Umudumuz Umut olsun

nerde bu kızlar ya esma seher emel şebnem pınar ayşe merve merve2 gülşen nazmiye raziye derya aylin sinem
bu badegülde gelmez oldu ha siteye devamsızlık yapanları silecem listeden

badegül diğer topikte kaldı hayatım hiç gelmediki buraya. ben eve kadar gittim geldim de o yüsden yoktum.

valla şebnemcim salak doktor yüzünden çok sinirlendim sabah ama şimdi iiiyim bebeiş bulantı sorunundan başka derdi yok bana sağoolsun sen nasılsın

bu doktorlar niye böyle yapıyo anlamıyorum ne kadar kalpsizler ya sanki bedava çalışıyolar he. e bulantı olcak tabi şekercim ama biz razıyız dimi bebişlerimiz gelcek diye . bende iyiyim hayatım gün sayıyom valla iki gün kaldı bakalım kısmetde varsa inşallah.

günaydın kıssssssslaaaaaaaaaaarrrrrrrrr.....................

günaydın zeynep ben şebnem hoşgeldin topiğimize

maşallah hayatım nazar değmesin ne güzel işte. işin çoktur senin şimdi. misafirlere ne yapıyosun bakim. menüde neler var.

canım vallahi senin korkundan girdim ben bugün cesmeye kacıyom pazartesiye kadar yokum silmeyin beni...........:1no2:

aferim zeynep bizi anlamışsın bu yeter. şimdi tatile gidebilirsin. boş git dolu gel emi.

sağol şebnem...şimdilik iyi gibi görünüyo bakalım...tahliller nasıl çıkacak?inş.onlarda iyi çıkar da önümüzdeki aylarda hamiş kalabilirim...:CüvCüv:

ne zaman çıkcak tahlillerin sonucu gülüm bide ne tahlillleri yapıldı ?

ya kızlar ya yazıyom yazıyom kimse b
eni görmüyooooooooooooo küscem heeeeee bvak üçe kadar sayıyom biri beni görsün
biiiiirrrrrrrrrrrrrrrrr

geldim hayatım ama sen gittin galiba sen bizim zuzumuzsun seni nası görmeyiz biz hayatım

esmaa merve şebnem nerdesiniz yaaaaaaa

geldim anacım ama sen gitmişsin bekliyorum hayatım çabuk gel.

sinem canım özel mesajını açarmısın? sana birşey soracağım...

ne sorcan kız banada sorsana meraktan çatlarım ben şimdi:1closedeyes:

kızlar ben geldim amma çok kaynatmışsınız ya maşallah yetişemiyorum hızınıza ayşem nasılsın canım kızlar buarada geçmişi okuyamadım kusura bakmayın

esmacım oh hayırlı alışverişler canım kızlar ben bugün tekrar kendi dotoruma gidicem bakalım içim iyice bir rahtlasın uykum var uykum

ayşemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm naber naber
evetttt belirttim ya kız üstüne görüyoz diyeeeeeeeee:roflol:bu kaç olduuuuuCADIARZU hamişliği en uzun sürecek olan hamiş benim vesselammmlülülülülülülülülülülülü
hoşgeldin ayşe...ben merve2...seninle de tam olarak tanışamadık...
kızım ben sana kaç kere yazdım cevap vermedin ki hatta sana iltimas yok oklava gelir kaşınırsan bile dedim tık yok napammmm neyse geç olsunda güç olmasın demişler tanışalım bakalım ben ayşe topikin oklavalı teyzesiiiii
aşkım hoşgeldin nerelerdesin sen kız anladık koçişin evde ama bizide ihmal etme be
kız ne ihmali güzelim uykumu bölüp geldim yanınızaaaaaaaa:roflol::roflol:
ya dün yeğeni kayıt için koşuşturduk sonra da siteye giremedim gece okudum kimse yoktu sonra ardımdan kaynatmışsınız sizi gidi siziiii insan bi haber eder dimiiiiiiiiiiiklava:
yaaaaaaaaaaaaaaa küsmedim ama beni görün yaaaaaaaaaaaaa
biri bana gelsiiiiiiiiiiiiinn
o daaaaaaaaaa sensinnn:))

kimmm ben miiii canımmmmmlülülülülülü
biliyom kız kim olduğunu gelir inşallahhhhh:Saruboceq:

pardon setting options bölümünde ayarlarınız var orayı tıkla sonra içinde çıkan yazıların yanındaki kutucukları tikle ve altta kaydet i tikle. sonra acılcak hayatım.

bu arada aslım hoşgeldin hayatım e napalım çenesi düşük karılarız işte ondan vıdı vıdımız bitmiyo :)

pardon setting options bölümünde ayarlarınız var orayı tıkla sonra içinde çıkan yazıların yanındaki kutucukları tikle ve altta kaydet i tikle. sonra acılcak hayatım.

bu arada aslım hoşgeldin hayatım e napalım çenesi düşük karılarız işte ondan vıdı vıdımız bitmiyo :) :sm_cool:

ayşemmmmmmm seni çok seviyorum hayatımmmmmmm. bizi hep merak da bırakıyosun eli oklavalım benim

ayşem üstüne görüyo bende bi belirti yok valla aslıcım. en çok kafama takılan iki günüm var neden goğüslerimde herangi bi hassasiyet ağrı filan yok anlamıyorum. sevinsemmi üzülsemmmi . gülşen bendeede öyle olmuştu diyo esmada öyle. bende umutlanıyorum burdan

kızlar benim ağrılarım çok korkuyorum ya kasığıma saplanıyor belim bide sanki adet olucakmışım gibi allah korusunda sizde varmı hamişler kızlar size bol bol dua ettim hamiş olun diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…