Umudumuz Umut olsun

yaaa kızlar neden sizin cevaplar hep benimkilerin üstünde...kafam karışıyo yaaa...valla emel haklısın oruç bizi tutuyo......

günaydın Ayşecim seni bu saatte görmek hayır olsun inşallah ...
Asiye tatilde canım...O yüzden yok..

günaydın kızlar......
geçmişi daha okumadım kimler var bilmiyorum o yüzden genelleme yaptım:1hug:

günaydın cadılarım benimmmmmm:eek::eek:
en süpürgelisindennnnnnnnn:roflol::roflol:
esmam seherim nazmiyem rahelim nikolüm günaydınlarrrrrrrr:1hug:
nasipim gülşenim şebbom mervem sinemim pınarım razişim aslım uykucular siziiiiiii kalkın dicem ama benim uykum kaçtıysa sizin günahınız ne dimiiii yatın anacımmmlülülülülülülülülülülülü
zeynepim güle güle git gel dün arada kaynadı geç olsunda güç olmasın dimiiiia.s.
asişim nerelerde yahu bilen varmıııııCADIARZU

günaydın ayşe...yaa sen deli misin biz uyumak için can atıyoz sen kalkmış bize laf yetiştiriyosun...

günaydın cadılarım benimmmmmm:eek::eek:
en süpürgelisindennnnnnnnn:roflol::roflol:
esmam seherim nazmiyem rahelim nikolüm günaydınlarrrrrrrr:1hug:
nasipim gülşenim şebbom mervem sinemim pınarım razişim aslım uykucular siziiiiiii kalkın dicem ama benim uykum kaçtıysa sizin günahınız ne dimiiii yatın anacımmmlülülülülülülülülülülülü
zeynepim güle güle git gel dün arada kaynadı geç olsunda güç olmasın dimiiiia.s.

günaydın canım seni bu saatlerde buralarda görmek ne büyük şeref duvara çöp sokacağımmmkaydirigubbakcemile3
asiye en son tatile gitti hala gelmedi

günaydın Ayşecim seni bu saatte görmek hayır olsun inşallah ...
Asiye tatilde canım...O yüzden yok..
kız o kadar da erken değil yaaaa bi daha 12 den sonra gelecem dermişimmmmmmmmlülülülülülülülülülülülü
günaydın kızlar......
geçmişi daha okumadım kimler var bilmiyorum o yüzden genelleme yaptım:1hug:
sanada günaydın canımmmmmmmmkaydirigubbakcemile3
günaydın ayşe...yaa sen deli misin biz uyumak için can atıyoz sen kalkmış bize laf yetiştiriyosun...
uykum kaçtı ne yapayımmmmmmmmm:eek:
günaydın canım seni bu saatlerde buralarda görmek ne büyük şeref duvara çöp sokacağımmmkaydirigubbakcemile3
asiye en son tatile gitti hala gelmedi

sok anassını satayım dermişimmmmm:roflol::roflol:
çöpü ha duvara yanlış anlaşılma olmasınnnnnnnnn:kahve:

canlarım ben cıkıom cesmeye yolculuk öptüm hepinizi....pazartesi görüsürüzŞeniz

canım iyi yolculuklarrr

bebeğim umudum beklediğim herşeyim
bugünüm yarınım geçmişim geleceğim
tek özlemimsin tek hayalim
gel hadi gel artık
bekletme bebişimmmm
QUOTE]

amin kız ayse insallah bekletmicek seni üzmicek annesini :)

Bu arada kaçak kızlar nerde ? Ayşe nasip şebo gülşen merve aslı raziye nazmiye sinem pınar huuu nerdesiniz kızlar? Kızlar bugün kimin günü? Kimde hamiş sırası?

yettim emelim geldimmm

günaydın cadılarım benimmmmmm
en süpürgelisindennnnnnnnn
esmam seherim nazmiyem rahelim nikolüm günaydınlarrrrrrrr

günaydıııın kızlaaar,aysemm,şebnemimm,esmam,sibelimm, asiyemm,emeliim,gülşenim, sinemim, merveem, merve2iim, nasipiim,raziyeeem.. kucak dolusu sevgiler ve kocaman günaydıın..

hee bu arada erkenciyim bugün haa, dün gece 12de yataga girdim ilk defa uykum geldi de yattım, sabah da yine kasık ağrılarımla uyandım.. nasılsınız bakalım kızlaarr. hamişleriim nasılll?a.s.:nazar:

hoşgeldin pınar cım....Canım hayırdır kasıkların neden bu kadar sancı yapıyor? Daha önce varmıydı böyle bişr şikayetin..Üşütme değildir inşallah..

canım iyi yolculuklarrr

bebeğim umudum beklediğim herşeyim
bugünüm yarınım geçmişim geleceğim
tek özlemimsin tek hayalim
gel hadi gel artık
bekletme bebişimmmm
QUOTE]

yettim emelim geldimmm

günaydıııın kızlaaar,aysemm,şebnemimm,esmam,sibelimm, asiyemm,emeliim,gülşenim, sinemim, merveem, merve2iim, nasipiim,raziyeeem.. kucak dolusu sevgiler ve kocaman günaydıın..

hee bu arada erkenciyim bugün haa, dün gece 12de yataga girdim ilk defa uykum geldi de yattım, sabah da yine kasık ağrılarımla uyandım.. nasılsınız bakalım kızlaarr. hamişleriim nasılll?a.s.:nazar:

günaydın pınar bende dün erken yattım ama baş ağrısından sabahta yine başağrısıyla uyandım üstünüze afiyet

UMUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZEL HAMİŞLERİMİZ

* S.ozozel....................................( Sibel )
* Boddim......................................( Esma )
* Emelyucel.................................( Emel )
* uğur ve eylül..............................( Eylül )
* nazers......................................( Nazmiye )
* RUMELİLİ.................................( Gülşen )
* bahtusa....................................( Badegül )
* ssensun...................................( Seher )
* aslımmm................................. ( Aslı )

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLER

* alabama.............................7 Eylül ( Şebnem )
* brisling..............................9 Eylül ( Dilek )
* crazybaby........................11 Eylül ( Nasip )
* CZC.................................11 Eylül ( Zeynep )
* Rahel...............................18 Eylül ( Emel )
* melankolia........................18 Eylül ( Pınar )
* raziş................................20 Eylül ( Raziye )
* nicole78...........................22 Eylül ( Merve )
* tossba8............................23 Eylül ( Aylin )
* zuzu79.............................26 Eylül ( Sinem )
* cancer..............................28 Eylül ( Merve )

* myhope.........................................( Ayşe )

BİZLERDE BU AY UMUDUMUZA KAVUŞABİLMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

topik neden sessiz bu kadarbenneyaptımki
sessiz derkennnnnCADIARZU
kız daha ne yapam illa oklava mı sallayam ses çıksın diyeeeeeeeelülülülülülülülülülülülü

canımmmmmmmmm:1hug:
günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnna.s.

hoşgeldin pınar cım....Canım hayırdır kasıkların neden bu kadar sancı yapıyor? Daha önce varmıydı böyle bişr şikayetin..Üşütme değildir inşallah..

canım daha önce böyle birşey yaşamadım, ben de anlamıyorum ama 6 gün oldu kasıklarıma bişiler batıyor bugün midem de bi garip.hayırlısı valla adetime 11gün var anlam veremiyorumm. üşütmüş olsam böle lmazdım

canım iyi yolculuklarrr

günaydın pınar bende dün erken yattım ama baş ağrısından sabahta yine başağrısıyla uyandım üstünüze afiyet

geçmiş olsun canımcım dikkat edin havalar bi soğuyo bi yanıyo ondan böle oluyoruz sanırım

X