Umudumuz Umut olsun

tesekkur derim canim isi yukselise gectigi gunmu yumurtlama gunumyoksa dusuk oldugu gunmu ve nekadarlik bi degisiklik ve o gunlerdemi iliskiye girilcek cevaplarsan sevinirim

ben geldim kızlarrrrr canlarımmmm özledim hepiniziiiiiiikaydirigubbakcemile3
nasipim canımm esmam kız gelemedinmi hala doktordan ee kızım nasılmışşşşşgülşenim beppen nasıl görüşmeyelinazmiyem seherim aslım hamişlerimmmmm ee diğerleri nerede ya pazarda yoklar ptesi anca gelirsiniz neyse şebnemim pınarım mervem rahelim nikolüm sinemim razişim zeynebim neşelim asişim öpüldünüz anacımmmmŞenizŞeniz

hoşgeldin sefalar getirdin...köyde neler yaptın bakem?fisfisfis

hoşgeldin canım, bi daha böle gitme özledim yaa. ben de yeni girdim nete. eşime sipermiyogram yaptırdık ama sormayın ya zor oldu. eşim kendini kasmış ve 1 ssatte çıktı içerden ve çok az miktarda çıkmış sperm. bakalım sonucu 6da alcaz ama sanırım sonuç kötü çıkcak.akşam da yemeğe davetliyiz eşimin halasına. sonucu gece yazarım ancak.
ee sende ne var ne yok ayse, köye gitmişsin nası geçti cnm?

sonucu yaz pınar merakta bırakma bizi.....

iyi geçti işte ne olsun ptesi çalışmalara başlayacam malum ovülasyon kitini de alacam işte bakalım tevekkel Allahhhh
canım umarım sonuç iyi çıkar hadi hayırlısı afiyet olsun şimdidenn ee senin ağrıların nasıl oldu geçmiştir inşallahhhh

ben geldim oğluşum çok iyiymiş 130gram 16cmmiş boddim 3lü testimizi yaptırdık 3 gün sonra sonuçları alacağım işde böle
kız ayşe senin tahmin suya düştü benim bebişim erkek pipisi bile varrrr

aman nazar değmesin kızımaaaaa
doğmadan inanmam işte kız kız kızzzzzzzzlülülülülülülülülülülülü

oh oh ne güzel böyle iyi haberler almak...oğluşu olcak esmanın ayşeeeee...sen ne kadar inanmasan da...

ben bu ay ovulasyon kitini deneyeceğim bakalım ne olacak gerçi yumurtlama 23ünde allahtan eşimin geldiği gün tabi 13. günse bunuda kitle anlayacağım bakalım kaçıncı günüm yumurtlama günü
kizlar moralim cok bozuk buayda husrana ugradim

burası umut topiği hayatım takıl bize umudunu hiç yitirme

hayatım hoş geldin ne iyi ettin

olacak kız bu ay üçümüzde müjdeyi vereceğiz sen ben ve şebo 3ümüzünde aynı gün
topiğe 3 kere müjde vereceğiz oh oh

kocaman olmuş annesi maşallah allah seni ve batuşu nazarlardan korusun

sonucu yaz pınar merakta bırakma bizi.....

miktar .......... 4.9
çözünme süresi .......15dk
viskozite...........normal
ph......................8
görünüm...............gri opak

p.hızlı hareket %43
p. yavaş hareket %10
yerinde hareket %5
hareketsiz %42

degerlerin miktarla alakalı olduğunu zannetmiyorum. yorum yapın lütfen gelince okurum

maşallah,barekallah batuhana.........allah sonuna kadar mutlu haberler vermek nasip etsin inşallah canım benim......
:lepi:

Normal spermiyogram değerleri

Meni hacmi:1,5-5,0 ml
Sperm sayısı:>20 milyon/ml
Canlı sperm sayısı:>%60
Hareketlilik:birinci saatte %50 yada daha fazla ileri hareketli , %25 yada daha fazla hızlı hareketli
Morfoloji(yapı):>%60 normal sperm
pH:7.0-8.0
Lökosit(beyaz kan hücresi):<1milyon/ml
Kan hücreleri olmamalı
5-25 dk&#8217;da likefiye olmalı
canım senin yazdıklarında bunlar yok anlamadım ama normali buymuş sen buna göre tekrar bakıp değerlendirirsen daha iyi olur umarım iyidirrrr

ayşeeee
burdamısın hayatım:Saruboceq:

burdayım da sen gitmemişsindir inşallahhhhhgamyoncuiremsugamyoncuiremsu
kimse yok diye topicik topicik turluyodum ne yapayım bu arada dinler ve islam bölümü teknik bir arıza nedeniyle kaldırılmış canım dikkatini çekti miiii bide benim mesajlarım kırpıldı yaaaaaaaasenağlamasenağlama

hiç dikkatimi geçmedi bakmadım ki hiç
sen yoksun diye bende avare avare dolaşıyorum :roflol::roflol:kaydirigubbakcemile5

hiç dikkatimi geçmedi bakmadım ki hiç
sen yoksun diye bende avare avare dolaşıyorum :roflol::roflol:kaydirigubbakcemile5

yakaladım seniiiiii ovülasyon kiti kullananların topiğine gitmişsinnnnn
nasılsın canımmmmma.s.
pınarım geldinmi kızzzzzCADIARZU

[/B]

saolasın canım benim. hala araştırıyorum. hakkımızda hayırlısı. adet sancılarım da başladı. sanırım bu ay da olmadı. off off bugün yarın kırmızı kartı yiyeceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…