Umudumuz Umut olsun

selam canlar nasılsınız görüşmeyeli:1hug:

sağol sehercimm bakalımmmmm doktora gidelim neler dicek haftaya gitmeyi düşünüyorum çarşamba falan inşallahh:eek:

canım nasılsın ısın son zamanlarda güzel gidiyordu ne yaptın inşallah ısın düşmemiştir ve hamişsindir:Saruboceq:

canım hamilemisin sen tebrik ederim ya inan çok sevindim kan değerinde süper çıkmış geçikmeden kaç gün sonra yaptın sen testi bakayım

buarada allah analı babalı büyütmek nasip etsin
darısı bizimde başımıza:))

tamam canım gör bakalım uğurböceğini inşallah rahat bi hamilelik dönemi geçirirsin canım:Saruboceq:

canım hamilemisin sen tebrik ederim ya inan çok sevindim kan değerinde süper çıkmış geçikmeden kaç gün sonra yaptın sen testi bakayım

aminnnn inşallahhhhhhh..
canım neşecim ısım düşmedi busabahta 37 çıktı bende ümidim yoktu aslında hiçbişi hissetmiodum sabah kan testi yaptırdım 5gün bugün geçeli oldu bugün 1668 çıktı.idrar testini ama yapıcam eve gidince sırf inat o çift çizigiyi görmek için:nazar:

ay cümlelerimin devrikliğine bak allahım aklım başımda değil ki yazıyorum ama bugün hiç çalışmadı kızlar şaşkın şaşkın duruyorumm:))

hoşgeldiniz esracım neşelicim allah sizlerede nasip etsin en kısa zamanda inşallah

aminnnn inşallahhhhhhh..
canım neşecim ısım düşmedi busabahta 37 çıktı bende ümidim yoktu aslında hiçbişi hissetmiodum sabah kan testi yaptırdım 5gün bugün geçeli oldu bugün 1668 çıktı.idrar testini ama yapıcam eve gidince sırf inat o çift çizigiyi görmek için:nazar:
canım benim ya inan çok sevindim ya ne güzel haber bu ne zamandır tam anlamıyla gelemedim siteye bi geldim canım arkadaşlarımın hamile haberlerini aldım:1hug:
hoşgeldiniz esracım neşelicim allah sizlerede nasip etsin en kısa zamanda inşallah

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn canım:1hug: inşallah:Saruboceq:

şeboo emel raziye asiyee merve2 ya gelin artıkkkkkkkkkkkkkk görün beniiiiiii

mervecim hadi sana bebeişinle iyi geceler ben kaçarım artık

herkese iii akşamlar arkadaşlar

kızlarrrr 1 saat uykunun ardından uyandım ve paydos saatini getirdim yarın oğluşumu görecem çok heycanlıyım bide gelin haberi aldık göklerdeyim ben bugüüüünnn canım dünürüm bu güzel haber için tekrar teşekkür ederim sana
haydi bacılar yarın görüşmek dileğiyle hepinizi öpüyoruuummm

kız şebbo tutmasak bugün geliyordun sende bizi kandır dur zilli karı düdük makarna seni

mervecim hadi sana bebeişinle iyi geceler ben kaçarım artık

herkese iii akşamlar arkadaşlar

kızlarrrr 1 saat uykunun ardından uyandım ve paydos saatini getirdim yarın oğluşumu görecem çok heycanlıyım bide gelin haberi aldık göklerdeyim ben bugüüüünnn canım dünürüm bu güzel haber için tekrar teşekkür ederim sana

kız şebbo tutmasak bugün geliyordun sende bizi kandır dur zilli karı düdük makarna seni

iyi akşamlar canlarımmmm allaha çok şükürrrr herkese nasip olsunn inşallah:nazar::nazar:

iyi bayramlar kızlarrrrr-bayram bitti nerdeyse ama napalım kaderrrrr:eek:arefe günü nasılsa girecem dedim ama kocişi hesaba katmadım gidene kadar pcyi esir ettiiiii 3 gibide köye yollandık işte:
neyse dün sapancaya bizimkilere geçtik şimdi geldik Allahtan bizimkinin işi var biraz dışarı çıktıda gelebildim gerçi pınarımdan başka kimse yok galiba ama olsunnnn pınarım hadi hayırlısı canım kov kız o misfirleri işiniz var Allah Allahh hadi gazanız mübarek olsun canımmmmmmmm:nazar:
asişim gözün aydın canım inşallah bebiş te böyle ilaca falan gerek kalmadan gelirrrr
aslımmm maşallah canımmmmm
esmam hamişim merak etme yarın bizimkide işbaşı yapıyor yani buralardayımmm
ve diğerleriiiii özledim anacım hepiniziiiii mucuks mucukssssss

çok özledim siziii yaaaaaaaa

kızlarrrrr ya kimse gelmicek mi bugünnnnnnnn ben bu heyecanı yalnız mı yaşıcammmmmmm :KK43:(

canım hadi gözümüz aydın çok sevindim mervemm:lepi:Şeniz:hooray::teytey::dance:. inş sağlıklıca alırsın bebişini kucağınaa. öle hamiş kaldın die bizi ihmal etme emii bize de bol bol dua etmece olsun artıkk. allah isteyen herkese versin inş. amiiiiiiiiiiiiiinnnn..

kız merveninde erkek olacak sizde benim ikiz kızlarıma kalacaksınız:dilcikar::roflol::roflol:

neşe hayatım naber reglden sonra bir daha görünmedin kız yeni tarihii ve doğumgününü gün ay ve yıl olarak rica edeyim seni nufusuma alacağım dermişim ama yok listeye ekledik bilelim diye
ayşe kız senin doğum yılın kaçtı şeker

UMUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZEL HAMİŞLERİMİZ

* S.ozozel....................................( Sibel )
* Boddim......................................( Esma )..........17.09.1987
* Emelyucel.................................( Emel )
* nazers......................................( Nazmiye )......09.03.1984
* RUMELİLİ.................................( Gülşen )........29.03.1979
* ssensun...................................( Seher )..........31.07.1982
* aslımmm................................. ( Aslı ).............28.01.1985
* cancer..................................... ( Merve )..........23.06.1982

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLER

* myhope..............................6 Ekim ( Ayşe ).............06.12..19
* alabama.............................6 Ekim ( Şebnem )
* crazybaby..........................6 Ekim ( Nasip ).............28.01.1972
* 61 esra.............................10 Ekim ( esra )
* melankolia........................17 Ekim ( Pınar )
* raziş.................................18 Ekim ( Raziye )...........03.06.1984
* asiş.............................................. ( Asiye )
* CZC............................................... ( Zeynep )
* NEŞELİ:))........................................( Neşe )
* Rahel............................................. . ( Emel ).............15.02.1978
* nicole78.......................................... . ( Merve ).............01.12.1978
* zuzu79............................................ . ( Sinem )

BİZLERDE BU AY UMUDUMUZA KAVUŞABİLMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

mervecim gecenin bu saati inanılmaz mutlu oldum yaaa.....uyku muyku kalmadı bende....kendi kendime gülümsüyorum...içim coştu resmen...inan çok sevindim...kendim hamiş olsam herhalde böyle sevinirdim...allah kucağına almayı da nasip etsin canım arkadaşım... darısı bizlere olsun inşallah...
ay çok güzel bi haber bu yaaa....keşke dün paylaşabilseydim mutluluğunu....canım benim....
kızlar hepinizi çok özledim....hadi artık...yeter bu kadar tatil....

X