Umudumuz Umut olsun

günaydın kızlarrrrrrrrhihoyyythihoyyyt
hamişlerimmmm yine hamişlerimmmmm bekleyenlerim benim gibi üstüne görenlerimmmm inadına umut diyenlerimmmm eskilerimmm yenilerimmmmmm arada hani bana diyenlerimmmm küsüp gidenlerimmmmm(yorum yapmayacam yeterince yapılmış zaten bi de ben yazmıştım 2 gün önce fikrimi tekrar yazmaya gerek yok sanırım sadece şunu bil derya burada herkez seni düşündüğü için yazıyor ve sen aldırmaktan bahsedince onca yazılana rağmen küp taştı artık bebeğine sahip çıkmaya karar verirsen kapımız da gönlümüz de sana açık ama aldıracam dediğin müddetçe en azından ben de sana küsüm o kadarrrrrklava:klava:)öpüldünüz anacımmmmmmmŞenizŞeniz
cumanız mübarek olsun kızlarrrrrrrr:1hug:
aslımmmm hamişimmmmmmmm canımmmmmmma.s.

ayşemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm naber naber

sağol şebnem...şimdilik iyi gibi görünüyo bakalım...tahliller nasıl çıkacak?inş.onlarda iyi çıkar da önümüzdeki aylarda hamiş kalabilirim...:CüvCüv:

hoşgeldin ayşe...ben merve2...seninle de tam olarak tanışamadık...

ben şimdi anladım derya ile ilgili konuyu galiba bebeğini aldırmak istiyor
deryacım sen burdaki herkesi en iyi tanıyanlardansın kimse senin kötülüğünü istermi
hem birleşmemize vesile olna konu hamilelikken ve sen bu yüce rütbeye erişmişken tabiki herkes seni sevdiği için ve bu konuda hassas olduğu için seni korumak istemiş
ama arkadaşım ileride pişman olacağın bişeyi asla yapmanı istemeyiz
yalnız biz ne dersek diyelim karşı gelsekte sana kızsakta üzülsekte ki ben kararını duyunca çok sarsıldım yine bu konuda karar verecek en yetkili kişisin çünkü bebeğinin annesisin

ya kızlar ya yazıyom yazıyom kimse beni görmüyooooooooooooo küscem heeeeee bvak üçe kadar sayıyom biri beni görsün
biiiiirrrrrrrrrrrrrrrrr

canım vallahi senin korkundan girdim ben bugün cesmeye kacıyom pazartesiye kadar yokum silmeyin beni...........:1no2:
aferin sana ama bu kadar korkma benden hayatım öcü değilimkaydirigubbakcemile3

aşkım hoşgeldin nerelerdesin sen kız anladık koçişin evde ama bizide ihmal etme bekötükedihüsokötükedihüso

yaaaaaaaaaaaaaaa küsmedim ama beni görün yaaaaaaaaaaaaa
biri bana gelsiiiiiiiiiiiiinn
o daaaaaaaaaa sensinnn:))

sinem hoşgeldin..sen geldin ben kaçıyorum işim çok valla..öpüldünüz hepiniz..

ooooooooohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hadi buşun bakalım emelim kolay gelsin
bende alıoşverişe sonra temizlik yapiiim bari bye bye kıslar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…