Umudumuz Umut olsun

arada oluyor emel idare edin kocasızlık başıma vurdu:roflol::roflol:
emel sen nasipi kafana takma hiç biryere gidemez saçından tutar getitim ben onukaydirigubbakcemile bana karşı gelemez okaydirigubbakcemile3
demi kız kırmaz beni yoksa ben onun kafasını kırarım:mymeka:
bir yere gittiğim yok kız burdayım da o an gidiyordumlülülülülülü
hayatım bildiğim kadarıyla sana yorum yapmıştım
bak gördün mü beni es geçmişsin sonrada alınmayın diyorsunuz:dilcikar:

yok cnm nasipcim senin yazdıgını hatırlıyorum zaten 13. ve 14 gün demiştinn...

aman zaten kızlar geçen ayda 37ydi nolduu föss çıktı ondan hiçbirşeye güvenmemek lazım :)

kız belli olmaz bak ben beklemiyodumda hamiş olduğumu öğrendi,m bide nasılsa zamanı kaçırdık deyip boşlamıştım çalışmayıda

kız belli olmaz bak ben beklemiyodumda hamiş olduğumu öğrendi,m bide nasılsa zamanı kaçırdık deyip boşlamıştım çalışmayıda

hadi ya ben bilmiyodum zamanı kaçırdığını kısmet işte kaydirigubbakcemile5
merveci hiç ısı takibi yapmadım ama ateşinin yüksek olması düşmemesi iyi sanırım öyle anımsıyorum ama kesin bilmiyorum yani :1hug:

a.s evet canım bakalım hayırlısı olsun hepimiz içinn...

aslıcım geçmiş olsun canım yorma kendini fazla bebişe iyi bak kızına iyi bak desem sırnaşık şey

Kızlar ben geldim yine...Arada girip bakıyorum başımı işten kaldırınca..:)))
Aslı canım arkadaşların dediği gibi C vitamini al..Geçmiş olsun canım..
Merve canım ateşten hiç anlamıyorum inan..Ama dediğin gibi ateşede bakmıyor..
Nasip kız gitseydin esma dövecekti seni karışmam bak..:)))
Seher canım valla keşke bizde senin gibi beklemeyip hamile kalsak..Ben beklemiyorum bu ay ama merve duymasın :))) Kızıyor sonra bana...
Raziye sana kart gördünmü demiştim ama kaçırdın galiba son durum ne güzelim...

emel acaba taktik mi değiştirsekkaydirigubbakcemile3 yyoo yoo kesinlikle hamiş değilimdir ben buay :1shok:sonra bir şok seher gibi alırız güzel haberlerii :roflol:

emel acaba taktik mi değiştirsekkaydirigubbakcemile3 yyoo yoo kesinlikle hamiş değilimdir ben buay :1shok:sonra bir şok seher gibi alırız güzel haberlerii :roflol:
inşallah kızlarya bi bakmışın merveyle emel hamişşşşşş:CüvCüv::Saruboceq:

Tamam :CüvCüv: sin ondan daha gelmedi bakalım artık sanırım eli kulağında :roflol::roflol:
sana cevap yazmıştım canım ama sen görmedin galiba sabahta benim ismimi yazmamıştın beni görmemiştin :çok üzgünüm:ama neyse canım hamişliğine veriyorum bitanem benim sabahtan sancım vardı ama şimdi geçti sanki adet sancısıydı ama bilmiyorum galiba yok zaten benim olursa mucize olcak hayırlısı inşallah sen güzel haberi verirsin canım

canım sana sonra yazdım ama aşkım...:teselli: ban sende bunu görmemişsin demek ki..

kısmet bu raziyecim hiç belli olmaz belki bebeişin tutmuştur çünkü regl ağrısı gibi ağrı oluyo ondada

uyku biraz uykuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu bütün isteğim buydu..........yastık,yastık.......nasıl anlatsam,nerden başlasam,hamiş deeildim o zaman.....artık hamişimmmm,uyumak isterimm....ooooooooooo,ooooooooo.....

:roflol: çok tatlısınızz emell raziyekaydirigubbakcemile3 hamişler sizii kör olmuş gözlerisengözlerimebaksanab

uyku biraz uykuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu bütün isteğim buydu..........yastık,yastık.......nasıl anlatsam,nerden başlasam,hamiş deeildim o zaman.....artık hamişimmmm,uyumak isterimm....ooooooooooo,ooooooooo.....

herkesin tek derdi uyku zaten gülşenim kaydirigubbakcemile3

ben 10 dk kestirmişim ayıptır söylemesii ama takır tukurr masada zor oluyor:1closedeyes:

kısmet bu raziyecim hiç belli olmaz belki bebeişin tutmuştur çünkü regl ağrısı gibi ağrı oluyo ondada

ah canım inşallah dediğin gibi olur da dr. giderim bak sen normal yolla olmaz demiştin oldu işte derim :mymeka: canım ya o kadar çok istiyorum ki ama hayırlısı ne ise o olsun canım hepimiz içina.s.

ben 10 dk kestirmişim ayıptır söylemesii ama takır tukurr masada zor oluyor:1closedeyes:

benim dün patron yoktu işleri bana yıktı kaçtı valla saat 15,10 saat 16,00 ya kadar uyumuşum odada koltukta vardı masada uyunmuyo tel çalar biri seslenir ama odada mis gibi uyumuştum:) kaydirigubbakcemile3

Asliciğim geçmiş olsun hayatim arkadaşlarin dediği balli ihlamur içine limon sik ooohh ne güzel oldu valla ağzimin suyu akti:))))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…