Umudumuz Umut olsun

cok sukur canım eskısı kadar kalmadı bakalım bırazdan doktoru artıycam bu aksam gıdıcem bebısımı gormeye..hihoyyythihoyyythihoyyyt

İnşallah bu akşam görürsünde bize de yeğenimizin resmini gösterirsin heyecan verici ya ne güzel şey Allah herkese nasip etsin.

Esmacım tabiki doktora söle ben kargaşadan anlamadım bebeğimi görmek istiyorum de. AAA zaten ayda bir görüyosun...
Kıpırdamaya başlamadı de mi canım.

Ya kızlar bu ara bizim işyeri karışık yarım yamalak girebiliyorum bazen tam giriyorum beni çağırıyorlar habersiz kalıyorum sizden kusura bakmayın emi

demi yarın olsunda arayacağımmmmmm ne derse ona göree

ya anlamıyorum ki kaç kez yumurtlar insan bir ayda ?

hayatım insan ayda 1 gün yumurtluyor ama yumurta 24 saat yaşadığı için 2 gün sayılıyor yani sen 13ünde başlamış yumurtlama 14ünde devam etmiş
çünkü ovulasyon testinde öyle yazıyor hatta çift çizgiyi gördüğünüz an üst üste 2 gün ilişki diyor

hayatım insan ayda 1 gün yumurtluyor ama yumurta 24 saat yaşadığı için 2 gün sayılıyor yani sen 13ünde başlamış yumurtlama 14ünde devam etmiş
çünkü ovulasyon testinde öyle yazıyor hatta çift çizgiyi gördüğünüz an üst üste 2 gün ilişki diyor

hadi ya benim daha öğrencek çok şeyim var dur bakim ogünleri atlamış mıyım ben yok 12. 14.gün çalışma tamamdır..kaydirigubbakcemile3

kızlar ben geldim ama çıkmak zorundayım..Malum hastaneye gideceğim..Mervecim ben yine kan verdim onun sonucunu göstereceğim doktora..TSH yüksek çıkıyor.Gerçi benım hep yüksek ama hapa gerek görmüyorlar..BUgün alacağım sonuç aşılamanın tutup tutmamasında etkin rol oynuyor..Hepinizi öptüm...Bana dua edin

kızlar cvp verin ben cuma günü dotora gittiğimde bebiş 8+3 gözüktü ama 3 gün yanılma payı var dedi ama ben o zaman 7+5 tim bebiş erken mi büyüyo ne oluyo

tamam emelcim allah yardımcın olsun dualarımız seninlee..
sehercim seninkide erken döllenmiş ozamann:)

inşallah öyledir mervecim ama benim tosba kesyi geç gösterdiydi valla anlamıyom ben bundan ilk gittiğimdede 6 haftalık dedi ben 5+5 tim ikinci gittigimde 6+4 dedi allaha şükür normal haftasıydı bu 6 haftalık gözükenle 6+ 4 ün arası 7 gündü gecen cuma 7+5 tim 8 hafta gözüktü hatta 8 +3 ondan bişi anlamadım ben doktora dedim oda normal diyo

merve2 aslı kızlar nerdesiniz sabah girip kayboldunuz

sinem ayşe raziye neşeli kızlar sizler hala uyanamadınız mı

asiyecim regl günüme göre 7+5 tim işte ama ultrasona göre 8+3 3 yanılma payı 8 hafta çıktı

X