Umudumuz Umut olsun

hoşbuldum canım...cok sukur ıyıyım canım ya dun doktorumla gorustu esım allaha cok sukur korkulacak endıselenecek bısey yok demıs.sadece yasıma gore bıraz dusukmus deger 1000/1 olması gerkırken 750/1 buda normal demıs.kanım baya dusuk onada kan hapına basladım dun..allaha cokk sukur canım sen nasılsınnnn

oh allaha şükür...gözün aydın nazmiyecim...çok sevindim....hihoyyyt

günaydın raziye nasipcim esmacım merve merve2 aslıcım valla unuttuklarım olduysa af olaa.s.

nasipcim sana kolay gelsin işini sıkı tut aslınında dediği doğru 14 gün falan gerçekten boş gün aşırı gircen tutuyo benim öle oldu 14 gün olmadı sona tutukaydirigubbakcemile3

esmacım batuş nasıl sen nasılsın

mervecim hadi az kaldı bakalım güzel haber alıcazmı senden

merve2 cim nasıl oldun ağrıların falan geçtimi

aslıcım bebeiş üzmüyo seni dimi bende ilk senin gibi hep merak ediyodum hatta eve ultrason aleti almayı düşünmüştüm-tatlicadiarzu-kaydirigubbakcemile3

raziyecim inşallah tutar bu ay canım doktora gerek kalmaz
emel hakikaten yok bu ara ayşede bi ceeee deyip kaçıyo
pınardanda ses çıkmamış dün

günaydın canım...adetin ilk günü oluyo bende ağrı...sora geçiyo...iyiyim şükür...bi de hormon testim iyi çıksa daha iyi olcam
...kaydirigubbakcemile2

Merve2cim canim benim aklina kötü getirme kesinlikle sonuçlarin çok iyi çikar hem kötü çiksada bak benim hormonlarim açlişmiyordu ilaçlarla düzeltiler biraz kilo aldim ama

işte bu süper haber canim ay çok sevindim ya çok şükür hadi tekrar geçmiş olsun atlattiniz iyiym bende miniğim biraz bulandiriyor miğdemi ama oda olucak napalim

sagol canım benım ....bıraz bunaltıyo ama bulantılar gecıyo canım benım cok sukur kalmadı...benım doktorum sarı leblebı yememı tavsıye etmıstı bana faydası oluyodu sende den ıster arada 3 4 tane atıyodum agzıma

Merve2cim canim benim aklina kötü getirme kesinlikle sonuçlarin çok iyi çikar hem kötü çiksada bak benim hormonlarim açlişmiyordu ilaçlarla düzeltiler biraz kilo aldim ama

öyle tabi canım...ama dahada kilo alırsam patlarım artık...bebişe yer mer kalmaz...sırnaşık şey

valla iyiyim nasipcim merve2cim mervecim miniğim iyi allahıma şükür ama ben bayram temizliğine kalktım evde ne perde dantel varsa yıkanıp ütülendi acayip belim ağrıyor

valla iyiyim nasipcim merve2cim mervecim miniğim iyi allahıma şükür ama ben bayram temizliğine kalktım evde ne perde dantel varsa yıkanıp ütülendi acayip belim ağrıyor

kız maşallah iyi cesaret bende perdelerimi yıkayım diye düşünüyorum ama sonradan ya hamileysem diyorum asarken zorlanırım çünkü kaydirigubbakcemile3 bakalım yapcam herhalde haftasonu içime sinmiyor..

emellcim canım herşeyde hayır vardır sıkma canını hiç hastalığın içinde çok geçmiş olsun canım

nazmiyecim seninde gözün aydın canım

emelimm geçmiş olsun hayatıııımmm dikkat et kendine allah beni duydu galiba sen o iğneleri vurunmadan hamiş kalacaksın iğneleride ihtiyacı olan birine vereceksin sevaba gireceksin:)))

nazmiyeciğim bebeğinin iyi olmasına çok sevindim tatlım ama hala ufaklığın fotosunu koymadın küstük sana dilcikar

Günaydınlar kızlar bugün biraz geciktim yerimde değildim başkasının işini yaptımm sabah ancak yerime geldim bi geçmişi okuim geliyorum

aslı doktor olayı aklımda sorcam ama şimdi telde sormak istemedim bayramda görüşcem nasılsa ozaman sorsam sanada uyar mı?

kız maşallah iyi cesaret bende perdelerimi yıkayım diye düşünüyorum ama sonradan ya hamileysem diyorum asarken zorlanırım çünkü kaydirigubbakcemile3 bakalım yapcam herhalde haftasonu içime sinmiyor..

valla hiç sorma canım deli aklı benimki ben yıkıyorum ütülüyorum eşim asıyor 2 akşamda bitirdim valla annemler duysa kıyameti koparır düşük tehlikesi var bide göya eşimin dırdırı yetiyo gerçi yapma diye ama bi silip süpürme kaldı onuda pazar eşimle yapıcaz

emelimm geçmiş olsun hayatıııımmm dikkat et kendine allah beni duydu galiba sen o iğneleri vurunmadan hamiş kalacaksın iğneleride ihtiyacı olan birine vereceksin sevaba gireceksin:)))

nazmiyeciğim bebeğinin iyi olmasına çok sevindim tatlım ama hala ufaklığın fotosunu koymadın küstük sana dilcikar

sagol canım benım ama kusme ya evden yapmamız lazım.esımde rahatsız bıkacgunudr evde pc acmıyoruz ssoz en kısa zamanda göbişiminde bebişiminde resmını koycammmkaydirigubbakcemile3

valla hiç sorma canım deli aklı benimki ben yıkıyorum ütülüyorum eşim asıyor 2 akşamda bitirdim valla annemler duysa kıyameti koparır düşük tehlikesi var bide göya eşimin dırdırı yetiyo gerçi yapma diye ama bi silip süpürme kaldı onuda pazar eşimle yapıcaz

sana gelen giden olur mu kız okadar ince yapmasaydın temizliğini valla ya kızdım bak bende sana :eek:klava: kaydirigubbakcemile

Sehercim neden uzandinki sen ya ben cam silicem izin vermiyorlar merve bence sen yika eşin assin ben pazar günü öyle yapicam herşey bebşimden değerli korumama en çok korumam geeken dönem bu dönem

X