Umudumuz Umut olsun

çok sevindim esmacım darısı bizim başımıza ayşecim hoşgeldin günaydınnnnnnnn

NEŞELİ:)) kullanıcısından alıntı Mesajı göster
canlarım benim ya ben buhran olmayımda ne olayım
bu ay öle hiç kafama takmadım ihmal bile vermiyordum ama şu lanet ısı yükselip düşünce beni çileden çıkardı ve sinirlerimi bozdu
giden paraya değilde giden umuduma yanıyorum
muratta kan testi yapıp eve geldiğimde gözlrimin içine nasıl baktı
yok dedim ağladım
üzülme zaten dk zor demişti senin bir suçun yok herşey benim hatam dedi seni kendimi baba yapamadım dedi
ama illa ben anne olmak çok istiyorum diyorsn hemen dk a gidelim dedi
yok dedim 2 daha bekleyelim ben gidip ön muayene olurum dedim
ama hiç çocuğumuz olmazsa seni hep mutsuz görmeye dayanamam dedi
bende 100 yaşımdada olsam doğuracam dedim sonra gülmeye başladık
aptal gibi oldum ya ben

günaydın ayşecim hoşgeldin çok özletme kedini arada ceee desende olurkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

kızlar teşekkür ederim sağolunnnnnnnn çok sevindim bebişim sağlıklı olduğuna

nazmiye gülşen ben sizin doğum gününüzü şimdiden kutluyorum malum benim boddi yeni doğmuş olacak o zamana girerim giremem doğum gününüz kutlu olsunkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

saol canım şimdiden kutladığın için...muhtemelen biz kendi doğumgünümüzüde kutlayamayız nazmiyeyle bizimkiler biraz erken gelirlerse......yani benim tahmini doğum 2 nisan sıkıp 4 gün önce doğursam beppemle aynı olacak doğum günümüz:1rolleyes:

kızlar teşekkür ederim sağolunnnnnnnn çok sevindim bebişim sağlıklı olduğuna

ohh ohh çok sevindim sonuçlarına.....Allah mutluluğunu hamişliğin boyunca daim eylesin...darısı bizim testlerin başına

herşeyimiz normalmiş kızlar şimdi sonuçları faxlayacaklar bizee
Allahım sana şükürler olsun bebişim iyi darısı sağlıkla kucağıma almama

esmacım çok sevindim canım..hayırlısıyla kucağına da alırsın inş. bebişini..:ecrin_bebek:

ayşecim hoşgeldin hayatım....:1hug:

esma sonuçların iyi çıkmasına sevindim
neşeyi merak ediyordunuz ondan alıntı yaptım ama anlaşılan msn deki gibi burda da beni takan yok
ben çıkıyorum kendinize iyi bakın

Ay neşecim olsun canim bir sonraki ay gene devam kizlar ben hala bebşi göremedim yarina aldim randevu kesin budefa

teşekkür ederim canımmm saol eminim senin beppeninde sonuçları çok iyi çıkacak
esma sonuçların iyi çıkmasına sevindim
neşeyi merak ediyordunuz ondan alıntı yaptım ama anlaşılan msn deki gibi burda da beni takan yok
ben çıkıyorum kendinize iyi bakın

bende sevindimde sen dayakmı istiyorsunnnnnn anlamadım görende sabahdan beri sana hiç cvp vermedik sanacak nasip dün öylesine küşmüşün bizi işdeyim masam kalabalıkdı ondan kapattıkça çağırdın müdürle papaz olacaktım nerdeyse ne var küsecek anlamıyorum seni neden takmayalım anlamıyorum hamilemisin nesin :CüvCüv:

Nasipçim canim hamişmisin yoksa esmada hamişlikten önce böyle alingandi kizlar buarada bende birtek asiyemin msnsi var sizinkiler yok

esmacım sonucların ıy cıkmıs bak sukur cok sevındım canım gozunaydınn...
dogum gunu ıcınde tesekkur ederım canımmm

kızlar herkeze günaydın............yanımda olduğunuz için çok tesekür ederim
önceleri kahverengi kanamam oluyordu kalp atışını dinlemeye randevu vermişti dr ama bir gün önce kanamam çoğaldı ve dr gitiik bebek gelişmemiş kesemde kan dolmuş ve ben o gün kan kustum beni zehirlemeye başlamış ve uyuttular kürtaj oldum ama hayatımdaki 2. kötü deneyimdi...kanamam 11 gün oldu devam ediyr dr aradım şimdi bana açıklama yaptı çok hassas davrandğığnı parça kalmadığını sonrasında usg bamıştı. ama dediki rahim ağzını fazla açmadım 2.gebelikte düşük olmasın diye ve rahim ağzı çabuk kapandı fazla açık olsaydı kanaman az olurdu yara çabuk kapanırdı dedi....bakalım 5 gün daha geçmezse tekrar gideceğim dr işte böyle:1hug:

esmacım sonucların ıy cıkmıs bak sukur cok sevındım canım gozunaydınn...
dogum gunu ıcınde tesekkur ederım canımmm
teşekkür ederim hayatımmm ben birazcık acele ettim doğum günleriniz için ama kusura bakmayın

canım kendien dikkat et olurmu

tekrar geçmiş olsun badegülcüm allah korumuş seni bak beni zehirlemeye başladı demişsin
ya sana birşey olsaydı eşin ne yapardı siz sağlıklı olduğunuz sürece allah size o duyguyu tatdıracaktır gülüm merak etme
kendine dikkat et ve çabuk toparlan:teselli:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…