Umudumuz Umut olsun

gülşencim allahım kucağına almayı nasip etsin kuzeycim sen ne güsel poz vermişsin öyle yatıyor sanırım rahatına düşkün olucak paşamız darısı başıma bende bir öğrensem

gülcüm sabah yataktan kalktığım gibi miğde bulantım oluyor onu kusunca rahatlıyorum arda yemeklerden sonra ve bazen baharet koskusundan

anladım cnm 4 gündür midem kötü benimde ama bulanıyomu yanıyomu anlamadım ağzımın tadı yok.

Bencede kaçaklar sehercim ramazan başindan beri böyle ama bayramdan sonra daha kötü oldular hep bebşimle yanliz kaliyoruz

Gülcüm canim nekadar geçikti adetin başta bende hiç belirti yoktu 6 hafdan itibaren başladi herkezde farkli tabi miğde yanmasida oluyor artik

Gülcüm canim nekadar geçikti adetin başta bende hiç belirti yoktu 6 hafdan itibaren başladi herkezde farkli tabi miğde yanmasida oluyor artik

ya benim adet şaşkınnn

bu yaşıma kadar hep ortalama 30 günlükdü adetim son 2 haftalık düşüğümden sonra şaşırdı düzensizleşti en son artık son 3 aydır 21 günde oldum ama 4 ay 21 ci günde 2 damla geldi ertesi gün çok az kahve leke ertesi gün 2 damla kan bidaha yokk tarih olarak enson 2 eylülde oldum i 21 eylülde olmam gereken adette 2 damla kan geldi daha yokk şaşırdım 30 güne döndü desem 2 ekimde olmam lazımdı olmadı durum bu canım

gulcum ınsallah hmişsindir canım hadı bakalım azkaldı saatlerde beklemek zor ama sonunda guzel haberı alırız ınsalah

CANIM DUNDE YAZDIM AMA GORMEDINIZ GALIBA....
salı yada carsamba hangı gun randevu alabılırsem o zaman gıdıcem...bu sefer babasını ıkna edıp koydurucam resmı soz olmadı sen yardım edersın demı bıze teyzesı..ben bıraz teknoloji özürlüyümdeee
canım görmedim özür dilerimmm:1no2: baktın kocişin yardım etmiyo tarat sende minnoşun resmini annesi yokmu iş yerinde scan makinesi ben hallederim ufaklığı koymayı
merhaba kızlar ben geldim

hoş geldin asiyeciğimmm

bu arad gül sende hoşgeldin esma ben yoğunlukdan fazla giremiyorum inşallah hamişssindir canım hamiş değilsende doktora gitme zamanın gelmiş neden böyle oluyor araştır bakalım
allahım bidaha yaşatmasın bu acıları

gül hoşgeldin aramıza....o zman test yapman gerekmez mi anlattığın durumda

ptesi gittim doktora benim önceki düşen bebekler için tahliller istedi bide hcg yapalım dedi salak sekreteri hcg anlamamış bende yapıldı sanıyom dün sonuçları almaya gittim hcg yok pıhtılaşmaya bakılmış.. neyse bu sabah gittim hcg yaptırdım 3 de eşim alcak sonuzu..

bekliyorum cnm..

selam millettttttkaydirigubbakcemile3
geçmişi okumadım sordunuzmu beni anacımmm eh sonra okurum nasılsa şu banka işini bir halledemde hele sormamış olunnnnn:eek:klava:
biliyorum biraz astım sizi ama napam moralim bozuktu biraz düzelem öyle gelem dedim eee ne var ne yok bakammm bu arada nasip bu sanaaaaa:eek:klava::eek:klava:indirdin kız yüreğime dün akşam insan öyle mesaj yazarmı delüüüüüüüüüü
okumadım ama şöyle bir fareyi aşağı yukarı oynattımda amaninn yeğenimmmmm tütütü maşallahhhh batuşuma :nazar::nazar::nazar:
eee diğer yeğenlerimizin şöyle yandan çarklı fotolarını da bekleriz bu arada hamişlere duyrulurrrrrrrrrrr:kahve:
birde gül gelmiş hoşgelmişşşşşşşşa.s.
neyse ben kaçıyom kahvaltımı yapam giyinip çıkam ama çıkana kadar burdayım yazın bakalım kaçırdığım bişey varmıı adamsanız yazmayınnnnnlülülülülülü

canım görmedim özür dilerimmm:1no2: baktın kocişin yardım etmiyo tarat sende minnoşun resmini annesi yokmu iş yerinde scan makinesi ben hallederim ufaklığı koymayı

hoş geldin asiyeciğimmm

bu arad gül sende hoşgeldin esma ben yoğunlukdan fazla giremiyorum inşallah hamişssindir canım hamiş değilsende doktora gitme zamanın gelmiş neden böyle oluyor araştır bakalım
allahım bidaha yaşatmasın bu acıları

hoşbulduk.. bütün tahliller temiz hormonlarda fln bişey yok hepsi normall. bakalım bugünkü gebelik sonucuna göre bidaha gidicem.. ben umutlu deilim hamilelik olduğundan ama bakalım saat geçmiyorr nedense.. bana inat durdu.

kız delü karı ayşee o batuş değil kuzey bebek sadece ben koydum ufaklığıııı:)))))

X