Umudumuz Umut olsun

kaydirigubbakcemile3 bu gidişle öyle olcak dünür senden kız ümidini kestik o kadar ekşi yemene rağmen erkek sırnaşık şey bakalım benimde bu cuma değil önümüzdeki cumaya belli olcak akla kara :1rolleyes:

zamannn sadece birazcık zamannn diyimm:CüvCüv:

günaydın kızlar valla site kafayı yedi ya ama bugün iyi maşallah:lepi:
esmacım bebeişin büyümüş ayy ne güzel erkek olduğunu söyleyince böyle içim kıpır kıpır oldu çok sevindim allahım sağ salim kucağına almayı nasip etsin oğluşunu
nazmiyecim sende kalp atışlarrını duymuşsun çok güzel bir duygu olsa gerek allahım tüm isteyenlere taddırsın inşallah
emelcim nasıl durumlar
mervecim gelebildik kavuşabildik sonundakaydirigubbakcemile3

alın tabi gülşenimm...

bugünn inanılmaz sıcakk yaa kızlar klima bile fayda etmiyorr..hiç çalışasım yok bir dünya iş var off.

SENDE ACELE ET DOĞUR GELİNİMİ HEMEN BEŞİK KERTELİMMMMkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

EVET CANIM TEŞEKKÜR EDERİM DARISI SİZLERDEN BU GÜZEL HABERLERİ DUYMAMIZA İNŞ.:Saruboceq::Saruboceq:

çalışıyoruz kız esma 16 ve 17nci günü kaçırdım ama herhalde yumurtlamışımdır ogünlerden kaçmaz diye düşünüyorumm..
bazen içim diyorki tuttu oldu bu iş:) bazende o körolası şeytan varya araya girio yok olmadı dio..ayşe gelsede bi oklavayla dövse içimdeki şeytanı:))))
geçen ay tam yumurtlama günlerini kaçırmıştım bu ay sekmedi bakalım allahım sen büyüksünn yarabbim yarabbim yarabbim hayırlısıyla sen evlat ver bize ...

ben döverim o şeytanı uykucu ayşenin ne zaman geleceği belli olmaz klava:klava:klava:al sana alllklava:klava:

raziye günün yaklaşmış gözüküyor var mı değişiklik ne alemdesin?

evet canım ben bu ay yine kırmız kart yicem daha doğrusu eşim ilaçlarını kullanmadığı için böle yimeyede deavm edicem bir umut diyorum ama bence olmayacak yani canımsenağlama

sen neden progestan kullanıyordun nazmiye kaçırmış olabilirimde.....benimde 3 kutunun 1 tanesi bugün bitecek kısmetse.....
bu arada herkese günaydın

canım gunaydın benım ılk muayenemde sıyrılma gormustu doktor o yuzde vermıstı progestanı.1 kutu bıtırdım agrılarım kesıldıı.şimdi bır kutu daha bıtırelım fayda var dedı..

esmacım hayırlıı olsun canım ben 4 ayda bellı oluyo cınsıyet dıye bılıyordumm..neyse saglıklı olsunda kız erkek hıc farketmezz..ısmıde hazırmıs allahım saglıklı uzun omurler versın batuhan aa

evet ismi biz daha eşimle çıkarken belliydi çok seviyor batuhan ismini kız olsade ben koyacaktım zaten o zamanda o karışamayacaktı hayırlısı canım herşeyin hakkımızda sağlıklı olsunda farketmez kız erkek
bu arada evet cinsiyeti aslında 16. haftada belli olurmuş ama erkek bebek erken gösterirmiş ama bizimkide maşallah barekallah pek erken gösterdi dr. yinede kimseye sölemeyin daha dedi ben duramadım size söledim mart 2 muhtemel doğum tarihi dedi ama bu kadar erken cinsiyetini gösteren bir bebek o kadar sabredemez dedikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Kızlar hepinize günaydın....Esmacım tebrik ederim...Allah kucağına almayı nasip etsin yakışıklı yiğenimizi.:)))
Nazmiyecim senin adınada çok sevindim..Hadi cinsiyet sırası sende..Eli ayağı düzgün olsun da tabii.Kız erkek farketmez.
gülşeinm darısı senin başına..İnşallah sende en kısa zamanda sorunsuz görürsen bebeğini..
Mervecim çalışmalar bitti sıra beklemede sanırım..İnşallah bu ay tutmuştur..İçindeki sese güven..
Raziye canım sıkma sen canını..Hiç belli olmaz bakarsın tutmuştur seninkide..Umutsuzluğa kapılma hemen..
kız derya kocan nasıl düzeldimi biraz?
Ayşe uykucu hadi kalk saat kaç oldu?
Nasip nerdesin? Bu arada nasip bugün neden yok?
Asiye canım sen ne yaptın merak ettik seni?
Şebnem sen nerelerdesin bak site düzeldi..
başka kim kaldıysa herkes iyidir umarım...Sıra bana geldi :))) Ben gün sayıyorum bakalım..Allah kısmet ettiyse olacaktır..

amin canım teşekkür ederim hoş geldinnnnŞeniz
nasip tatilde bu arada

inşallah canım.....rabbim hepimize sorunsuz günler nasip etsin.....

ben döverim o şeytanı uykucu ayşenin ne zaman geleceği belli olmaz klava:al sana alllklava:klava:
:roflol::roflol:
Ayşe uykucu hadi kalk saat kaç oldu?

sorma kız 9.30 dan 12 ye kadar uyanıktım ama yataktan çıkamadım havadanmı bilmem çok halsizim hayırdır inşallahhhhh:sm_confused:
bu arada siz yeğenlerim doğunca onuda benle korkutmaya başlayacaksınız galibaaaaa
bak şu mama bitmezse oklavacı teyzeyi çağırırımmmm
şu sütü iç çabuk yoksa ayşe teyzen geliyor demedi demeeeeeeee
hadi aşkım iç şu ilacı bak sonra ayşe teyzen içmediğini duyarsa oklavayla kovalar seniiiii
lülülülülülülülülülülülü
esmam nazmiyem mervem gülşenim razişim deryam günaydınnnhihoyyyt
ve diğerleri halim yok saymıyorum teker teker sizlerede günaydın hepinizi özledimmmmmmmm:1hug:

selam kızlar bende geldim. herkes burda çok sevindim. esmacım oğluşun geliyomuş hayırlısıya inşallah kucağınada alacaksın. gülşenim nazmiyem sizde sıradasınızı hadi hayırlısıyla sizinde güzel haberlerinizi alalım inşallah. emelcim kaç gün kaldı hadi sinerji yapalım bekleyenlere dua edelim kızlar. benim daha çalışmalar yeni başlıyo bakalım kısmet. derya kız senden ne haber var mı havadis. hamişlik nası gidiyo. raziyem allah ne zaman kısmet ederse o zaman bizde bu mutluluğu yaşayacağız hayatım. ayşe gelir birazdan oklavalı hatun. hadi kız gel artık.

günaydın canım hoşgeldin

inşallah şebnemcim.....tahminlerin ne yönde gelişecek bakalım...hayırlısı

geldim kız geldimmmmmmmmmmhihoyyythihoyyythihoyyyt
günaydın canım hoşgeldin

inşallah şebnemcim.....tahminlerin ne yönde gelişecek bakalım...hayırlısı

hoşbulduk hayatımmmmmmmm:1hug:kaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…