Umudumuz Umut olsun

gül hoşgeldin bugün 2.30 damı sonucu alacaksın ay bizde heyecanlandık şimdi. mervem haklısın hayatım da napim bizimde işler eylük ekim derken hızlanıyo ama ben elimden geldiği kadar hep sizinleyim ve ayrıntıları kaçırmak istemiyorum. ayşe nerde kızlar o da aksatıyo galiba kk yı. sinem de yok bikaç gündür galiba dimi. yoklamayı yaptım diğerleri burdalar

ümitsizliğe kpaılmak yok gülcüm dediğin gibi allah zamanını biliyordur veriri
kıyafet konusuna gelince annem ben doğana kadar bişi almamış hastaneye gittiğinde doğuma girdiğinde yengemler alıp getirmiş o yüzden onlara kalsa doğurduktan sonra aldırcaklar eşya ama ben 7 aydan sonra alırım bişiler abartmadan sonasında üzülmek istemem çünkü

ayy nşallah ağzın bal tutsun emi...:icecream:
benim 4 tane düşüğüm var canım o yüzden heveslenmiyorum hiç. allahım verceği günü bilir diyorum avutuyorum kendimi:çok üzgünüm:

cnm benim neden oldu düşüklerinin bir sebebi var mı doktor ne dio ? yani allah korusun bende bu aralar korkmaya başladım annelik başladı sanırım..dikkat ediyorum allah korusun tabiki ..

baya büyümüş bebişin. canım ama yinede dikkat et benim tam 16 haftalıkken düştü oğlum.. allah kimseye yaşatmasın.. sen ilk günlerki gibi dikkat et canım:çok üzgünüm:

ewet canım buyuduk valla dıkkat etmeye calısıyorum ama allahımbuyuk onun korudugunu kımse korumaz hakkımızda hayırlısı allah kımseye evlat acısı yasatmasın...hosgeldın buarada ınsallah guzel haberler verırısın bıze

kızlar gülşenin oğluşuna bakın ay yerim ben onu teyzesi. maşallah nazar değmesin tüm hamişler bebişlerini kucaklarına alsınlar. biz de onları mıncıklayalım emi.

saol cnmm benide heyecanlandırdınız..evt 2,30 da çıkıcak ama eşim 3,30 da falan alıcak ben çıkamıyorum telde sorarım ona değerlendirip yazarım size

cnm benim neden oldu düşüklerinin bir sebebi var mı doktor ne dio ? yani allah korusun bende bu aralar korkmaya başladım annelik başladı sanırım..dikkat ediyorum allah korusun tabiki ..

gü<elim 3 tanesi küçükken düştü hamile kaldığımı öğrendim 3-4 gün sonra düştüler 1 tanesi 4 aylıkdı. düştü.. oda başından beri hep kanamalı başladı hamilelik kanama durdu derken 1 ay geçti düştü.. yani bütün testlerimi yaptırdım temiz çıktı genetik pıhtılaşma hormonlar herşey normal.. ya 4 aylık düşende benim payım çok. çalışmam lazımdı çalıştımm seyehat ettim.. nasip deilmiş. sen takma kafana ama dikkat et canım düşcek diye düşünme olumlu düşün... iyi şeyler düşün.. allahım yaşatmasın o acıyı..

kiminize cevap veremediysem kusura bakmayın kızlar tek tek okuyup alıntı yapıp veriyorum cevap atladıklarım varsa özür... toplu aluntı yapılıyormu görmüştüm ama yapamıyorum ben..

evet kızlar bende kestiremiyorum doğuma kadar belimi çok geçer benim saçlarım çabuk uzuyor ve çokta gür dayanıcaz
mervecim benim 6 haftada başladı hatta bayramda7 haftaya girdim iyice arttı şuan her sabah oluyor
ve 3 kilo vermişim doktoruma sordum sorun değil bebek vitamini alır dedi

mide bulantısı açken mi oluyor yoksa yemek yedikden sonra mı oluyo ve nasıl bir bulantı ekşime gibimi yanma gibimi.. 4 aylık düşen bebeğimde hiç midem bulanmadıda öğrenmeye çalışıyorum

kız nazmiye dr kontrolün ne zaman ve ufaklığın usgsini ne zamman koyacaksın bizeee

gülcüm arada oluyo böle işler yoğun olunca bide öğlende uyku bastırınca sakın üerine alınma yani

neyse bende çıkıyorumm saırsız biriyim cvp gelmedimi sıkılıyom herkes toplanınca gelirim öpüldünüz.

kız nazmiye dr kontrolün ne zaman ve ufaklığın usgsini ne zamman koyacaksın bizeee

CANIM DUNDE YAZDIM AMA GORMEDINIZ GALIBA....
salı yada carsamba hangı gun randevu alabılırsem o zaman gıdıcem...bu sefer babasını ıkna edıp koydurucam resmı soz olmadı sen yardım edersın demı bıze teyzesı..ben bıraz teknoloji özürlüyümdeee

gülcüm sabah yataktan kalktığım gibi miğde bulantım oluyor onu kusunca rahatlıyorum arda yemeklerden sonra ve bazen baharet koskusundan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…