Umudumuz Umut olsun

kızlar benimkide erkek olucak gibime geliyor eşim erkek istiyor bense kız ama sağlıklı olsun diyorum erkekte olsa sorun değil ama biz hep bebşime oğlum diyorum eşim derdi bende alıştım artık eşimde diyorki bak allah söyletiyor.dün akşam ilk defa aşerdim salatalık istedi canım aksi gibi ne bende nede kaynanamda yoktu kociş gitti saat 11d market bulmuş açık ordan aldı hehe ben alma dedim oda olmaz bişey olur oğluma dedi koşa koşa gitti.

normal zamanda olsa alırlarmı acaba? ah bu erkekler...neyse dokuz ay nazımı çeksinler bari...:CüvCüv:

biraz önce dr aradım daha gelmemiş hastaneye heycanla gel demesini bekliyorum ama çok yoğun bir dr ya gelme derse :KK43:((((

normal zamanda olsa alırlarmı acaba? ah bu erkekler...neyse dokuz ay nazımı çeksinler bari...:CüvCüv:

dünde benim canım taze ceviz çekti kocişi aradım arkadaşının evi müstakilmiş bahçeleindede varmış akşam iftardan sonra oraya gittik yedim cevizimi kaydirigubbakcemile3 ama komik olan ne biliyomusunuz ne aş ersem hep onların bahçelerinde oluyo dün utandım ya size zahmet oluyo diye anneside olurmu kızım aşk olsun biz daha mutlu oluyoruz dedi sağolsun

Kızlar hepinizin günü aydın olsun....Bende geç kaldım ama geçmişi okuduum önce..Hem Razamanda böyle oluyor idare edin :)))))
Benim dünkü TSH sonuçlarım normal herhangi bir sorun teşkil etmeyecek..Dualarınız için hepinize çok teşekkür ederim..
Raziye canım sıkma canını..Bak ben tüp beklerken aşılamaya döndüm..Keşke tüp deselerdi..Biliyorsun onda şans daha yüksek..Biz SSK prosedürüne takıldık..Hakkında hayırlısı olsun canım ama bence hiç üzülme..düşünsene tüp ile şansın %50 olacak..
Merve canım sende belirti felan varmı ? Eeee kimlerde belirti var..
Nazmiye canım bebeğinin iyi olduğuna çok sevindim..Darısı diğer hamişlerimize..
Şebnem valla burayı asıyorsun 2 gündür oklava gelecek bak...
Merve 2,esma,Nasip;Gülşen,Asiye,Aslı,Pınar,Sinem umarım hepiniz iyisinizdir..

Evet ah bu erkekler neyse naz yapicam banane yapabilirsem tabi
esmacim inş demez kizlar esma için du edelim batuşumuzu görsün

dünde benim canım taze ceviz çekti kocişi aradım arkadaşının evi müstakilmiş bahçeleindede varmış akşam iftardan sonra oraya gittik yedim cevizimi kaydirigubbakcemile3 ama komik olan ne biliyomusunuz ne aş ersem hep onların bahçelerinde oluyo dün utandım ya size zahmet oluyo diye anneside olurmu kızım aşk olsun biz daha mutlu oluyoruz dedi sağolsun

kızım taze ceviz nerden düştü aklına...

canım benim şimdi geldim sadece son sayfayı okuyabildim. çok yoruldum ya iyice hamlamışım. bi bankanın işini aldık kızlar. ve çok acil yetişmesi gerekiyo. aslında pazarda dahil akşama kadar burdaydım hep çalıştık hala da çalışıyoz biraz el işçiliği var katla dik yapıştır vs. o yüzden giremiyorum iş olunca çalışıyoz esmam napalım iş olsun yeter. benim tembelliğim işin olmamasından dı yoksa iş oldumu gece gündüz burdayız. varmı havadisler şimdi geçmişi okuyamıyorum herkes iyimi bi özet geçin bana da örenip işin başına döniyim.

Esmacim ne güsel taze taze yiyorsun oh benim canim bugünde başka bişey istedi akşama alicak kocişim inş.

Kızlar hepinizin günü aydın olsun....Bende geç kaldım ama geçmişi okuduum önce..Hem Razamanda böyle oluyor idare edin :)))))
Benim dünkü TSH sonuçlarım normal herhangi bir sorun teşkil etmeyecek..Dualarınız için hepinize çok teşekkür ederim..
Raziye canım sıkma canını..Bak ben tüp beklerken aşılamaya döndüm..Keşke tüp deselerdi..Biliyorsun onda şans daha yüksek..Biz SSK prosedürüne takıldık..Hakkında hayırlısı olsun canım ama bence hiç üzülme..düşünsene tüp ile şansın %50 olacak..

bak ilk adımın güzel başladı...inş. sonrakilerde böyle güzel olacak..çok sevindim emelcim...inan dualarımız hep umudumuz için...:Saruboceq:

emelcim senin aşılama olacak dimi şimdi ben önce eşimin üroloğa gitmesini istiyorum belki bir muayene olması gerek sonra hastaneye gidecem bende devlet hastanesine önce hep tıp merkezine gitmiştim gerekirse tüp bebek için işlemleri başlattırırız sanırım uzun sürüyormuş tıp merkezindeki dr.8 ayı geçer dedi bilmiyorum ne kadar doğru senin içinde çok sevindim sonuçlarının iyi olmasına da inşallah bebeişlerimize kavuşacaz tez zamanda allahım hayırlısını versin:1hug:

Emelcim razişçim allahim ikiniz içinde hayirlisini versin canim kalbinizdekiler göbişinize düşsün inş hamiş olucaksiniz sabirlar versin allahim ikinizede

bugün izmir çok sıcak...bi de yağmur yağacak dediydiler..nerdeee?.biraz serinlese de ramazanın son günleri rahatlasak...çok susuyorum yoksa..

X