Umudumuz Umut olsun

kızlar hepinize günaydın ben yine yoğunum herkesi öptüm birara kaçıp muhabete gelmeye çalışcam görüşürüz

kızlar günaydın....güzel anneler...anne adayları....nasıllar bakalım....pınarcım bencede bi testle sınırlı kalma..doktorun ne diyecek bakalım..sonuçlarından ben de pek bişey anlamadım..
geldik yine iş başına...geçermi bu gün beyaaaaaaa???

kısmet olursa bu cumartesi doktora giderken fotoğraf makinamızıda götürüp videoya çekicez beppe mi....

kısmet olursa bu cumartesi doktora giderken fotoğraf makinamızıda götürüp videoya çekicez beppe mi....

ay evet gülşen süper olur bizde görmüş oluruzzhihoyyyt kızlarrrrr kızlarrr geçer mii günlerr daha çok var şafağa..gülşen sen baktın mı benim ısı çizelgeme ?

günler geçerde sen ısı çizelgeni vermiş miydin.....neşeli ile konuşuyordunuz sanırım sabaha yazarım demiştin o gün ama göremedim ben.....

evet canım yazdım ogünde..bugün gene son durumu yazdım cnm .
5. 36,6
6. 36,6
7. 36,8
8. 36,8
9. - unuttum
10. 36,5
11. 36,7
12. 36,7
13. 36,5
14. 36,6
15.36,9
16,37
17.36,9

evett esmaa anlat kızzz ...

kızlar ne anlatam boddim uyuyordu kocaman olmuş artık ekrana sığmıyor benim oğlan:)))
ama bu sefer ben bişey anlamadım dr. morali bozukdu bebek ölmüş babası gelmiş drç haşlamışolay nedir ne değildir tam olarak bilmiyorum usg görüntüsüde net değil 3lü testimizi verdik yarın alacağız inş dr arayıp alabilirsin dedi ama ben gideceğim diyeceğim dr. ben bu sefer bişey anlamadım oğluşuma bakmak istiyorum diyecem

evet canım yazdım ogünde..bugün gene son durumu yazdım cnm .
5. 36,6
6. 36,6
7. 36,8
8. 36,8
9. - unuttum
10. 36,5
11. 36,7
12. 36,7
13. 36,5
14. 36,6
15.36,9
16,37
17.36,9

mervecim ani bir ısı düşüşü göremedim ama 10.gün ve 13.gün hafif düşme var muhtemelen o günlerden birinde yumurtlamış olmalısın.....farketmediğin bir enfeksiyon geçişin varsa ve 1-2 derece yükseltiyorsa ısını yanıltıcı olabilir bizim için....sen yinede 48 saati unutmada ısıyıda hallederiz....:1rolleyes:

esma evet 4.aydan sonra ultrasondan doktorlar bişey anlıyor biz birşey anlamıyoruz.....büyük oldukları için tam bir bebek görüntüsü olmuyor ekranda.....çevremden görüyorum 20 li haftalardaki ultrasonlarına bakıyorum bön bönkaydirigubbakcemile2

Esmacım tabiki doktora söle ben kargaşadan anlamadım bebeğimi görmek istiyorum de. AAA zaten ayda bir görüyosun...
Kıpırdamaya başlamadı de mi canım.

Ya kızlar bu ara bizim işyeri karışık yarım yamalak girebiliyorum bazen tam giriyorum beni çağırıyorlar habersiz kalıyorum sizden kusura bakmayın emi

tamam gülşenim aynen devam benim tabloya güven olmaz zatenkaydirigubbakcemile3 48 iidir

nazmiye nasılsın mide bulantıların nasıl oldu? senin yok mu ultrason görüntün? nezaman doktor kontrolün cnm?

cok sukur canım eskısı kadar kalmadı bakalım bırazdan doktoru artıycam bu aksam gıdıcem bebısımı gormeye..hihoyyythihoyyythihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…