Umudumuz Umut olsun

[/B]

saolasın canım benim. hala araştırıyorum. hakkımızda hayırlısı. adet sancılarım da başladı. sanırım bu ay da olmadı. off off bugün yarın kırmızı kartı yiyeceğim

gece gecede oklava sallayasım yok sen kendine göstert emiiii hıh kırmızı kartmış ne malum belki bebiş sancısı ya ben kaç kere diyecem aksi ispat edilene kadar herkez hamişşşş hatta ispatlansa da aslında üstüne görüyoz hepimiz hamişiz işte o kadarrrr:CüvCüv::CüvCüv:
kız gelecek bebişler işte biraz nazlılar sadece ama annelerini üzmez onlar teyzelerini hiççççç üzmez hepsi sıralanacak yakındaaaböyle böyleeeeeeeee:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

teyzesi söyle de çabuk gelsinler o zaman. şaka bi yana bu sancı adet sancısı eminim yani.belirtiler de gitti zaten. neyse adet olana kadar içim rahat ama.olduktan sonrasında 20 30 kere oklavaylan paralaman gerekecek beni heheheh:roflol::roflol:

geldim cnım burdayım. napıyonuz bakem. çok özledim ayse gitme bi daha köye yaa. oklavayı da özledimmm:roflol:

kız elimde mi sankiii ama bence gece gece kaşınma bak uyuyamazsın sonraaa:roflol:
canımmmmmmmma.s.
nasipim beni güldürdün Allah da seni güldürsünnnnnnn:1hug:

kız elimde mi sankiii ama bence gece gece kaşınma bak uyuyamazsın sonraaa:roflol:
canımmmmmmmma.s.

amin canım allah hepimizi güldürsün
kı ben okuyunca koptum koçiş'delimisin kızım kendi kendine gülüyon dedi'ona okuttum bu sefer o gülmeye başladı :roflol:

canımmmmmmmma.s.

kız bana nasip dedin hehehe ben pınar kızz. anam hatlar mı karıştı ne?aman zaten uykum yok uyumim ne olcak. hatta UYKUSUZ HER GECEEE.. die şarkı sölim olmaz mı? lülülülülülühihoyyyt:roflol::roflol:

ben bişey demiyom artıkın ama biliyon her zaman ben ve de oklavam emrine amadedir canım ne zaman ne kadar istersen hatta bazen istemezsen bileeeeeeelülülülülülülülülülülülü
amin canım allah hepimizi güldürsün
kı ben okuyunca koptum koçiş'delimisin kızım kendi kendine gülüyon dedi'ona okuttum bu sefer o gülmeye başladı :roflol:

ben de benimkine okudummmmgamyoncuiremsu
"Bebek yapmak için, bunu önemsemeyen biriyle olmak gerekir"eh yalanda değil ya biraz salsak olacak ta işteeee
"Bebek yapmak için uygun zamanı kollamak lazım, evde misafir olmaması lazım"doğru söze ne denirrrr
"Ben nasıl yapıldığını biliyorum ama hiç yapmadım""işte dağıldığım annnnnnn:roflol::roflol:

kız bana nasip dedin hehehe ben pınar kızz. anam hatlar mı karıştı ne?aman zaten uykum yok uyumim ne olcak. hatta UYKUSUZ HER GECEEE.. die şarkı sölim olmaz mı? lülülülülülühihoyyyt:roflol::roflol:
bence de canım nasipi göremeyecek kadar uykusuzsun anlaşılannnnnnn:roflol::roflol:
anaa NASİP de burdaymış. benim hatlar karıştı pardon. nasılsın nasip nerden buldun o yazıyı :)

günaydınnnnnnnnnlülülülülülülülülülülülü

topiklerin birinde çok güzel değil mi:sm_cool:

evet çok güzelmiş cnm ben de bayıldım hehe. nasipim senin bi fikrin var mı bu sipermiyogramla ilgili?sadece hızlı hareketli mi %50 olmak zorunda yoksa hızlı hareketli + yavaş hareketli toplamı mı %50 olmak zorunda?

bence de canım nasipi göremeyecek kadar uykusuzsun anlaşılannnnnnn:roflol::roflol:

günaydınnnnnnnnnlülülülülülülülülülülülü

kız görmedimki nasipi topicte. bi de araştırma yapıyorum ya bi taraftan şu testle ilgili. ondan yani yoksam canlarımı nası görmeyim. arada geç yazarsam kusura bakmayınkızlar hala araştırma yapıom

"Ben nasıl yapıldığını biliyorum ama hiç yapmadım"
evet bende en çok buna güldüm birde
"Bebek yapmak için anne bir yumurtanın üzerine yatar sonra baba gelip yumurtayı kırar"
:roflol::roflol::roflol:

valla hiçbir bilgim yok hayatım biz hiç yaptırmadık ama dur bakalım nette araştırayım biraz

aslında yalanda değil kız sonuçta bebiş için bi yumurta bide sperm lazım anne yumurtayı hazırlayacak baba da spermle inatçı yumurtayı ikna edecek kırıp dölleyecek işteeeee ee boşuna dememişler çocuktan al haberi diyeeeeeee:roflol::roflol:

Normal sperm analizi değerleri:
- Volume (hacim) 1.5-5.0 ml arasında olmalıdır
- Ph: 7.2 'den büyük
- Viskosite 2'den az
- Sperm konsantrasyonu 20 milyon/ml 'den fazla
- Total sperm sayısı 40 milyon'dan fazla
- Motilite yüzdesi (a+b) % 50'den fazla olmalı. ( a: ileri hızlı) , ( b: ileri yavaş)
- Morfoloji % 30 normal 'dan fazla normal (WHO)
%14 'den fazla normal (KRUGER STRİCT)
- Lökosit 1 milyon/ml' den az olmalı

kızlar ben kaçar malum pc devir teslimmmmm
neyse yarın görüşürüz canlarım öpüldünüz iyi gecelerrrrrrrrrrŞenizŞeniz

kızlar ben kaçar malum pc devir teslimmmmm
neyse yarın görüşürüz canlarım öpüldünüz iyi gecelerrrrrrrrrrŞenizŞeniz

tamam ayşecim bende kaçarım birazdan
yarın giremeyebilirim yeğenimin doğum günü var geç bir zamanda girerim yine
öpüyorum seni:1hug:

% 50'den fazla olmalı. diyor pınarcım

saolasın cnm. druma da mail attım pazar pazar aramayayım şimdi. cvp yazınca haberdar ederim. insallah bu sefer asılamaya ikna olur. çünkü tam sınırda çıkmış test sonucumuz. hakkımızda hayırlısı. kızlar pc eşime geçiyor haberiniz olasun. öpüyorum sizii. hep böyle gülün insallaaaahhh. amiiin hade iyi geceler kuşlarım. eşimden vakit kalırsa girerim yinea.s.

tamam ayşecim bende kaçarım birazdan
yarın giremeyebilirim yeğenimin doğum günü var geç bir zamanda girerim yine
öpüyorum seni:1hug:
yeğenine rabbim hayırlı sağlıklı ömürler versin canım doğum günü kutlu olsun şimdidennnnn

ben ara buldum hemen geldim ama heran gidebilirimmmm bakın en ufak boşlukta yanınızdayım canlarımmmmm:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…