Umudumuz Umut olsun

kızlar gününüz aydın olsun...aslı rüyan hayır olur inşallah..
nasip gelen giden yok değil mi? yarın mutlu haberi bekliyoruz..Öznur canım yeniden hoşgeldin..ama bizi çok boşlama olurmu?
Raziye,Asiye,Esma,Gülşen,Şebnem,Seher,Pınar;Sinem,Nazmiye,Ayşe,Emel,Merve2 sizle nasılsnız? Unuttuğum varsa kızmasın..herkese günaydınnnnnnnnnnnn

saol bitanem hoşbuldum. ... bende bırakmak istemiyorum sizleri ama malum siz kurdu olmuşsunuz buranın ben yetişemiyorumhızınıza...ama boşlamamaya çalışırım sizleri :asigim:

günaydin canim hoşgeldin inş canim tek isteğim sağlikli olsun bebeğim ama cinsiyetini öğrensemde ciciler alsam
kizlar bizde 4 ay bitene kadar bebeğe bişey alinmazmiş sizlerdede öylemi birde hamişlik boyunca ve sonrasi 40 gün geçene kadarda anne saçini kestiremezmiş sizde duydunuzmu bunlari

günaydın aslıcım....ewet canım bızdede 5 aya kadar bısey almayın derler ıyı olmazmıss..ben dayanamıyorum ama haftaya ogreneyım cınsıyetını hemen baslyacamm...sac kestırme olayıda aynı daha aksam annem dedı sakın kestıreyım falan deme dıye baya uzadı ama mecbur katlanacaz...

evet bende kestirmicem saçlarımı nekadar batıl olduğunuz bilsemde kestirmicem olsun :) kızlar mide bulantılarınız ne zaman başladı ?

inşallahhhhh canım hemen yazarsın bizede alırız güzel haberleriniia.s.

veririm tabiki haberi.. senin geriye dönük okudum tahlil sonucunu beklerken baya heyecanlandım.. sanki kendi sonucumu bekliyo gibi.. sonra sevindim sonucunu duyunca .. allahım inşallah kucağına almayı nasip eder.sağlıcaklakaydirigubbakcemile2

Günaydın kızlar nasılsınız biraz geç kaldım ama kusura bakmayın sabahtan biraz işler vardı onu hallettim ne yaptınız bakem.

Nasip hala kırmızı kart görmemişin anladığım kadarıyla yeğen geliyo.
Gül aramıza hoşgeldin canım.
aslıcım bende duydum saçı kestimez derler genelde iyi saymazlar anlamadım neden olduğunu ama biz de de bebeğin cinsiyeti belli olduktan sonra almaya başlarlar kesinleşir ya bebek o yüzden...

hoşbulcuk cnm. topiği kullanmayı bilmediğimden hepinize aynı anda yanıt veremedim.tek tek lülülülülülü ama hepinize teşekkür ederin şimdiden hoşgeldin dileklerinize..:1hug:

my.php

veririm tabiki haberi.. senin geriye dönük okudum tahlil sonucunu beklerken baya heyecanlandım.. sanki kendi sonucumu bekliyo gibi.. sonra sevindim sonucunu duyunca .. allahım inşallah kucağına almayı nasip eder.sağlıcaklakaydirigubbakcemile2

allah razı olsun cnm valla okadar heyecan verici anlardı ki hele o zarfı açtığımda elim ayağımın titremesii herkese nasip etsin duam hep bu yönde...

kızlar ne kadar şükretsek az allaha, hamile olma ihtimalini bile düşünmek çok güzel kimi insanlar varki hiç yumurtalığı olmayan ümidi olmayan oyüzden nekadar şükredersek okadar çok verir allah :Saruboceq:

herkeslere günaydın aslı merve nazmiye nasip esma şebnem gül emel ve diğer unuttuklarım gününüz güzel olsun dualarınız kabul olsun

aslıcım bizdede 5aydan önce bişi alınmaz ben 7 ayda almaya başlıcam eşya ve saç kestirilmez hamilelikte bebeğin 40 ı çıkana kadar

gül hoş geldin canım

nazmiyecim kocaman olmuş bebeişin zaten ne olursa olsun tüm hamileleik boyunca bebişlere dikkat kızlar

allah razı olsun cnm valla okadar heyecan verici anlardı ki hele o zarfı açtığımda elim ayağımın titremesii herkese nasip etsin duam hep bu yönde...

kızlar ne kadar şükretsek az allaha, hamile olma ihtimalini bile düşünmek çok güzel kimi insanlar varki hiç yumurtalığı olmayan ümidi olmayan oyüzden nekadar şükredersek okadar çok verir allah :Saruboceq:

haklısın güzelim.. allahın hikmetinden sual olunmaz. nezaman vereceği bilinmez. sabahdan heyecan yoktu sizlerle konuştukca heyecan başladı bendede.. ama sanmıyorum bebek olduğuna.. alıştım ya hep negatif görmeye umudum yok.:1no2:

herkeslere günaydın aslı merve nazmiye nasip esma şebnem gül emel ve diğer unuttuklarım gününüz güzel olsun dualarınız kabul olsun

aslıcım bizdede 5aydan önce bişi alınmaz ben 7 ayda almaya başlıcam eşya ve saç kestirilmez hamilelikte bebeğin 40 ı çıkana kadar

gül hoş geldin canım

nazmiyecim kocaman olmuş bebeişin zaten ne olursa olsun tüm hamileleik boyunca bebişlere dikkat kızlar

hoşbulduk cnm.. bizlerdede 8-9 ay olana kadar alınmaz.. saç kesilmez. inanç meselesi.. uygulamayanda çok tabi. ama komşumun gelini 9 aylık doğurdu bebeği yaşamadı .. aldığı bütün herşeyi dağıttı.. ben doğasıya almamayı düşünüyom tabi dayanabilirsem... hoş ortada bebek yok daha:):ecrin_bebek::roflol:

sen sanma güll büyük süprizz olsun inşallahhh sanaa:)

ayy nşallah ağzın bal tutsun emi...:icecream:
benim 4 tane düşüğüm var canım o yüzden heveslenmiyorum hiç. allahım verceği günü bilir diyorum avutuyorum kendimi:çok üzgünüm:

X