Umudumuz Umut olsun

kızlar hepinize iyi akşamlar...yarın güzel bi günde görüşmek dileğiyle...hepinizi ööööptttttüüüüüümmm.....

kızlar iftara az kaldı ben daha yemek yapmadım acilen kaçar öptüm heğpimnizi
güzel dileklerim dualarım sizinleeeeeeeeeeeeeee

kızlar merhaba çok mutsuzum ya bana yardım edin 5 eylülde düşük başladı ve kürtaj oldum ya ama o gün bu gündür kendimi toplayamadım içim bomboş.....

nasip merhaba cnm nasılsın?
kız varya beni hatırlamasaydın yanmıştın:roflol::roflol:
kızlar merhaba çok mutsuzum ya bana yardım edin 5 eylülde düşük başladı ve kürtaj oldum ya ama o gün bu gündür kendimi toplayamadım içim bomboş.....

badegülcüm hayatım hayat devam ediyor seni çok iyi anlayabiliyorum ama geçer eğer ben atlattıysam eminim ki sende atlatacaksın
kendini toparla ve yeniden çalışmalara başla canım allah büyük eminim ki en kısa zamanda hamiş kalacaksın
:teselli:

canım gerçekten zor bi durum allah yardımcın olsun. acını hafifletecek bir şey olsaydı elimden geleni yapardım ama yok..

kız unutur muyum ben seni? hepiniz canımsınız benim yaa

GÜNAYDIN KIZLARRRRRRRRRR

HAHA İLK GÜNAYDIN YİNE BENDENnaniknaniknaniknanik

İYİKİ DOĞDUN ESMAAAAA
Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye... Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım "harika bir yıldı" dersin.. Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerinin gerçek olması. Geleceğini oluşturacak her yeni gün, bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olsun! Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara...

Son düzenleme:
2ciside benden günaydın kızlar günaydın nasip
İYİKİ DOĞDUN ESMA GÜZEL HAMİŞ ALLAHIM SANA BATUŞUN VE EŞİNLE SAĞLIKLI ÖMÜRLER VERSİN CANIM YENİ YAŞIN KUTLU OLSUN SEN HEP MUTLU OL SENİ SEVİYORUM ŞEKER

Badegülcüm çok üzüldüm canim ama aynisi benimde başima gelmişti hatirlarsan atlatacaksin canim sabirli ol ve dimdik ayakta olmalisin sonra çalişmalara devam bak bana şimdi yine hamişim tamm insan çok kötü oluyor haklisin ama lütfen güçlü ol yeni umutlarla devam et canim.
Bide neden olduki düşük senin gebeliğin sorunsuz değilmiydi

Nasipçim 28 ocak 1985 canim benim unutmuşum kusura bakma
ya neşe nerdesin kart gördünmü görmedinmi çatladim meraktan

Günaydın herkese gününüz güzel ve bol hamişli geçsin inşallah.

Sevgili hamişimiz esmacım doğum günün kutlu olsun Allah sana bebişine bide kocana sağlıklı huzurlu vemutlu bir ömür versin canım. Senin için iyi bir yıl oldu diye düşünüyorum sonuçta hamiş kaldın öptüm canım seni...

canım benim allah yardımcın olsun dualarımız seninle umuyorum yakın zaman yeni meleğine kavuşursun..yeterki allah sana ve eşine sağlık versinn..

Aslıcım . nasipcim günaydınlar size canım ne olmuş badegül ün bebeği mi düşükle sonuçlanmış bi geri bakim bari merak ettim...

günaydınn kızlarr,

5. gün 36,6+
6. 36,6
7. 36,8
8. 36,8+
9. - unuttum
10. 36,5+
11. 36,7
12. 36,7+
13. 36,5
14. 36,6+
15.36,9
16,37+
17.36,9
18.36,9+
19.36,9

son durumum....

hihoyyythihoyyythihoyyyt iyiiii kiii doğdunnnn dünürümmmm iiiki varsınn senn.... güzel mi güzelll tatlı mı tatlı dünürümmm....seneye yaşında oğluşun kucağında kocişinle geçirirsinn inşallahh..rabbim sağlık sıhhat versina.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…