Umudumuz Umut olsun

selam kızlar ben geldimmmmmm
tek tek saymayacam hepinizegünaydın:1hug:
6 ekim adaylarından biri:1rolleyes:
esmacım batuşa nasip teyzen cicilerini bitirmöiş de ve benden öpücük yolla dermişim sende yaparmışın dr dabu kadın kafayı yedi dermiş:roflol:
mervecim kız hala inanamıyorum hamişliğine:sm_cool:

UMUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZEL HAMİŞLERİMİZ

* S.ozozel....................................( Sibel )
* Boddim......................................( Esma )..........17.09.1987
* Emelyucel.................................( Emel )
* nazers......................................( Nazmiye )......09.03.1984
* RUMELİLİ.................................( Gülşen )........29.03.1979
* ssensun...................................( Seher )..........31.07.1982
* aslımmm................................. ( Aslı ).............28.01.1985
* cancer..................................... ( Merve )..........23.06.1982

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLER

* myhope..............................6 Ekim ( Ayşe ).............06.12..19
* alabama.............................6 Ekim ( Şebnem )
* crazybaby..........................6 Ekim ( Nasip ).............28.01.1972
* 61 esra.............................10 Ekim ( esra )
* melankolia........................17 Ekim ( Pınar )
* raziş.................................18 Ekim ( Raziye )...........03.06.1984
* asiş.............................................. ( Asiye )
* CZC............................................... ( Zeynep )
* NEŞELİ:))........................................( Neşe )
* Rahel............................................. . ( Emel ).............15.02.1978
* nicole78.......................................... . ( Merve ).............01.12.1978
* zuzu79............................................ . ( Sinem )

BİZLERDE BU AY UMUDUMUZA KAVUŞABİLMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

nasip valla bende inanamıyorummm kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

doktora gitcem bugün ama esas gitmek istediğim doktor 24ekime verdi randevu bugün kese görmek için enazından gideyim istedim allahın izniyle 24nde kalp atışı duyulunca ozaman inancam sanırımhihoyyyt

nasip sana nası hissedion kendinde var mı değişiklik diye sorsam gerçi ne desek boş..kızlar bendekaçayım izin alcam müdürümden :1hug:

senağlamasenağlama babamızın işi çıktı gidemiyoruz batuşumu görmeye neyse bu kadar önemli iş sinirlerim bozuldu ağlıyorum öğleesenağlama

belli olmaz nasipcim allahın izniyle hamişte olabilirsin bende hep gelcek die bekledim am bebişim geldi bende bulantı azaldı ama iştah durumum feci açıldı yusyuvalak olucam ben bu gidişle bol bol meyva yiyorum kilo almayım fazla die:)

nereye kızım hem soruyon hem kaçıyon olmaz öyle
valla içimden bu sefer var diyor ama kasık ağrılarım beni korkutuyor ne bileyim hamişlerin kalpleri temiz olurmuş siz söyleyin sizce müjde verecekmiyim size

sen kendin git esmacım ağlama üzülme o kadar bak ben hep kendim gidiyorum eşimin iş durumu yüzünden üzüceksin batuşu bak belki erken bitirir gelir gidersiniz

sen kendin git esmacım ağlama üzülme o kadar bak ben hep kendim gidiyorum eşimin iş durumu yüzünden üzüceksin batuşu bak belki erken bitirir gelir gidersiniz

tek başıma gitmemide istemez kendide merak ediyo hemde yetişemem randevuma o gelip alacakdı işden beni ya kızlar tutamıyorum kendimi ben oğluşumu görmek istiyorum bebeğin elinden oyuncağını almışlar gibi oldum

kıyamam kız sana üzülme onu hissediyorsun zaten bak üzülecek batuş yapma böyle
HEM DÜŞÜN GEÇ OLSUN GÜÇ OLMASIN
:teselli:

valla canım üzülme demekten başka bişi gelmez o zaman elimden çünkü eğer kendi tek gitmeni istemezse bide işim çıkmış derse hem terbiyesizlik yapmış olur sana hemde seni ve batuşu üzdüğü için oklavayı hakederklava:

evet nasipcim içime doğan o aslıyla merveye dediydim çıktı bu ay 2 kişiden daha ümitliyimde ama isim vermeyim :)))

günaydın canlarımmmmkaydirigubbakcemile3
esmam tamam haklısın ama bide şöyle düşün en azından görmek için sabırsızlandığın batuşun var er geç görecen canım üzme bakalım yeğenimiiiiiklava:
nasipimmm seherimm taze hamişimmm esrammm nasılsınızzz:1hug:
eh bugün ctesi diğerleri yoklar dimiiiiiiiklava:neyse ptesi görürler ben yazamda öpüldünüz canlarımmmŞenizŞeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…