Umudumuz Umut olsun

canımsınnn sağol valla bende öyleyim garip garip gülüyorum aklıma geldikçe allahım inşallah sanada tattırsın.. isteyen herkese tattırsın..

valla bize tatil falan yok bitti bugünde burdayızz hadi kızlar gelin bekliyoruz...

cancer gözün aydın.Allah tamamına erdirsin
çok teşekkür ederimmm aminnnnnnnnn
etmez miyimm kız hiç allah kabul etsin dualarımızı inşallahhhhh.. yakında alcam herkesin haberini ben bu listenin hepsinin pembiş olacağına inanıyorummmkaydirigubbakcemile3
kız merveninde erkek olacak sizde benim ikiz kızlarıma kalacaksınız:dilcikar::roflol::roflol:

nasip bencede erkek olcak benim senin kızın biri istanbula gelin diğeride kayseriye gitcek desene

canım dünürüm günaydınnnn nasılsın anlat bakalım ya çok merak ettm aile fertlerinin duydukları anlarıııı

günaydın esmacım taze anne adayı güzel hamiş mervecik sanada günaydın

ay cnm ya önce kayınvalidemi aradık köydeler onlar mecburen ceple haber verdik kayınvalidem babaannesi nasılsın bakayım diyince önce anlamadım iyim yavrum sen nasılsın derken cümlenin sonunu getiremeden bastı çığlığı arkadanda bir ağlamaa biara gitti ses anne bayıldın mı dedim :)) hiç beklemiyorlardı şaşırdılar tabi..

bizimkilere gelince ben sustum nilgünle (bizim gelin) bakıştık bişi dememe gerek kalmadan bastı nilgün yaygarayı zaten günlerimi sayıyordu geçtiğini biliyordu hemen anladı ..en çok dua edenlerden biriydi sonra annem ağladı herkes sarıldı evde bir cümbüş yaşandı... hala inanamıyorum ki ben:))

buarada eve geldim idrar testi yaptımmmmmm ve gördümmmmm o çift çizgiyiii ohhhhhh görmeseydim busefer kesin çizecektim yanınaa :))

mervecim pazartesi yada salı git kan değerin 2 ye katlanır bebeişini rahattla görürsün canım

ooooohhhh ohhhhhhh kaç tane tek geçen çizginin üzerine bağıra bağıra ben burdayım diyen 2. çift çizgiyi görmeyi allahım herkese nasip etsin

allah annenlerde nasıl mutlulardır şimdi canım
ne güzel bir duygudur annelik karnına düştüğü andan itibaren hayatının anlamı oluveriyo o minik böcek allahım hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsinnn
ve listede geri kalan arkadaşlarımızda en kısa zamanda PEMBİŞ olsunlar hihoyyythihoyyyt

mervecim pazartesi yada salı git kan değerin 2 ye katlanır bebeişini rahattla görürsün canım

ağbimin hanımıda biran önce gitki ona göre belki vitamin,ilaç verir erkenden içmeye başlarsın diyince benimde kafam karıştı

hemde nası esmacım inatla yaptım allah herkese görmeyi nasip etsinnnnn kucağımıza sağlıkla alalım inşallahhhhhh..

kayınvalidem azönce gene aramış eşimi gelmek için can atıyormuş ağlıyormuş gene telefonda senağlama

günaydın herkeze hanımlar ayın 6 si kalabalık inş hepsı hamiş olmuş olurlar inş mervecım şuan sende ne gibi belirtiler var cnma.s.

cnm benım kırmızı kart gormemede çok az kaldıda düşünmeyecegım diyorum yinede düşünuyorum olmuyor yani artık çok merak edıyom ne zaman olcak diye bir belirti olsabile psikolojıktırdıye düşünuyom

olmuyor ya düşünmeden insan edemiyor ama sana şunu diyim kesinlikle regl olcağımı bekliyordum karnımın ağrısı aynıydı :1hug:inşallah sende anlamadan hamiş olursun

olmuyor ya düşünmeden insan edemiyor ama sana şunu diyim kesinlikle regl olcağımı bekliyordum karnımın ağrısı aynıydı :1hug:inşallah sende anlamadan hamiş olursun

inş cnm ama zanetmıyorumsenağlama :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

esracım hoşgeldin allah en kısa zamanda sanada nasip etsin canım
mervecim folık asite hemen başla başlamadıysan pazartesi git o zaman belki idrar ve kan testi ister benimki bebeişin kalp atışını aldıktan sonara yaptı ve canım süt iç bu ara çok bak bihafta sona diş ağrııs çekersin bebiş şu an senin depolarını tüketiyor onun için korkma doktorum bana dedi ilk 3 ay yiyemesende bişi korkma o olcağını senden alır sen güçsüz düşersin diye

inş cnm ama zanetmıyorumsenağlama :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

şöle diyim ben önümüzdeki ay için yapacaklarımın planı yapıyorudm clear blue alıyordum bal tarçın keçiboynuzu yapıcaktım çok şükür gerek kalmadı inşallah canım dualarım sizinle....

kızlarrr hepinizi öpüyoruuummm iyi tatiller ben birazdan kaçar öpüldünüz anacııımmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…