Umudumuz Umut olsun

ssengun senin özel msj panelin kapalı galiba özel msj gönderemedi de özel msj a kapalı veya almak istemiyor dedi aslımmm ve asiş masn adresimi gönderdim isterseniz ekleyin beni kızlar isteyen var sa onlara d vereyim

sehercim inş yarın çatlıcam meraktan ya çok nazlı benimki çok hala göremedim kısmete bak evet esma bayılcam uykusuzlukta ya kızlar hamişler şimdi ben yüz üstü yatıyorum yan tam yüz üstü değil şuan bunun bebeğe tehlikesi varmıdır ve nasıl yatmam gerek
benimde en büyük sorunum o aslı yüz üstü yatma ilk aylarda sorun teşkil etmiyo ama sonralarda şimdi yan yatabilmek için yastığa sarılıp yatıyorum kocişede sarılamıyorum ateş geliyo menopozlu kadınlar gibi son çareyi yastıkda buldummmkaydirigubbakcemile3 ne yapam kocişde iş yok
bende öle yatıyorum yan ama genede göbeğin üstüne geliyo valla yan yatmaya alışmaklazım ama göbek biraz çıkınca alışırız gerçi yatamayız o zaman sadece doktor sırt üstü uyuma dedi bebeğe kordondan giden kan tam gitmeye biliyomuş
bir ance yan aytmaya alışın derim ben yoksa geceleri benim gibi bebeğime bişey olacak korkusuyla hortlarsınız

kızlar ben kaçtım merkeze ineceğim tel faturaları var onlaı yatıracağım gelince görüşürüüz kendinize iyi bakın

Kızlar ben geldim..fazla yazamayacağım bugün işler yoğun kusura bakmayın..
Nasip canım ne bu alınganlık hayatım..Sen topik in kurucu annesi değilmisin? Neden böyle düşünüyorsun...Bazen hepimize aynı şeyler oluyor canım..herkese ayrı ayrı cevap veremiyoruz..Hadi bırak alınganlığı sen bizim için önemlisin...:)))))))))

kızlar selam ben çalışmaya devam ediyorum allahın izniyle yarın teslim etmiş olcaz. yeni gelenler hoşgelmiş ben şebnem bu arada. ayrıca badegül de gelmiş bu sayfa da gördüm canım sende hoşgeldin .kim ne yaptı hiç haberim yok artık yarın bi elli sayfa okurum önceden sonra gelirim. öpüldünüz.

emel sen nasipi kafana takma hiç biryere gidemez saçından tutar getitim ben onukaydirigubbakcemile bana karşı gelemez okaydirigubbakcemile3
demi kız kırmaz beni yoksa ben onun kafasını kırarım:mymeka:

Kizlar çok tşk ederim bilgileriniz için çok sağolun ben bu siteyi seviyorum ya şebocum çok yorma kendini badegül senin özel msj gelmedi bana

şebnemm hoşgeldinnnn..kızlar bende iş yapıyorum arada okuyorumm ama olmuyorrr uykuma yenik düşüyorum allah kabul etsin sahura kalkmak zor oluyor..dünde misafir ağırladım sanırım onunda etkisi var..
buarada benim ısılarım hakkında yorum yapan yok küseyim size kızayımmı? söyleyin napayımm ah ben sizi....

şebnemm hoşgeldinnnn..kızlar bende iş yapıyorum arada okuyorumm ama olmuyorrr uykuma yenik düşüyorum allah kabul etsin sahura kalkmak zor oluyor..dünde misafir ağırladım sanırım onunda etkisi var..
buarada benim ısılarım hakkında yorum yapan yok küseyim size kızayımmı? söyleyin napayımm ah ben sizi....

kızlar ben hastayım işlerimde var şimdi çıkayım bir ara uğrarım

aslı geçmiş olsun hayatım...eve gidince limonlu ıhlamur iç...bol c vitamini almaya çalış...çok da su içmeyi unutma...ama en önemlisi yat dinlen...

mevecim valla hiç bi bilgim yok...hiç ölçmedim..yoksa inan yardım ederdim...küsme sen bize sakın...
haklısın sahurda gözüm kapalı yemek yiyorum valla...allah bunca yekınmaya kabul eder mi acaba?biz etsin diye dua edelim de...

hoş geldin sende aramıza esracım
şebo fazla yorma kendini canım
valla merve2 ne yardan ne serde bizim durumumuz bende sık gidemiyorum kocişi bırakıp acıyorum aç kalır diye
kızlar hazımsızlık çeken var mı aranızda ben elma kaynatıyorum içine az tarçın balla içiyom iyi geldi bana

badegülcanım ben seni ekliyeyim arkadaşlarıma hemen gelmesi lazım özelim açık benim canım

X