Umudumuz Umut olsun

iyi aslıcım senden naber bebiş nasıl iyi dimi senin kız kaydirigubbakcemile3diyeyim yaramazlık yapmıyor dimi

kızlar günaydın....yeni iş yerimdeyim...burası çok yoğun...ara sıra gelmeye çalışcam...şimdilik benden bu kadar...
yeni iş yerin hayırlı olsun canımkaydirigubbakcemile5
selam kızlar ben geldim
merve hayatım kızma geldim işte:1hug:
şimdi benim ne yazacağımı merak ediyorsunuz değil mikaydirigubbakcemile3
azıcık edin bakalım:dilcikar:
hoşgeldin nasipcim hayırlı haberlerle gelmişsindir inşallah canım:1hug:

aslıcım benimde kese çok kötü belirgin değil ama yarın bende koyucam :)

tek tek sayıcak vaktim yok herkesse tünaydın arkadaşlar
nasipcim inş kırmızı kartı görmiceksin
mervecim sevindim adına ne güzel fındığını görmüşsün
merve2 cim yeni işin hayırlı olsun
gülşenim allah analı babalı büyütsün esmanın tahmini yanlış tutu kız diyodu o sana :)
aslıcım bulantılar 11 de kesildi beniz en azından azaldı inşallah seninde öle olur canım
asiyecim bahtusacım nasılsınız
rahelim sen nasılsın
ben yoğunum fazla giremeyebilirim

koy tabi merve biz bu günleri beklemedikmi
nasip inş hamişsindir canım tüm kalbimde dua edicem
raziş inş kızıdır bayramda baya yaramazlık yaptı miniğim miğdem feci bulandı hattım hep ve kustumda doktorum ilaç verdide azda olsa hafifletti

Kızlar hepinize merhaba..siteye giremedim bir türlü..Merve canım tebrik ederim..Allah sağsalım kucağına almayı nasip etsin inşallah..Darısı bizim başımıza..Geçmişi okuyup geleceğim kızlar..

allah razı olsun inşallahhhh emelcim bugüzel duyguyu allah sizlerede yaşatsın..:Saruboceq:

hoşgeldin sehercim kesilmesede katlanıcam canım napalım çok istedik bunlarada katlanıcaz ya kızlar benim göbeğim var artık azda olsa anlayabiliyorum şişti biraz belli oluyor doktorum iç karnın ufak dedi karnın şişecek dedi.
ya sabahtan berisöylesemmi çok düşündüm doktorum bir ihtimal ikiz olabilir bebişin dedi sanki 2 farklı kalp atışı gördüm gibi geldi dedi ama net değil haftaya net olucakmış tabi olmayada bilir dedi

hayırlısı aslıcım allah gönlüne göre versin
esma gözükmüyo kızlar habeeri olan var mı
gülşende tahmini yanlış çıktı bakalım bende nazmiyede ne olucak :)

işde geldim burdayıııımnmmm herkese merhabalarrr kızlarrrrr

aslıcım ben bişeyi anlamadım dr hem bebeğin boyunu ölçtü yani bebek boy ölçülecek kadar büyük hemde 2 tane kalp atış sesi duydu 2. bebeği göremedimi bu nasıl bir işdir aklım ermedi benim bebek 8+5de bile minnacıkdı kesenin içinde beyfendiyi zor gördük senin dr uçmuş anacımmCADIARZU

selam kızlarr....
sabahtan beri gıremedım sıteye.......nasılsınız bakalımm..hadii nasipcımm guzel haberlerı sırayla patlatınnn.....rumelılı oglusunu saglıkla kucagına alırsın ınsallah..
offff bızım doktor gunumuze daha 10 gun var ya gecmıyo bu zaman

ancak gelebildim kızlar giremedim siteye bi türlü.

Nasipcim inşallah hamişsindir canım benim 26 ekim yazarsan bana sevinirim canım. iNŞALLAH BAYRAM HEDİYESİ OLARAK BEBEĞİNİN HABERİNİ ALIRSIN CANIMMMM

evet kızlar hem bende hem eşimin alilesinde var bende halamın kızının ekizi ve amcamın kızının ekizleri var eşiminde amcaları ekiz bakalım kısmet tabi

esmacım 8.33mm olarak gördü ne bileyim öyle dedi bende anlamadım zaten değiştiricem bu adamı bakalım eski doktoruma geri dönücem herhalde

aslıcım inşallah hayırlısı ile doğar bebeğin ikiz olurs daha güzel tabi beraberce büyürler bakalım doktorun ne diyecek.
Bende 2 kere aradım kadın müsait değildi sorcaktım ama gelim mi diye olmadı işte 5 te muayenehaneye gelcekmiş arayacağım.

esmacım 8.33mm olarak gördü ne bileyim öyle dedi bende anlamadım zaten değiştiricem bu adamı bakalım eski doktoruma geri dönücem herhalde

valla dr ne dediği belli değil o zaman bebeğin tek yumurta ikizi olabilrde onu gören ölçen diğerini nasıl göremez çift olma olasılığı yok çünkü o zaman 2 tane kese olması gerekir anlamadım ben bence sen biran önce başka dr git derim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…