Umudumuz Umut olsun

gülşenim esmadaki tahminim tutmadı bakalım seninkinde tutacakmı? biliyosun tahminim senin için kızdı tatlış bi kız cimcime :)
bu arada asiye ye çok üzüldüm eski foruma yazdım.veren allah alan allah napcan kader işte. bakalım bizi ne günler bekliyo inşallah hepimiz için en hayırlı yazılar yazılmıştır.
peki şimdi listeyi kim güncelleyecek hamişler sizden biri güncellesin hadi.....

kız senin işler yoğun galiba çünkü toptan karıştırdın...bana tahminin koç gibi bir oğlandı....sallapati söledin dimi hınzır tahminleri.....

hoşgeldin ayşecim nasılsın bu halsizlik kalkamamak yoksa :CüvCüv: inşallah
hoşgeldin şebnemcim çalışmalara devam canım

hoşgeldin şebnemim çıtırım...Benım son 3-4 günüm...Perşembe veya cuma olmam gerek..Ama kasık ağrımdan başka hiçbir belirtim yok...O da adet belirtisi sanırım..Gördüğüm rüyalardanmıdır nedir içimde garip bir his var umarım hayırdır..

hayırdır ne rüyası emel ben hatırlamıyorumm..

ayşem tabi dicez ki bebğimize iğneci teyze gelio yerine oklavacı teyzen gelir bak atladın mı trene direk bizim evde ona göre ye mamanınaniknanik

hayır olsun inşallah emelcim bu ay hamişler verelim inşallah içinde sende olacaksın canım benimde göğüslerim acıyor buda benim ilk adet belirtimdir yani yicem kırmızı kartı:çok üzgünüm:

kızlar günaydın topic adı değişmiş hayırlı olsun ben daha yeni görüyom
esma nerdesin esma ben demiştim sana oğluşun olcak diyede herkes kız diyo demiştimn
yaaaaaaaaaa:)
hayırlısıyla kollarına al oluşunu
gülşenim nazmiyem günaydın siizin içinde geçerli bu dileğim tabi
şebocummmm ayşeciğimmmm bizde tez vakitte hamiş kalalım diğer kızlar burda yokmu yaaaaaaaaonlarda kalsın hamiş hepimiz çıkartalım göbişleri meydana :)

hayırdır ne rüyası emel ben hatırlamıyorumm..

ayşem tabi dicez ki bebğimize iğneci teyze gelio yerine oklavacı teyzen gelir bak atladın mı trene direk bizim evde ona göre ye mamanınaniknanik

amin canım inşallah hayır olur..diğer forumda yazmıştım sanırım ama siz burdaymışsınız o zaman:jeyyar: gerçi detaylı anlatmadım..Hani bazıları der ya iyi rüya anlatılmaz diye....Bende öyle söyledikleri için sustumsırnaşık şey

hayır olsun inşallah emelcim bu ay hamişler verelim inşallah içinde sende olacaksın canım benimde göğüslerim acıyor buda benim ilk adet belirtimdir yani yicem kırmızı kartı:çok üzgünüm:

amin canım inşallah hayırlara vesile olur rüyam..Sende sıkma canını dur daha kart yemedik. bu ay olmadı eylülde olur ne yapalım..hayırlısı olsun..

sinemcim merhaba...biz iyiyiz sen nasılsın? sende son durum ne?

he hatırladım şimdi canım tabi anlatma bencede hayra yorhihoyyyt

sinem bende burdayımmkaydirigubbakcemile

valla reglim için hiç bi belirtim yok ama bunun dışında hamişlik içinde bi belirtim yok
bir hafta önce çok midem bulanıyodu iki gün yattım ama geçti
galiba kırmızı kartı asıl ben yicem

kızlar bişey diyim belirti falan yalan bence hiç aldanmayın geçen aylarda adetim 15 gün gecikti bulantım vardı,kasıklarım dolgundu nolduu hamile olduğumu sanıyordum hee bide lekelenmem oldu aynı yerleşme lekesi gibi ve 4.haftamda tam..
doktora gittim koskocaman kist var dedi
ondan aslında kendimizi dinlemeden akışına bırakmak gerekir ama malesef ben bile bunları yaşamama rağmen hala kasıklarımı kontrol ediyorum sıcaklığıma bakıyorum meraktan çatlıyorum tuttu mu diye:)))

raziye ve sinem ne kadar kırmızı kart yeme meraklısıymışınız valla yersiniz oklavayı ona göre sölerim sizi ayşeyekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

kız senin işler yoğun galiba çünkü toptan karıştırdın...bana tahminin koç gibi bir oğlandı....sallapati söledin dimi hınzır tahminleri.....

olur mu kız kafam karıştı benim evet koç gibi oğlan dediydim ama esmanınki belli olunca birden şaşırdım. valla sallapati söylemedim ilk oğlan demiştim hala oğlan o cimcime ikincisi olcak demekki :))

hoşgeldin ayşecim nasılsın bu halsizlik kalkamamak yoksa :CüvCüv: inşallah
hoşgeldin şebnemcim çalışmalara devam canım

evet canım istekle ısrarcı bi şekilde çalışmaya devammmmm

hoşbulduk haatım. hadi bakalım inşallah rüyaların hayra çıkar. inşallah hamişsindir.

selam zuzucum sen nerelerdesin bakim ne zamandır devamsızlık yapıyosun niyeeeee?????

selam canımın içi naber nasılsın yaaa
bugün enerjik gördüm baya seni nazar değmesin maşşallllaaaaaaghhhhha.s.

sağol şekercimm iyim çok şükür napayımm 15 gün yoksa geçmicek bekliyoruz bakalım kırmızı mı görcez bebek mikaydirigubbakcemile5 azıcık deliliğe vurayımm belki çabuk geçer..kaydirigubbakcemile2

ayyyyyyyyyy kızım inş tutmuştur süper olur valla:)

ayyyyyyyyyy kızım inş tutmuştur süper olur valla:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…