Umudumuz Umut olsun

evet esma eşimde aynısını söyledi bakalım önümüzdeki ay değiştiricem
inş ulaşırda konuşursun asiyem ya canım sen buarada hangi doktora gidiyordun

esmacım 8.33mm olarak gördü ne bileyim öyle dedi bende anlamadım zaten değiştiricem bu adamı bakalım eski doktoruma geri dönücem herhalde

kesenin boyutu olsa o zaman o da küçük çünkü benim ki bile 4-5 hafta dedi doktor 6,6 mm olarak ölçtü..:asigim:

ilk zamanda alttan baktı bir kez şimdi ultrasonla bakıyor tatlım benim kesenin boyutu değil o bebeğimin boyutu8.33mm 6 hafta 6 günlüktü baktığında ultrasonda benim adet tarihimle aynı değil miniğim 2 hafta geriden geliyoruz biz
burada sigara içen varmı aranızda

ilk zamanda alttan baktı bir kez şimdi ultrasonla bakıyor tatlım benim kesenin boyutu değil o bebeğimin boyutu8.33mm 6 hafta 6 günlüktü baktığında ultrasonda benim adet tarihimle aynı değil miniğim 2 hafta geriden geliyoruz biz
burada sigara içen varmı aranızda

hım peki cnm çokta anlamam ben ama benm ultrason görüntümde kesem sağda seninki solda :))

ben sigara kullanıyordum canım ama cuma günü öğrendikten sonra ağzıma koymadım koymamda ...

birde hamişler sırtım belim ve kalçamda solda ağrı oluyor nedendir bilen varmı 3 4 gündür böyleyim

seninki kız benimki erkek olucak ondamı yoksa merve bende pek anlamıyorum neyse zamanla öğrenicez ama ekiz değildir doktorummanyak ondan zaten haftaya başkasına gidicem eski doktoruma geri dönücem adam yoğun diye değiştirmiştim ama ne varsa onda var be herşeyi anlatırdı ne güsel

herhalde aslı bakalım farklı olacak herhalde ikimizinkide..

sen sigara içiyor musun yoksa?

sen dediğim doktora gitsene medilife

aslıcım sigara içiyosan bırakmalıydın bu zamana kadar bebişini zararı var güzelim bak mervecim nasıl bırakmış hemen

kızlar sağda yada solda olması ne biliyomusunuz o ay hangi yumurtadan yumurtladığınızı gösteriyo benimkide sağdaydı ama artık ortaya kuruldu minik tospağam :)

aslı doğru düzgün bi doktora git canım bencede manyaklarla uğraşma

aslıcım sigara içiyosan bırakmalıydın bu zamana kadar bebişini zararı var güzelim bak mervecim nasıl bırakmış hemen

kızlar sağda yada solda olması ne biliyomusunuz o ay hangi yumurtadan yumurtladığınızı gösteriyo benimkide sağdaydı ama artık ortaya kuruldu minik tospağam :)

aslı doğru düzgün bi doktora git canım bencede manyaklarla uğraşma

yerimm senin tosbanıı :)

yok içmiyorum kızlar bıraktım öğrendiğimde geçende eşimden bir fırt çektim canım istedide yoksa içermiyim merak ettimde

aslıcım bir doktor ne kadar kötü olsada saçmalama yetkisi yok bence delimidir nedir bebeği görüp ölçen kalp atışlarınıda görür zaten ayrıca ben 8+5ken dr kalp atışını zorla gösterdi bana ve daha duyamayız ancak 12 hafta olunca duyabiliriz demişdi 6+6 haftalık bebek ki senin bebek zor göründü zaten ilk gittiğinde dr göremedi ne çabuk 8,33 mm olmuş anlamadım ben son usgni koysana nasıl ölçmüş dr minicik bebişi görelim bir an önce başka dra git kafanı karıştırma derim ben hem o salak dr sor bakalım nerden almış diplomayı

kızlar bademyağı için erken ben nıvea nın vucut yağını kulllanıyodum hamileleik çatlaklarını önlesin die arkasında yazıyodu ama doktorum 4 aydan itibaren saf zeytinyağı sürmemi söledi badem yağı tüylerin çoğalmasını sağlıyormuş bide zeytinyağını hem göbişe hem makat bölgesiyle pelvisin orayada sürebilirsin dedi normal doğum olursa daha çabuk açılma sağlıyomuş bide makata sürmenin kabızlığada faydası varmış kabızlığa karşı bi bardak sıcak suya şeker ve 1 çay kaşığı sıvı yağ koyup aç karnınada içebilirsin dedi onlar önlermiş

esmacım yarın koyarım ozaman usg yazıyor boyu kaç haftalık olduğum ama kabini bende gördüm attığını

X