Umudumuz Umut olsun

evdeyim ya şimdi düşük tehdidi var diye iştende ayrılmıştım zamanda gçmiyor şimdilerde önceleri hamişken beişe hırka falan örüyordum bitmişti ama onları bile gözümün görmeyeceği yerlere kaldırdım...

canım esmacımbebeişinin iyi olduğuna sevidim sağlıcakla kucağınada al inşallah:emir_bebek::ecrin_bebek:

badegülcüm sanada çok geçmiş olsun canım allah en kısa zamanda bebeiş nasip etsin:Saruboceq:

nasipcimin alınganlığı üstünde
valla banada erkek gibi doğuyo içişme ama hayırlısı artık neyse sağlıklı gelsinde gerisi önemli değil-tatlicadiarzu-

aslım kız şu doktor işini bir an önce hallet merak ediyom valla

mervecim biz aynı yaştayız ama sen benden ay büyüksünkaydirigubbakcemile3

nese kızlar fırsat buldukça giricem şimdiik bu kadar

badagülcüm çok ama çok büyük geçmiş olsun canım herzaman yanındayım allahım seni korumuş hayattasın yine olur lütfen üzülme bir sonraki bebişlerin için kendini çabuk toparlamaya bak canım benim bende birtek asiyemin msnsi var başka yok

badagülcüm çok ama çok büyük geçmiş olsun canım herzaman yanındayım allahım seni korumuş hayattasın yine olur lütfen üzülme bir sonraki bebişlerin için kendini çabuk toparlamaya bak canım benim bende birtek asiyemin msnsi var başka yok

bende msn de de görüşmek isterim buradan mı yazıyorsunuz yoksa gizli bir yerden mi yazıyonuz adresleri

bende msn de de görüşmek isterim buradan mı yazıyorsunuz yoksa gizli bir yerden mi yazıyonuz adresleri

Çok geçmiş olsun badegülcüm üzülme emi bende aslıda yaşadı aynı şeyleri ama bak aslı hamile.
Benimde bebeğimin kalbi durdu kahverengi akıntım var aynı şeyleri yaşadık senle. Olsun 1-2 ay vücudunu dinlendir tekrar bebek yapabiliyosun kürtaj sonunda kanama olmaı da olmaması da normalmiş yalnız normal adet kanaması kadar çok olursa doktora gitmek gerekirmiş nette öle yazıyo doktor bana bebeğin yeşillenmeye başlamış dedi düşün neredeyse benimkide beni zehirleyecekmiş. İnsan üzülüyo ama senin sağlığın önemli sen salıklı olda nasılsa yeni bebeiş yaparsın canımmmmmm

sehercim inş yarın çatlıcam meraktan ya çok nazlı benimki çok hala göremedim kısmete bak evet esma bayılcam uykusuzlukta ya kızlar hamişler şimdi ben yüz üstü yatıyorum yan tam yüz üstü değil şuan bunun bebeğe tehlikesi varmıdır ve nasıl yatmam gerek

kullanıcı panelinde bi yer var canım ayarlar ve secenekleri düzenledeki bütün kutucukları işaretle ve kaydet böylelikle özel msj açmış olursun daha sonra arkadaş listendeki arkadaşlarına yeni mesaj yazan yeri tıklayıp mesaj atabilirsin

önce özelinizi açman gerek canım ama ben pek bilmiyorum banada atarsan eklerim seni hadi ben yemek yicem gelirim

sehercim inş yarın çatlıcam meraktan ya çok nazlı benimki çok hala göremedim kısmete bak evet esma bayılcam uykusuzlukta ya kızlar hamişler şimdi ben yüz üstü yatıyorum yan tam yüz üstü değil şuan bunun bebeğe tehlikesi varmıdır ve nasıl yatmam gerek

bende öle yatıyorum yan ama genede göbeğin üstüne geliyo valla yan yatmaya alışmaklazım ama göbek biraz çıkınca alışırız gerçi yatamayız o zaman sadece doktor sırt üstü uyuma dedi bebeğe kordondan giden kan tam gitmeye biliyomuş

ailemi memleketimi özledim kızlar...bayram gelse de gitsem canım bursa'ma...anamın kucağına...keşke müjdeli haberlerle gidebilseydim...neyse önümüzdeki aylara inş..umudumuzu umut etmeye devam...

Çok geçmiş olsun badegülcüm üzülme emi bende aslıda yaşadı aynı şeyleri ama bak aslı hamile.
Benimde bebeğimin kalbi durdu kahverengi akıntım var aynı şeyleri yaşadık senle. Olsun 1-2 ay vücudunu dinlendir tekrar bebek yapabiliyosun kürtaj sonunda kanama olmaı da olmaması da normalmiş yalnız normal adet kanaması kadar çok olursa doktora gitmek gerekirmiş nette öle yazıyo doktor bana bebeğin yeşillenmeye başlamış dedi düşün neredeyse benimkide beni zehirleyecekmiş. İnsan üzülüyo ama senin sağlığın önemli sen salıklı olda nasılsa yeni bebeiş yaparsın canımmmmmm

evet canım umudumuz devam ediyor topiçte bulamadım sizi yoksa sorcaktım tesadüf dün buldum sizi...biliyorum aynı şeyler geldi başımızadr l görüştüm durumumu bildiği için normal dedi 5 gün daha geçmesse gel dedi bugün görüştümde 2 ay sonra gebe kalabilirsin dedi sen anlarsın beni ama daha kendimi toparlayamadım zamanla olacak biliyorum canım sen nasılsın korkuların geçtimi canım tekrar düşünüyormusunuz bebişkaydirigubbakcemile5

Aslıcım ben bi yerde okumuştum ilk aylarda önemli değil ama sonraki aylarda yan yatmanın uygun olduğu yazıyordu

ailemi memleketimi özledim kızlar...bayram gelse de gitsem canım bursa'ma...anamın kucağına...keşke müjdeli haberlerle gidebilseydim...neyse önümüzdeki aylara inş..umudumuzu umut etmeye devam...

gel canım memeleketine özlenmezmi hiç ben bile bu aralar haftada bi gitmek istiyorum özlüyorum annemlerisenağlama bide sulu göz oldum akşam film izleyemiyom onlar ağlıyo ben ağlıyom sonra arıyom annemi

gel canım memeleketine özlenmezmi hiç ben bile bu aralar haftada bi gitmek istiyorum özlüyorum annemlerisenağlama bide sulu göz oldum akşam film izleyemiyom onlar ağlıyo ben ağlıyom sonra arıyom annemi

canım beniiiim...ay sehercim bide ben hamiş olursam bursa'dan dönmem artık...ama kocişim bensiz ne yapar? yok ona hiç kıyamam...Şeniz

X