Umudumuz Umut olsun

valla kimsecikler yok neşe....bende işyerinde patlıyom sıkıntıdan...akşam olsa da eve gitsem..yemek yesem..su içsem.. ctesi de akşama kadar çalışılır mı yaw...

offffffffffffffffff c.tesi akşama kadarmı nedenki tam gün çekilmez ama yarınını iyi değerlendir bence
çok zor ya evliyken çalışmak:KK43:

offffffffffffffffff c.tesi akşama kadarmı nedenki tam gün çekilmez ama yarınını iyi değerlendir bence
çok zor ya evliyken çalışmak:KK43:

sen ctesi çalışıyomusun...evet zor...ama kocişim sağolsun bana her konuda yardımcı...evde olmaya benzemiyo ama idare ediyoz işte...:1no2:

hehehe ben rahatım bu konuda ben kocamın muhasebesini tutuyorum tek
ve ara işe girerim onun için sıkıntım yok
ama tam gün çalışan arkadaşlarım hep dert yanmışlardır

ama kocandandan allah razı olsun bence süper yani:)

hehehe ben rahatım bu konuda ben kocamın muhasebesini tutuyorum tek
ve ara işe girerim onun için sıkıntım yok
ama tam gün çalışan arkadaşlarım hep dert yanmışlardır

ama kocandandan allah razı olsun bence süper yani:)

oh ne güzelmiş o iş öyle...bende istiyom:roflol: evet kocam dünya tatlısı benim...anlayışlı merhametli sevgi doludur....allah ondan da onu böyle yetiştiren rahmetli esin annemden de razı olsun...

kızlar hepinizin günü aydın olsun... Uykucular uyanın..Cmt çalışmayan bayanlar kalkın artık..............
Kızlar ben dün doktora gittim ama herşey sil baştan desem yeridir..Ben artık tüp adayı değilim :KK43:(( Halbuki ne çok heveslenmiştim hemen olacak diye :KK43:((( Rapor olayına takıldık yani SSK prosedürüne..Sebep eşimin sperm sonuçları birbirinden farklı..Ben şaşırmıştım ilk başta tüp şansınız yyok deyip ikincide tüp e aday gösterdiklerine..Gerizekalı hastane çalışanlarından daha iyi biliyorum prosedürü..Sonuç aşılama ile başlanacak..yalnız yeni prosedür ile 3 aşılama tutmasa bile hemen ardından tüp yine yok..Onun sebebide 3 yıllık evlilik süresini haziran 2009 da dolduruyorum...Şu an aşılama için rapor bekliyoruz.Doktor iğnelerimi yazdı..Rapordan sonra alacağım..
çok uzun olmadı kısa kesmeye çalıştım ama idare edin...:)))
hayatım bunlara gerek kalmadan hamiş olduğunu öğrenirsin umarım
SELAM KIZLAR HERKESE İYİ HAFTA SONLARI BEN YENİ KATILDI BU RAYA DAHA ÖNCE KONUŞTUĞUM BÖLÜMLER ÇOK OLDU. HERKESİN DİLEĞİNİN OLMASI DİLERİM ALLAHTAN.kaydirigubbakcemile5.
hoşgeldin öznur bende nasip
pşşşt biri uykucu mu dedi:uhm: :) günaydın kızlarr. canım bugün senin büyük günün değil mi batuşa çok slm söyle. bizler için dua etsin bizim de koynumuz dolsun diye.gelir gelmez yaz olur mu canım

günaydın emel. canım demekki hakkında hayırlısı buymuş bence ilk aşılamada tutacak 2iz bebelerin olacak sapsağlıklı.sen yeterki gönlünü ferah tut cnm benim.çözülmeyecek bir dert değil nasılsaa

mrb canım hoş geldin aramıza. pınar ben memnun oldum.

Kızlar bu arada dün yazdım ama kimse cvp yazmamış arada yazdıklarımı görmüyosunuz sanırım :1no2: neyse. bugün spermiyogram yaptırcaz eşime. hakkımızda hayırlısı olsun. şafak 5 kaldı bu arada, hakkımızda hayırlısı. bu ateş ölçme işlemini agızdan mı yoksa koltuk altından mı yapıyoruz kızlar. kalkınca ölçtüm 36.6 (agızdan)

neyse mutfaga geçiom ben ama cvplarınıza bakarım, malum test yaptırcaz o yüzden oruç tutmadık bugün. (bana ne oluyosa :p :eek: )
zaten evde 1 kişi tutmadımı zor olur pınar oruç tutmak hele birde evdeysen
ısı takibi ağızdan yapılıyor benim bildiğim aynı saatlerde yataktan kalkmadan

kızlar bende her an çıkabilirim..o nedenle şimdiden herkese iyi hafta sonları dilerim..pzt görüşürüz..
bu arada bugün kaytaranlar şebo,nasip,sinem,aslı,asiye,ayşe,raziye,merve nerdesiniz yahuuuu? sorrulmamışız demeyin...BEN SORDUM İŞTE :))))))))))))))))
kız gece yazdım ben size sabahtan yokkum oğluşumun maçı var diye
senin yerşin ayrı emelcim sen sormadan geçmezsin

kızlarrr bende çıkacağım birazdan hepinize iyi hafta sonlarıııı valla beni burda yalnız bırakan hiç kimseti sormuyorum:dilcikar::dilcikar:
sadece merveye gülşene öznüra pınara nazmiyeye emele teşekkürlerimi sunuyorum yanımda oldukları içinnn

:roflol::roflol:kötüyüm ben kötüyümmm
kız sen tam dayaklıksın haaaakaydirigubbakcemile3
sorma bakalım teşekkürlerinide sunma bizlere elbet birgün acısını çıkarırız

selam kızlar nasılsınız evet bir haftadır yoktum moralim bozuk geçmişi tam okuyamadım ama hepinizi çok özledim işyerinde pclerde problem vardı ayrıca
bizde seni çok merak ettik raziyecim özletme kendini
moralin neden bozuk hayatım

kızlar merhabalar.... ben giremıom gözümden rahatsızım bakamıom ekrana öptüm hepinizi...

geçmiş olsun zeynepcim

neşe hayatım senden ne haber kart gelmedi daha değil mi:sm_cool:

UMUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZEL HAMİŞLERİMİZ

* S.ozozel....................................( Sibel )
* Boddim......................................( Esma )....erkek
* Emelyucel.................................( Emel )
* nazers......................................( Nazmiye )
* RUMELİLİ.................................( Gülşen )
* ssensun...................................( Seher )
* aslımmm................................. ( Aslı )

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLER

* NEŞELİ:))..........................8 Eylül ( Neşe )
* Rahel...............................18 Eylül ( Emel )
* melankolia........................18 Eylül ( Pınar )
* raziş................................20 Eylül ( Raziye )
* nicole78...........................22 Eylül ( Merve )
* zuzu79.............................26 Eylül ( Sinem )
* cancer..............................28 Eylül ( Merve )

* myhope..............................6 Ekim ( Ayşe )
* alabama.............................6 Ekim ( Şebnem )
* crazybaby..........................6 Ekim ( Nasip )
* asiş.............................................. ( Asiye )
* CZC............................................... ( Zeynep )

BİZLERDE BU AY UMUDUMUZA KAVUŞABİLMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

Son düzenleme:
burdayım nasipcim ay sonu kızları2008 sayfasındaki canım dostum hamiile ya ona sevinip ağlıyordum
micro yaptırdı 2 yumurta transfer ettirdiler ve sonuç 11. gün 311 çıktı
galiba iki bebişimizde tuttu ya
halen içim bir hoş

burdayım nasipcim ay sonu kızları2008 sayfasındaki canım dostum hamiile ya ona sevinip ağlıyordum
micro yaptırdı 2 yumurta transfer ettirdiler ve sonuç 11. gün 311 çıktı
galiba iki bebişimizde tuttu ya
halen içim bir hoş

onun adına çok sevindim tebrik et hayatım
sen ne alemdesin

bende burdayım canım...arada bi işlere bakıyom...ay sıkılıyom dedim ya gelenin arkası kesilmio şimdide...iki kelam yazamıyom yaw...

nasipcim tamam gelince sayfaya söylerim
ben ne olayım ya test yaptım negatif ve ertesin günde ısım düştü 36.4 de bugünde ölçemedim
galiba yarına kadar adet olurum
benim kaderim adet olmak hamile kalmak değil
zaten kocada tedavide
bende arkadaşım gibi direk micro yaptıracam tutarsa tutar artık:)))

mrve 2 canım iş canım ya eve gidince yemek yedikten sonra ayaklarını bir güzel yüksekte tut va dinlen bence iyi gelir

kizlar su ates olcme isini ben bilmiyorum bilen biri varsa beni bilgilendirebilirmi lutfen bekliyorum

ben biraz anlayorum canım
sabah uyandığında yataktan kalkmadan dil altından ısını ölçecen adetin ilk günü yada 5.günü başlayabilirsin

sonra ısın düşükten yükselişe geçerse en düşük olduğu gün yumurtlamışındır demek ama bunu 3 ay deneyip tam yumurtlama günü bulursun
inşallah açıklayıcı anlatabilmişimdir ama takıldığın yer varsa tekrar açıklayarak anlatırım

mrve 2 canım iş canım ya eve gidince yemek yedikten sonra ayaklarını bir güzel yüksekte tut va dinlen bence iyi gelir

haklısın canım....neyse sizlerle olmak yetiyo bana zaten..yorgunlık falan kalmıyo...
kasıklarım nasıl ağrıyo bi bilseniz..galiba yumurtlama günüm...ama es geçmek zorundayız...1 haftalık enfeksiyon tedavisinin son 2 günü...bi dahaki aya inş...tedavi olurken ilişki yok dedi dr..ne yapalım emir büyük yerden...zor olsa da katlanıcaz artık...:roflol: :roflol: :roflol:

X