Umudumuz Umut olsun

Badegülcüm geçmiş olsun canım benimde 18 ağustosta kürtajla aldılar bebeğimi üzülme demek zor ama hayat devam ediyor kendini hemen toparla bak 1 ay oldu benim doktor istediğin zaman gene bebek yapabilirsin ama vücudunu dinlendirmeni tavsiye ederim dedi. 1-2 aya kadar inşallah bende hamişler arasına katılırım diye umuyorum. Aslı da bebeğini kaybetti ama bak hamile. Toparla kendini biz yılmadan yoluna devam eden kadınlarız unutma o yüzden topla kendini. Moral herşeyin başı biliyosun. Tekrar geçmiş olsun canım Allah bundan sonraki bebeklerine sağlık versin inşalllah..........

hoşbuldum canım nasılsın? miniğin nasıl oluyo mu mide bulantın

iyiyim canım işte minişim baya bir miğdemi bulandırıyor 2 gündür gece gündüz her yemekten sonra feci oluyorum ama ben razıyım sonuçta hepimiz bu duyguları yaşamak için beklemiyormuyuz allahım hepinize versin bebiş her isteyen istediğine kavuşsun

öyle aslıcım valla yeterki olsun mide bulantıları elbet geçecek tatlım allah beterinden saklasınn..

nasipcimm benim d.günü 23.06.1982 daha çoook var bana

kızlar hepinizin günü aydın olsun...Esmacım yeni yaşın sana mutluluk,huzur,başarı,sağlık getirsin inşallah...Daha nice senelere eşin ve Batu ile girmen dileğiyle...
Kızlar geçmişi okuyacağım önce hepinizi öpüyorum...

hoşbulduk canım nasılsın bebeğin kalp atışını duydun mu sen ben kaçırdım mı o detayCADIARZUı ya

şimdi bende onu yazıcaktım kızlar dün iş çıkışı doktora gittim bir hasta geldi kontrole kadının sancıları varmış bizde sıradayız bekliyoruz birden içerden bağırmalar felan geldi suyu batlamış doğuma çıktı benim muaynde olmadı bugüne ertelendi

olsun yarın yazarsın bize sende

kızlar dün arkadaşlarım bizdeydi iftara gelmişlerdi hemen türk kahvesi yaptım ark. fal baktı:)) ne görsün bebek tabikii:))) gerçi geçen ayda görmüştü hemde iki seferdir kız diyor bebek için ..dedim kiii eğer ki tutsun seni güzel bi yerde yemeğe götürcem sözzz dedimm:)))

gelinnnn gelioooooo esma gelinnnn..

günaydın kızlar gününüz aydın olsuna.s.
ESMACIM DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUNNNN NİCE GÜZEL YILLARI SAĞLIK MUTLULUK VA BAŞARI İLE EŞİN VE BODDİN İLE GEÇİRMEN DİLEKLERİMLE CANIMŞeniz

Allah nasıl şimardımmmmm bilemezsiniz sırnaşık şeysırnaşık şey sabah sabah bir dolu doğum günü kutlaması
çok teşekkür ederim kızlarrr inş. herzaman yanımda olursunuz sizleri çok ama çok seviyorummmm en küçüğünüz olan ben 1 yaş daha büyüdüm ama laf aramızda kendimi 15 yaşında gibi hissediyorumhihoyyytsositososito
SİZİ ÇOOOOOKKKK SEVİYORRRUUUMMMMMa.s.:1hug:

kızlar benim bu hafta beyanname haftam olduğu için fazla giremiyorum şimdi gene işimi yapmalıyım öpüyorum hepinizi sonra görüşürüz...............

O ARKADAŞINA SELAM SÖLE GELİN GELSİN BENDEN ONA KAYSERİ MANTISI ADRESE TESLİM HEMDE :))))))

günaydın kızlar gününüz aydın olsuna.s.
ESMACIM DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUNNNN NİCE GÜZEL YILLARI SAĞLIK MUTLULUK VA BAŞARI İLE EŞİN VE BODDİN İLE GEÇİRMEN DİLEKLERİMLE CANIMŞeniz

TEŞEKKÜR EDERİM RAZİYECİĞİM SAOLUN

YA ÇOK DUYGULANDIM senağlamasenağlama

Badegülcüm çok geçmiş olsun anlıyorum çok zor bişey ama kendini toparla netice nasipte ne varsa o olur hayatım demekki bölesi hayılıymış allah beterinden saklasın canım sağlıklısın yeniden sağlıksız bir şekilde olacak allahın izniyle bebeğin canım:teselli:

herkese günaydın....esmecım yeni yaşın mutluluk ve huzurunu daim etsin canım...butuşun ve eşinle bir ömür mutluluk ve esenlikle kalman dileğiyle...çokça öptüm güzel hamiş arkadaşım benim....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…