Umudumuz Umut olsun

slm kizlar bende iki aydir calismalara devam ettigimiz halade tik yok ama umudumuz hala devam ediyor bide size birsey sorcem kizlar adinizin yanindaki resimleri nasil koyuyorsunuz ben yaptim olmadi lutfen yardimci olurmusunuz bekliyorum

slm kizlar bende iki aydir calismalara devam ettigimiz halade tik yok ama umudumuz hala devam ediyor bide size birsey sorcem kizlar adinizin yanindaki resimleri nasil koyuyorsunuz ben yaptim olmadi lutfen yardimci olurmusunuz bekliyorum hani bebek resimleri filan varya onu diyorum

e nasip ikimizde aynı ay anı günüz kızlar bizim doğum gümüzde topiçte parti var parti

slm kizlar bende iki aydir calismalara devam ettigimiz halade tik yok ama umudumuz hala devam ediyor bide size birsey sorcem kizlar adinizin yanindaki resimleri nasil koyuyorsunuz ben yaptim olmadi lutfen yardimci olurmusunuz bekliyorum

kullanıcı panelinte avantar dan gireceksin

slm kizlar bende iki aydir calismalara devam ettigimiz halade tik yok ama umudumuz hala devam ediyor bide size birsey sorcem kizlar adinizin yanindaki resimleri nasil koyuyorsunuz ben yaptim olmadi lutfen yardimci olurmusunuz bekliyorum hani bebek resimleri filan varya onu diyorum

bana yardim etcek bir ALLAHIN kulu yokmuuuuuuuuuuuuuuuu

anam bi girmedim çin takvimleri havada uçuşmuz benimki erkek gülşen ve nazmiyeninki kız tamamı gülşeni takvime göre dedim nazmiyeyide içime doğana göre dedim bakalım görecezzzzz

benide ekleyın bakalım ne zaman pempe listesıne eklenıcem bu ay olur inş 10 ekım ondaq gelecek olan adetım gelmezse eger

kızlar selam haber veremedim
yarın acilen iş başı yapıyorum bir okulda görecve başlıycam
öğlenci öğretmenim birle beş arası çalışıcam
artık sabahlarıo fırsat buldukça gelicem ya özledim hepinizi
ayrıca iki tane ilacım kaldı sonra kart yicem ve dr gitcem umarım gittiğimde kistim geçmiş olur
bana şans dileyin

anam bi girmedim çin takvimleri havada uçuşmuz benimki erkek gülşen ve nazmiyeninki kız tamamı gülşeni takvime göre dedim nazmiyeyide içime doğana göre dedim bakalım görecezzzzz

gülşenin bebiş benim içime erkek de diyo kızda ama kız ağırlıklı ama nazmişin kesin kız bence:sm_cool:

günaydın nasipcim aslıcım mervecim nasılsınız

nazmiye inşallah bebişin göstermiştir kendini

aslıcım senin ufaklık nasıl bakalım

emel esma raziye asiye gülşen şebnem sinem merve2 ayşe pınar kızlar nerelerdesiniz valla unuttuğum yoktur inşallah

görümcem kum döküyo 3 gündür bugün dra gittik beraber sonra orda takıldım kaldım geldim yemek yaptım ance oturdum pc başınaaa..sen nasılsın cnm, bebişimiz nasıl bugün bakalım?

günaydınn kızlarrr..
esmacım uzgunum canım ya gostermedı bıze ufaklık kendını ...sırtı dönüktüü arkadan görünümünü izledık bol bol donmedı bıze yuzunu ama masallah nasıl hareketlıı....doktorumuzda bıdahakıne merak edın bıraz dedııı....allahıma cok sukur doktor hersey guzel gıdıyo bı sorunumuz kalmadı dedı ense kalınlıgıda normal.bugunde 10 bucukta kan vermeye gıdıcem bakalımmm

nazlı mı olcak ne :) bence dra gitmeden 1 saat önce çikolata ye öle git hareketlendirirmiş bebişi öle duymuştum ablamdan.

günaydın esma nasip ayşe meve merve2 seher asiye şebnem nazmiye pınar aslı gülşen sinem emel gününüz aydın olsun a.s.

canım benim saolasın hepimizin günü aydın olsun insallahhh..

Kızlar hepinizin günü aydın olsun....Bende geç kaldım ama geçmişi okuduum önce..Hem Razamanda böyle oluyor idare edin :)))))
Benim dünkü TSH sonuçlarım normal herhangi bir sorun teşkil etmeyecek..Dualarınız için hepinize çok teşekkür ederim..
Raziye canım sıkma canını..Bak ben tüp beklerken aşılamaya döndüm..Keşke tüp deselerdi..Biliyorsun onda şans daha yüksek..Biz SSK prosedürüne takıldık..Hakkında hayırlısı olsun canım ama bence hiç üzülme..düşünsene tüp ile şansın %50 olacak..
Merve canım sende belirti felan varmı ? Eeee kimlerde belirti var..
Nazmiye canım bebeğinin iyi olduğuna çok sevindim..Darısı diğer hamişlerimize..
Şebnem valla burayı asıyorsun 2 gündür oklava gelecek bak...
Merve 2,esma,Nasip;Gülşen,Asiye,Aslı,Pınar,Sinem umarım hepiniz iyisinizdir..

iyiyim hayatımmm, ya valla böle her sabah beni sormanız beni nasıl mutlu edio anlatamammm. sizleri çok seviyoruuumm

kızlarr ben geldımmm...kanımı verdım geldım ama ac karına bıraz dolasınca fena oldum ..bakalım ınsallah herhangı bısey cıkmaz haftaya pazartesı alıcam sonuclarıı....

canım kalbini ferah tut bak herkes dua edio bu yüzden insallah tertemiz çıkcak sonuçlar allahımın izniylee.

Kızlar ben geldim...İyi bari çok kaynatmamışsınız...
Ayşe 7,30 a kadar ne yaptın gülüm.? Merve canım yiğenin çok tatlı maşallah..Allah sanada nasip etsin inşallah...
Raziye canım doktor neden 8 ay dedi anlamadım..Hemen moralini bozma..Eşin zaten ürolojiye gitmek zorunda..Ürolojinin verdiği sonuç ile rapor alabileceksiniz..SSK lımısın canım..Aslı bencede kızın olacak..Darısı başımıza...Nazmiye senin için bilemiyorum..Sağlıklı olsun hepinizin bebekleri..
Merve 2 canım sen nasılsın? Sengün canım sen nasılsın?
Esmaaa uykuyamı daldın...Asiye canım kolay gelsin işin varmış...Gülşen sende yoğunsun sanırım..
ve yeni gelen arkadaşlar hoşgeldinizi aramıza...
Bu arada Pınar Sinem nerdesiniz?

geldim hayatımm ama sanırım siz gittiniz :KK43:

slm kızlar muhabbet burda koyu ben yenı geldım bu sayfaya tanıtmıştım kendımı bende 9 aydır anne olmayı beklıyom ama olmuyor

hoşgeldin cnm aranıza. dra gittin mi bi tedavi başladı mı?

kızlar ben bugün heap kitap yaptım. şimdi ben pcoluyken yani geçen ay dr bana duphaston vermişti adet olmuştum kullanırken 8.gün. bu ayda adetimin 4. günü gonaphene başladık, 10.gün gece yumoş çatladı, 12.gün duphaston kullanmaya başladım tekrar.10gün kullandım,sonrasında biteli 9 gün oldu ama hala adet olmadım. yani adetim geçen ay 18inde diye ben bu ayın 18ini tarih olarak vermiştim. ama normal şartlara göre şimdiye adet olmam gerekmiyor muyduu? BANA YORUM YAPIN KIZLAAR. boşuna ümitlenmek de istemiyorum. bu arada düne kadar ısım 37 dereceydi bugün 36.7 :KK43: ama adet belirtim yok.

bana yardim etcek bir ALLAHIN kulu yokmuuuuuuuuuuuuuuuu

http://www.kadinlarkulubu.com/evlilik-takvimi-vs-vs-nasil-yapilir-anlatimi-burada-t198319/index.html

kızlar selam haber veremedim
yarın acilen iş başı yapıyorum bir okulda görecve başlıycam
öğlenci öğretmenim birle beş arası çalışıcam
artık sabahlarıo fırsat buldukça gelicem ya özledim hepinizi
ayrıca iki tane ilacım kaldı sonra kart yicem ve dr gitcem umarım gittiğimde kistim geçmiş olur
bana şans dileyin

canım gözün aydın yeni işin hayırlı olsun. aynı zamanda insallah kistin de tamamiyle kaybolmuştur insallaaaah

X