler yok herkes yoğun galiba

evet canım sanırım hava kapalı ve yağmur var diye uyuyorlar kaydirigubbakcemile3
yoğun herkesin işi benim de yoğun ama ne yapayım hiç çalışasım yok:dilcikar:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…