Umudumuz Umut olsun

20 tane var merve ama 19 kaldı çünkü meraklı olduğum için 1 tanesini kullandım:roflol:

hehe bende dicektim dene bakalım nasıl diye ee ii bari baya varmış medismart dimi aldığın..bakalım bende alcam önümüzdeki ay inş gerek kalmaz tabide:teytey:

haberleri dinleyebiliyormusunuz kadın 25.000 ytl ye taşıyıcı annelik yapmış hiç üzülmedim bu benim işim diyor manyaklaştı insanlar

yok cnm malesef netten baktım gazeteye ama görmedimm kendin doğurduğun bebeği nası iş olarak görür yaa bencede delirmiş:eek:

hehe bende dicektim dene bakalım nasıl diye ee ii bari baya varmış medismart dimi aldığın..bakalım bende alcam önümüzdeki ay inş gerek kalmaz tabide:teytey:
wondofp benim aldığım metsmartta 5 adet varmış
yok cnm malesef netten baktım gazeteye ama görmedimm kendin doğurduğun bebeği nası iş olarak görür yaa bencede delirmiş:eek:
atv de dobra dobrada

başka bir annenin yumurtalığından o annenin eşinin spermi döllendirilip bu kadına enjekte edilmiş kadın sadece taşıyıcıymış hiç bir kan bağı olmaz diyor dr.

tamam cnm bende bakarım ozamana kadar ay bana gene çok var yaa..günler geçmiooo..
esmaaaa nerdesinn erken gelirdinn kızzz..

allah muhtaç etmesin nasipcim ya anne olmak isteğiyle bu yola başvuran insanları anlayabiliyorum aslında ama çok zor yaa :KK43:

kızlar günaydınlar.........nasip ve merve siz burdasınız canlarım galiba.....esma nerelerde acaba izinli mi yine

Günaydin aslicim nasipcim mervecim nasilsiniz güzel bayanlar
esma allah sağlikla kucağina almayida nasip etsin bebişini canim
pinarcim sende üzülme canim ne düşük olanlar var doğal yolla hamile kalanlar hiç kafana takma kismetse en kisa zamanda hamiş olursun
merve nasip bu ayin hamişleirinden birileri olun inşallah
aslicim senin ufaklik nasil bakalim
merve2 esma gülşen emel ayşe sinem asiye raziye ve unutuklarim arkadaşlar nerelerdesiniz

Kizlar ben haftanin ilk günü yoğunum biraz arda girerim zamanim olursa çok kaynatmayin yetişemiyoru

gülşencim sende hoş geldin canim

kızlar günaydınlar.........nasip ve merve siz burdasınız canlarım galiba.....esma nerelerde acaba izinli mi yine
günaydın gülşencim
Günaydin aslicim nasipcim mervecim nasilsiniz güzel bayanlar
esma allah sağlikla kucağina almayida nasip etsin bebişini canim
pinarcim sende üzülme canim ne düşük olanlar var doğal yolla hamile kalanlar hiç kafana takma kismetse en kisa zamanda hamiş olursun
merve nasip bu ayin hamişleirinden birileri olun inşallah
aslicim senin ufaklik nasil bakalim
merve2 esma gülşen emel ayşe sinem asiye raziye ve unutuklarim arkadaşlar nerelerdesiniz
günaydın seher ben iyiyim can sıkıntısı yalnızlık çok kötü
herkese günaydıııınnn canlarıııımmmmmmmmmmm

nerdesin kız sen uykucu uyanamadın mı:roflol:

Kızlar hepinizin günü aydın olsun....Yeni bir hafta yeni umutlar ve mutluluklar getirsin inşallah hepimize...
Herkes iyidir umarım ....Pınar canım tek test ile sınırlı kalmayın 15 gün sonra bir test daha yaptırın..Biz 3 kez yaptırdık..Hepsi birbirinden farklıydı.. :))) Senın sonuçtan birşey anlamadım ama arkadaşların verdiği değerlerden yola çıkabilirsin. Benım bildiğim doktorun bana söylediği gebelik oluşabilmesi için 20 milyon sperm şart...Haraketlilikte %50 olması gerekmiş..Umarım bir sorun yoktur..
kızlar bugün öğleden sonra yine yokum..Malum hastaneye gideceğim yine..

Ben cuma giremedim haftasonuna girdiğimiz için malum ödemelerimiz vardı yoğundu var mı güzel bi haber bakim geçmişe neler olmuş

ne uykusu kız pc başına geçene kadar biraz vakit geçti işde bide 3 haftadır 8,30da iş başı yapıyorum önceden 8,00di yaaa:)))

Kızlar hepinizin günü aydın olsun....Yeni bir hafta yeni umutlar ve mutluluklar getirsin inşallah hepimize...
Herkes iyidir umarım ....Pınar canım tek test ile sınırlı kalmayın 15 gün sonra bir test daha yaptırın..Biz 3 kez yaptırdık..Hepsi birbirinden farklıydı.. :))) Senın sonuçtan birşey anlamadım ama arkadaşların verdiği değerlerden yola çıkabilirsin. Benım bildiğim doktorun bana söylediği gebelik oluşabilmesi için 20 milyon sperm şart...Haraketlilikte %50 olması gerekmiş..Umarım bir sorun yoktur..
kızlar bugün öğleden sonra yine yokum..Malum hastaneye gideceğim yine..

günaydın emelcim nasılsın hayatım

X