Umudumuz Umut olsun

herkese günaydın bayanlara.s.

ESMACIM CANIM DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN ALLAH SAĞLIKLI SIHHATLİ MUTLU Bİ YAŞAM GEÇİRMYEİ NASİETSİN SEVDİKLERİNLE:1hug: a.s.

nasipcim doğum günüm 31,07,1982

badegülcüm moral çok önemli moralini sakın bozama canım allah en kısa zamanda tekrar nasip etsin:Saruboceq:

lahanabebek hoşgeldin canım.....benim bebeğimin cinsiyeti belli değil henüz ama sen yandaki ultrasondan mı erkek teşhisi koydun:1shok: neye göre söledin Allah aşkına.....cumartesi gösterirse görcez cinsiyetini bakalım hayırlısı:1rolleyes:

evet canım
eğer ultrason senin bebişse bana erkek gibi geldi
tabi hayırlısı olsun sağlıklı olsunda ne gelirse gelsin canım

valla kızlar cin takviminde bana kız diyo ağustos 3 gibi hamiş kaldıysam tabi ama temmuz 31 gibi olduysa erkek

Ben söyleyim Nasip 15.02.1978
Merve canım benim karın ağrılarım devam ediyor..Ben geliyorum diyor yani yarın felan olmam gerek..
Badegülcüm canım geçmiş olsun ama bak asiye ve aslıda aynı duumdaydı..Ve aslı hamile bile..Darısı sana inşallah..
Sinem öğretmenim yeni görevin hayırlı uğurlu olsun.
Pınar canım sen 18 eylülü beklemiyormuydun? Bence 1-2 gün daha bekle..Hayırlısı olsun canım hakkımızda..
Merce2,ayşe,Seher,Gülşen Lahana bebek,Şebo,Esra61,Asiye sizlerde iyisiznizdir umarım..

Merve canım benim karın ağrılarım devam ediyor..Ben geliyorum diyor yani yarın felan olmam gerek..
Badegülcüm canım geçmiş olsun ama bak asiye ve aslıda aynı duumdaydı..Ve aslı hamile bile..Darısı sana inşallah..
Pınar canım sen 18 eylülü beklemiyormuydun? Bence 1-2 gün daha bekle..Hayırlısı olsun canım hakkımızda..
Merce2,ayşe,Seher,Gülşen Lahana bebek,Şebo,Esra61,Asiye sizlerde iyisiznizdir umarım..

iiyiz emelcim şükür sen nasılsın

sinem canım bende yeni görevini tebrik ederim öğretmenima.s.

badegül seninle tanışma fırsatımız olmadı ama kızlardan adını duymuştum...üzülmedim desem yalan...biliyorum sende üzgünsün...ama zaman herşeye çare...geçecek...ve sen umutlarının da yardımıyla tekrar hamile kalacaksın...ve inş. bu sefer kucağına da gelecek bebişin...umudunu yitirme canım...dualarımız hepimi için...

herkese günaydın....esmecım yeni yaşın mutluluk ve huzurunu daim etsin canım...butuşun ve eşinle bir ömür mutluluk ve esenlikle kalman dileğiyle...çokça öptüm güzel hamiş arkadaşım benim....
TEŞEKKÜR EDERİM MERVECİĞM SAĞOL
herkese günaydın bayanlara.s.

ESMACIM CANIM DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN ALLAH SAĞLIKLI SIHHATLİ MUTLU Bİ YAŞAM GEÇİRMYEİ NASİETSİN SEVDİKLERİNLE:1hug: a.s.

nasipcim doğum günüm 31,07,1982

badegülcüm moral çok önemli moralini sakın bozama canım allah en kısa zamanda tekrar nasip etsin:Saruboceq:
SEHERCİĞİM TEŞEKKÜRLER BİTANEM
valla kızlar cin takviminde bana kız diyo ağustos 3 gibi hamiş kaldıysam tabi ama temmuz 31 gibi olduysa erkek
SEHER BEN SANA ERKEK DEDİM DEMİ CANIMM SEN HİÇ DÜŞÜNME SENİN BEBİŞ ERKEK GÜVEN BANAkaydirigubbakcemile3:eek:

nasip ben gene söyleyim atladın mı bilmiyorum 23.06.1982.

emel kız bi kerede olmıcam deee aaaa oklava gelcek.

kızlar herkeslere günaydın......
esmacım güneş bugün senin için daha içten parladı,gözlerinin parlaklığına yetişebilmek için....ama ne mümkün sevgiyle,batuyla bakan gözlere erişebilmek mümkün mü.....içindeki güneşinle mutlu günlere doğman dileğiyle iyi ki doğdun canım arkadaşım..........

Emelcim nasilsin hoşgeldin simen yeni görevin hayirli olsun hoşgeldin sehercim ve merve 2

ben de burdayım ama beni yazmamışsın:çok üzgünüm::dilcikar:

kızlarrr günaydınnn hepinizeeee....
ESMA CIM CANIM DOGUM GUNUN KUTLU OLSUN.EŞİNLE BEBİŞLERİNLE MUTLU SAĞLIKLI UZUN ÖMÜRLER NASİP ETSIN RABBİM SANA...
sinemcim görevin hayırlı olsun tatlımmm....
badegül cok gecmısolsun canım allah sabır versın .umarım en kısa zamanda tekrar hamıs kalırsın...
nasipcim dogum tarıhım 09/03/1984

kızlar merhaba çok mutsuzum ya bana yardım edin 5 eylülde düşük başladı ve kürtaj oldum ya ama o gün bu gündür kendimi toplayamadım içim bomboş.....
canım çok geçmiş olsun haklısın ne desem boş biliyorum ama umuduna tekrardan sarıl canım hayırlısı buymmuş
kızlar herkeslere günaydın......
esmacım güneş bugün senin için daha içten parladı,gözlerinin parlaklığına yetişebilmek için....ama ne mümkün sevgiyle,batuyla bakan gözlere erişebilmek mümkün mü.....içindeki güneşinle mutlu günlere doğman dileğiyle iyi ki doğdun canım arkadaşım..........
canım çok ama çoookkk teşekkür ederim ağlattınız beni valla iyi varsınız iyiki tanımışım hepinizi
Esmacim gülşencim hoşgeldiniz canlarim esma şimar tabi bugün senin günün
bakın bugün benim günüm kız ayşe sana sesleniyorum kabul et benim bebişim erkek işde diğer tahminlerde benim dediğim gibi olacak gülşenin kızı olacak nazmiyeninde kızı olacak seherin oğlu olacak tamammıı:mymeka:kaydirigubbakcemile3

X