Umudumuz Umut olsun

evet kızlar geçmiş diye birşey yok hakkatten data erorrrr sağolsun kimse giremiyorki
iyi nasipçim kimizde iyyiz ikimizde biraz miğdem kötü ama oda olucak e nasip şimdi senin sonucun olumlumu ben pek anlamıyorumda

hihoyyytkaydirigubbakcemile5 teşekkür ederiz teyzesi sağlıkla giydirmeyi nasip etsin allahım seninde ellerine sağlık tekrardan çooookkk teşekkür ederiz
güle güle giysin ama görenler bende isterdim demeye başladı anlaşılan bu kış kendime birşey öremeyeceğimkaydirigubbakcemile3
bu akşamda yeleğe başlarım sanırım

evet kızlar geçmiş diye birşey yok hakkatten data erorrrr sağolsun kimse giremiyorki
iyi nasipçim kimizde iyyiz ikimizde biraz miğdem kötü ama oda olucak e nasip şimdi senin sonucun olumlumu ben pek anlamıyorumda

valla aslı bekliyorum işte çift çizgiyi yakaladığım an koçişe saldıracamkaydirigubbakcemile3

günaydın
nasip merve esma aslı herkese günaydın gününüzün güzel geçmesi dileklerimle
burda hava kapalı yağmur çiseliyor tam uyku havasımirmirmirmirkaydirigubbakcemile3

ya bende artık karnımşişse diyorum çok merak ediyorum bebeğimi kıpırdasa şöyle içimde ah kızlar önceden ay hamiş olsak başka bişey istemiyoruz filan diyorduk şimdide ya krnış şişse ay görsem ay tekme atsa felan diyoruz insanoğlu istekleri hiç bitmiyor ya

yalnız kızlar birşey fark ettim 14.gün olayı hikaye bak benim 15.gün hala yumurtlamadım

günaydın raziş
nasip ne yaptın esmanın bebşine bende isterim
ben demiştin nasip hamile kaldığımda önceden biz eşimle doktorun söylediği yumurtlama tarihle dışında birlikte olmuyorduk 2 ay nerdeyse hergün denedim ve2sindede hamile kaldım kızlar çoğu kadın adet olmasına akın yumrtlarmış ona göre

kızlar ben kahvaltı hazırlayayım
koçişi uyandırayım:eek:anladınız siz onukaydirigubbakcemile3
koçişle salon duvarlrını sileceğiz sonrra
pazara gideceğim kışlık için hazırlık yapma zamanı geldi anlayacağınız işler bitmiyor
valla sizleride çok özlüyorum
ama elden birşey gelmiyor işler ne yazıkki bayanları bekliyor
keşke çalışıyor olsamda bunları düşünmesem
ama sizlerde topiği boş bırakmayın
size güvendim ama 2.sayfaya düşmüşüz
olmuyor bayanlarkötükedihüso

günaydın raziş
ben demiştin nasip hamile kaldığımda önceden biz eşimle doktorun söylediği yumurtlama tarihle dışında birlikte olmuyorduk 2 ay nerdeyse hergün denedim ve2sindede hamile kaldım kızlar çoğu kadın adet olmasına akın yumrtlarmış ona göre

günaydın aslıcım hihoyyyt

kk nın güzel kadınları....hepinize günaydın....yeni bir gün yepyeni umutlar demek....hiç bitmesin umutlarımız ve her yeni gün umudumuza umut olsun canlarım....

günaydın raziş
valla haklısın aslı sanırım öyle baksana hala tık yok bende
batuşa neler ördüm bir görsen minik şeylerle hemencik bitiyor

kk nın güzel kadınları....hepinize günaydın....yeni bir gün yepyeni umutlar demek....hiç bitmesin umutlarımız ve her yeni gün umudumuza umut olsun canlarım....
günaydın merve2

kızlar bu ara sıkıntılar geçiriyorume vimiz gidicek ruh gibi ortadayım kimsem yok dertleşek hiç kimsem yok kkde sıkıcı geliyo bana artık bu arada günüm gene geçti 13 gün adet olmadım adet olmadımamı yanayım ev gidiyo onamı yanayım kafayı yemessem iyidir :KK43:(((

kız kimleri görüyorum nerelerdesin sen tazegelin

Nasippppppppp hani bizim listemizz kocişine gitmeden bir güncellede göreyim kendimi kaç gün kalmişş:))))))))

UMUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZEL HAMİŞLERİMİZ

* S.ozozel....................................( Sibel )
* Boddim......................................( Esma )..........17.09.1987
* Emelyucel.................................( Emel )
* nazers......................................( Nazmiye )......09.03.1984
* RUMELİLİ.................................( Gülşen )........29.03.1979
* ssensun...................................( Seher )..........31.07.1982
* aslımmm................................. ( Aslı ).............28.01.1985

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLER

* zuzu79.............................26 Eylül ( Sinem )
* cancer..............................28 Eylül ( Merve )............23.06.1982

* myhope..............................6 Ekim ( Ayşe ).............06.12..19
* alabama.............................6 Ekim ( Şebnem )
* crazybaby..........................6 Ekim ( Nasip ).............28.01.1972
* 61 esra.............................10 Ekim ( esra )
* melankolia........................17 Ekim ( Pınar )
* raziş.................................18 Ekim ( Raziye )...........03.06.1984
* asiş.............................................. ( Asiye )
* CZC............................................... ( Zeynep )
* NEŞELİ:))........................................( Neşe )
* Rahel............................................. . ( Emel ).............15.02.1978
* nicole78........................................... ( Merve ).............01.12.1978

BİZLERDE BU AY UMUDUMUZA KAVUŞABİLMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

sinem nerelerde??
merve kız bu ayı sen kapat hadi 3 gün kalmış
şuraya bak ayşe şebo ve ben üçümüzün aynı günkaydirigubbakcemile3
emelden hala haber yokmu

sinem nerelerde??
emelden hala haber yokmu
sinem çalışmaya başlayınca bizi unuttu ya evet bende merak ettim emeli nerde ki bu kız emelllll nerdesinkaydirigubbakcemile

günaydın raziye nasipcim esmacım merve merve2 aslıcım valla unuttuklarım olduysa af olaa.s.

nasipcim sana kolay gelsin işini sıkı tut aslınında dediği doğru 14 gün falan gerçekten boş gün aşırı gircen tutuyo benim öle oldu 14 gün olmadı sona tutukaydirigubbakcemile3

esmacım batuş nasıl sen nasılsın

mervecim hadi az kaldı bakalım güzel haber alıcazmı senden

merve2 cim nasıl oldun ağrıların falan geçtimi

aslıcım bebeiş üzmüyo seni dimi bende ilk senin gibi hep merak ediyodum hatta eve ultrason aleti almayı düşünmüştüm-tatlicadiarzu-kaydirigubbakcemile3

raziyecim inşallah tutar bu ay canım doktora gerek kalmaz
emel hakikaten yok bu ara ayşede bi ceeee deyip kaçıyo
pınardanda ses çıkmamış dün

sinem nerelerde??
emelden hala haber yokmu

çok isterim nasipcim ama regl belirtileri aynı gerçi hamişlik belirtisi nasıl onuda bilmiyorum herkes benziyor diyor bakalım..:nazar:

buarada kızlar pazartesi arife çalışcaktık artık çalışmıcaz sonraki çalışma zamanımıza eklicekler o yüzden benim durumumu size ancak 3.ekim cuma günü mübarek günde haber edebilcem. bayramda koşturma olur girememde. inşallah güzel haberlerle gelirim kızlar :Saruboceq::Saruboceq:

X