Umudumuz Umut olsun

günaydın aslı seher esma gününüz aydın olsun cumalarınız mübarek olsun hamişlerin arasında kaldım kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
diğer kızlar nerde emel nasip ayşe şebbo gülşen merve merve2 asiye nazmiye pınar sinem unuttuğum var mı CADIARZUvarsa da kusura bakmasına.s.

günaydın esmacım süper yazmışsın bebişini aldırmak ay allahım sürünürüm ama o bebeğe bakarım derya çok ayıp çok nasıl oldu esma kalçan
dün ağrımadı drda olur demiş kuzenime ilaç ismi vermiş kullansın demiş ama kullanmam ben

günaydın esmacım aslıcım yeni hamişiiz nasıl gidiyo bakalım
günaydın canım iyi gidiyo ya seninki

günaydın raziyeciğim

günaydın seher iyim tşk ederim göğüs ve bel ağrım birde kasık ağrım var ama bunları yaşadıkça mutluyum ya benim miğdem bulanıyor sabahları erken değilmi sizce günaydın raziş sende hami olursun inş bir an önce nasipim canım hoş geldin nihayet gündüzleride burdasın şükür kavuşturana kızlar cuma günümüz bol hamiş haberleriyle geçsin inş.

çok bunaltmıyorsa ağrı bencede kullanma canım esmacım bu folik asiti günde kaçkez alıyorsun sehercim bu soru sanada geçerli

günaydın kızlar esma gülşen merve ayşe nasip seher raziye emel emel2 nazmiş sinem pınar aslımmm bi yeni var czc zeynep yktur umarımım unuttuğum hepinizi öpüyorum....

sanada günaydınlar razişim
valla esma benim doktorla ilgili sorunuum var şu an benim 2 doktorum var biriz prof ama adam ilgilenmiyo doğru düzgün bu gün kontrole çağırdı kongresi varmış beyimizin pazartesiye kaldı benim iş
adam kanamanın başladığını bile farketmemişti valla çok kıgnım bu gün o yüzden

nasılsınız?dün gece epey kaynatmışsınız..valla çok istedim gireyim diye ama 10 da uyudum kaldım valla...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…