Umudumuz Umut olsun

sehercim inşallahh haberler güzel olur:))

bende emeli çok merak ediyorum hiçböyle yapmazdı..
pınar giremicem birsüre kendime geleyim diye yazmıştı..

günaydın seher narbersin ufaklık napıyor

günaydın sehercim nasılsın pirinç tanen nasıl inşallah canım ama bayram geldiği için çalışmalar aksayacak sanırım bizim hayırlısı olsun ne yapalım artık

Günaydin merve2 günaydin sehercim günaydin gülşencim nasilsiniz kizlar
niniğim çok akilli maşallah sadece su siralar baş dönmesi ve kusma var onada katlanicaz senin pirinç tanne nasil

Kızlar merhaba..Hepinizden özür dilerim haber veremedim size..Umarım herkes iyidir..
Biliyorsunuz pzt doktora gittim..Sol yumurtalığım diğerinden önce gelişmeye başladığı için bu ay aşılama işini beklemeye aldı doktorum..Biri çok gelişir diğeri geri kalır bu ayı şanslı geçiremeyiz dedi..Buraya kadar sorun yok..yalnız pzt akşamı hastanelik oldum..Mide bulantısı,kusma,bağırsaklar çok kötü sancım vardı..Gece ağrı kesici iğne vurup gönderdiler fakat hiçbir faydasını görmedim..Sabah tekrar gittim..kan tahlili, idrar tahlili derken tam 9 saat sancı çektim..Karnımda mikrop çıktı..Yediğim birşeyden mikrop kapmışım..ilaçlarla felan bugün daha iyiyim..

çok çok ama çok geçmiş olsun tatlım bol bol dinlen canım ya
nasipim kolay gelsin sana banada gelin bayram temizliğine

emelcim çok geçmiş olsun hayatım inş biran önce iyileşirsin bebişim
kız benim içime doğuyor sen aşılama yapmadan hamiş kalacaksın

neyse hadi kaçtım artık beni kovun birtürlü gidemedim:roflol:

kızlar hepinize çok teşekkür ederim..Allah hepinizin gönlüne göre versin...Bende sizleri çok özledim ama haber veremedim..Bu ayda beklemede aşılamam..herşeyde vardır bir hayır ne yapalım..Nasip keşke dediğin gibi olsa canım..Neyse biraz işlere bakacağım malum bayram tatilide girecek..şimdilik hoşcakalın kızlar...

hoş geldin nazmiye nasılsın canım

hoşbuldum canım...cok sukur ıyıyım canım ya dun doktorumla gorustu esım allaha cok sukur korkulacak endıselenecek bısey yok demıs.sadece yasıma gore bıraz dusukmus deger 1000/1 olması gerkırken 750/1 buda normal demıs.kanım baya dusuk onada kan hapına basladım dun..allaha cokk sukur canım sen nasılsınnnn

nazmiyecim çok şükür bak kan ilaçlarınıda içersin bide kuru üzüm ye kansızlıkta geçerr:1hug:

işte bu süper haber canim ay çok sevindim ya çok şükür hadi tekrar geçmiş olsun atlattiniz iyiym bende miniğim biraz bulandiriyor miğdemi ama oda olucak napalim

geçmiş olsun hayatım...umarım şimdi iyisin....aşılama da olur bebiş de canım...sen iyi olduktan sora gerisi kolay...kendine çooook dikkat et....önce sen iyi ol ki bebiş için 4 elle sarıl hayata....:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…