Umudumuz Umut olsun

Bende doktordaydım geçen ctesi kist çıkmış doktor hasta ol gel bakalım kaybolmuş mu onba göre bebek planı yaparsın dedi. Tatilde hasta oldum bakalım sorcam ne diycek doktor kontrole gitcem baktırcam kist gitmiş mi diye

Bende doktordaydım geçen ctesi kist çıkmış doktor hasta ol gel bakalım kaybolmuş mu onba göre bebek planı yaparsın dedi. Tatilde hasta oldum bakalım sorcam ne diycek doktor kontrole gitcem baktırcam kist gitmiş mi diye

Merve en güsel bayram hediyesini bebşin verdi sana tekrar tebrikler güsel anne

evet valla fındık tanem benimm ... aslı ben kuzene sordum medilifeda servet tüccar yapmış doğumunuda çok memnundum dedi.

asiyem kışt kışt kistler gelsinn bebişşlerrhihoyyyt

buarada bende bulantılar hafiften başladıı hayırlı olsunnnnnnsenağlama aldım beyaz leblebi yanıma napalımm fındığım içinn çekicemm

Günaydin asiyecim merveyi duyunca günaydin bile diyemedim çok sevindim çok
ben iyiyim canim miğde bulantilari çok ama dayanmaya çalişiyorum hadi bakalim önümüzdeki ayda sira sende bekliyoruz
merve nasil söyledin eşine anlatsana

Günaydin asiyecim merveyi duyunca günaydin bile diyemedim çok sevindim çok
ben iyiyim canim miğde bulantilari çok ama dayanmaya çalişiyorum hadi bakalim önümüzdeki ayda sira sende bekliyoruz
merve nasil söyledin eşine anlatsana

ay sorma aslı aslında başka türlü söylemek istiyordum ama yapamadım test sonucunu alınca kafayı yedim herşeyi unuttum direk aradım telle söyleedim aşkım baba oluyorsun diyebildim elim ayayğım titriyordu..

Aldim mervecim malum talil dönüşü çok yoğunum ya benim kesem ilk görünmemiştiya sonradan gördü doktorum ondan bilmiyorum kaç cm

günyadın kızlarr nasılsınız hepinizi öpüyorumŞeniza.s.
mervecim tebrik ederim:teytey::sm_cool: canım allahım sağsalim kucağına almayı sağlıklı bir hamilelik dönemi geçirmeni nasip etsin darısı başımıza inşallah:nazar:a.s.
asiyecim çok şükür canım çok sevindim hadi bakalım gerisi hayırlısıyla olcak:1hug:
gülşencim oğluşun olcakmış oğlanlar çoğaldı hayırlısı olsun sağlıklı olsun inşallah :nazar:
hadi bakalım ayşecim nasipim sıra sizde :CüvCüv:

günyadın kızlarr nasılsınız hepinizi öpüyorumŞeniza.s.
mervecim tebrik ederim:teytey::sm_cool: canım allahım sağsalim kucağına almayı sağlıklı bir hamilelik dönemi geçirmeni nasip etsin darısı başımıza inşallah:nazar:a.s.
asiyecim çok şükür canım çok sevindim hadi bakalım gerisi hayırlısıyla olcak
gülşencim oğluşun olcakmış oğlanlar çoğaldı hayırlısı olsun sağlıklı olsun inşallah
hadi bakalım ayşecim nasipim sıra sizde

aminnn cnmmm inşallahhhhhhhhh sizleride görcem yakında böyle:CüvCüv: :teytey::teytey:

kızlar günaydın....yeni iş yerimdeyim...burası çok yoğun...ara sıra gelmeye çalışcam...şimdilik benden bu kadar...

ben geledim dayanamadım kızlar ya nerde millet esma nasip seher asiyem gelemişyor pcde sorun var sanırım giremişyormuş
raziş nabr merve yeni işin yeni yerin hayırlı olsun canım
çıtır anne nasılsın bakalım mervem dediklerimi yaptın dimi buay yumrutlama dönemi haricide çalıştın

selam kızlar ben geldim
merve hayatım kızma geldim işte:1hug:
şimdi benim ne yazacağımı merak ediyorsunuz değil mikaydirigubbakcemile3
azıcık edin bakalım:dilcikar:

kızlar günaydın....yeni iş yerimdeyim...burası çok yoğun...ara sıra gelmeye çalışcam...şimdilik benden bu kadar...
mervecim hayırlı olsunnnnnnnn cnmm yeni işinn
selam kızlar ben geldim
merve hayatım kızma geldim işte:1hug:
şimdi benim ne yazacağımı merak ediyorsunuz değil mikaydirigubbakcemile3
azıcık edin bakalım:dilcikar:

kız nasippppppppp olmadın dimi kart yemedin biliyorummm benn:teytey:

UMUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZEL HAMİŞLERİMİZ

* S.ozozel....................................( Sibel )
* Boddim......................................( Esma )..........17.09.1987
* Emelyucel.................................( Emel )
* nazers......................................( Nazmiye )......09.03.1984
* RUMELİLİ.................................( Gülşen )........29.03.1979
* ssensun...................................( Seher )..........31.07.1982
* aslımmm................................. ( Aslı ).............28.01.1985
* cancer..................................... ( Merve )..........23.06.1982

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLER

* myhope..............................6 Ekim ( Ayşe ).............06.12..19
* alabama.............................6 Ekim ( Şebnem )
* crazybaby..........................6 Ekim ( Nasip ).............28.01.1972
* 61 esra.............................10 Ekim ( esra )
* melankolia........................17 Ekim ( Pınar )
* raziş.................................18 Ekim ( Raziye )...........03.06.1984
* asiş.............................................. ( Asiye )
* CZC............................................... ( Zeynep )
* NEŞELİ:))........................................( Neşe )
* Rahel............................................. . ( Emel ).............15.02.1978
* nicole78.......................................... . ( Merve ).............01.12.1978
* zuzu79............................................ . ( Sinem )

BİZLERDE BU AY UMUDUMUZA KAVUŞABİLMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

kızlar arife günü bebşime bakmaya gittik kalbini attığını gördük ama fotosunu koyucaktım büyümüş belli biraz ama boyu felan ölçüldüğü için pek net değil haftaya gidicez ozaman koyucam

Kızlar hepinize merhaba..siteye giremedim bir türlü..Merve canım tebrik ederim..Allah sağsalım kucağına almayı nasip etsin inşallah..Darısı bizim başımıza..Geçmişi okuyup geleceğim kızlar..

nasip şimdi seni sordum esmaya hadi ama hamişsin dimi hamişşşşşşşşşşşş

X