Umudumuz Umut olsun

canım benim aboneliklerimede ekli arkadaslarımada eklısınız ama gündüz giriyonuz ben giremıom işten gücten kacırıyom konuları:a015:

nie öğlen giremiosun? be gece de takılıom buraya ama genelde kimse olmuo. yazarsan girerim müsait olduğumda. kız belki de allah söyletti hamiş miyim yoksa :dance: hayırlısı olsun. senin isim neydi?

nie öğlen giremiosun? be gece de takılıom buraya ama genelde kimse olmuo. yazarsan girerim müsait olduğumda. kız belki de allah söyletti hamiş miyim yoksa :dance: hayırlısı olsun. senin isim neydi?

ben zeynep............canım yazarım tabi ben akşamları giriyorum gündüz evde olamıyorum pek

pınar sen ne zamandır isityorsun??ve özel olmazsa canım neden olmuyo benim yara var sanırım ondan olmuyo

ben zeynep............canım yazarım tabi ben akşamları giriyorum gündüz evde olamıyorum pek
canım benhep geç yatıyorum bol bol görüşürz o zmna.
zeynepcim pınarcım iyi geceler canlarım yarın görüşürüüzzzzzzzzzzzz:1hug:
iyi geceler nasipiim tatlı uykularrr.
pınar sen ne zamandır isityorsun??ve özel olmazsa canım neden olmuyo benim yara var sanırım ondan olmuyo

1 yıllık evliyim :) 7 aydır istiyoruz ama olmadı 2 ay önce pco çıktı sona geçti. şimdi gonaphene yumurtlatıcı hap kullandım ilk defa bu ay. hayırlısı olsun bakalım benim yumurtlama sorunum var. senin hikayen nasıl?

canım arkadasımdada vardı ama o tedavi olmadı sen olda gelsin bebiş hemencik....benim rahmimde yara varmış 5. ayımız tedavi oldum gecmedi bu ay hastalanırsam gitcem yakılacak veya dondurulacak

canım arkadasımdada vardı ama o tedavi olmadı sen olda gelsin bebiş hemencik....benim rahmimde yara varmış 5. ayımız tedavi oldum gecmedi bu ay hastalanırsam gitcem yakılacak veya dondurulacak

canım çok geçmiş olsun sana da. insallah bi an önce iyileşip hamiş olursun. ben de pco 1 ay durdu gitti nasıl oldu ben de anlamadım ama çok dua etmiştim sabah ezanlarında. biz sağlıklı olalım da beişler nasılsa zamanı gelince gelecekler di mi ama :) neyse cnm tanıştığıma çok ssevindim zeynep. çıkcam ben şimdi görüşürz öptm çoook sağlıcakla kaala.s.

bende cok m.o seni ekledim öptüm kendine ii bak byea.s.

günaydın kızlar dün int gitti iş yerinde eve gidincede uyudum giremedim şebo hamişsin hamiş ya ayşenin bugün gübü acaba ne oldu derya çok üzüldüm canım ama sakın aklından aldırmayı geçirme canım annen baban yokmu sana destek olucak

[/COLOR]

bak derya burdada yazdım şimdi yine yazıyorum bu adam seni sevmiyor madem neden senden çocuk yapıyo madem içi almıyormuş başka biriyle evlenip boşanmanı neden senle ilişkiye girip bebek yapıyor ondan sonra seni içim almıyor diyor sen seni sevmeyen adamla neden ilişkiye giriyorsun nasıl kadınsın sen düşünmüyormusun bu adam beni sevmiyor neden benle beraber oluyor ben ne oluyorum burda demiyorsun
bak uğruna öldüğün kocana adam seni tınlamıyor yada belki hiç birşey tek taraflı değildir sen demiyormusun bu dürzüye benle bile bile evlendin evlenmeseydin o zaman diye bir erkek bir kadını seviyorsa ve onu böyle kabul edecek kadar seviyorsa bunları sonradan sorun etmez ediyorsa vardır bir sebebi sadece kocana yükleniyoruz ben ondanda dinlemek isterdim olayları hadi kendi ailen sana bakamayacak diyelim sen değilmiydin kayınvalidemler bebek istiyorlar diyen nerdeler şimdi onlar sana kaç kere sordum demi derya sana destek çıkıyorlarmı diye cvp vermedin bana işine gelene cvp veriyorsun sadece

ayrıca herkes hayatındane zorluklar çekiyo kimsenin hayatı toz pembe değil benim inanamayacağın derece kıskanç kocam var ben kuzeninim yanına otursam neden onun yanına oturdun diye sorun eder adam hatta küser bana başka bir erkeğin yanına oturdun diye sapkınlık derecesinde kıskanır beni her istediğimi giyemem ondan habersiz bir iş göremem hamilelik testini almaya gittiğimi anlatmıştım bilmem hatırlarmısın onun haberi yoktu arkadaşları gördü beni biliyorum ona söyleyecekler ama pozitif çıkarsa sorun olmayacak bişey demeyecek zaten test almam kızıyordu boşa ümitlenip ağlıyorsun diye bide izinsiz gittim diye ayrıca sorun çıkmaması için yalvardım allahımaki test pozitif çıksında başka sorun çıkmasın diye anlayacağın derya toz pembe bir hayatım yok ama kocamı seviyorum onun istediği gibi olmaya özen gösteriyorum ki oda benim istediğim gibi olsun allah var bana sormadanda o birşey yapmaz herşey karşılıklı traş olmaya giderken bile arar beni bir laf var bilirmisin NEY KOYDUN AVCUMA NE KOYAYIM AVCUNA işte böle derya anlarmısın anlamazsın bilmem sana kalmış

ha bide seni istemediğim falan yok ama o bebeği aldırmayı aklından geçirdiğin müddetce bu topiğe girme çünkü burası bebek isteyenlerin topiği ondan kurtulmak isteyenlerin değil

ya deryacım biz sana kötü birşey demek istemedik sena yardımcı olmaya çalıştık ama sen resmen bizi suçl-uyorsun hepimiz hiç artniyetsiz sana yardımcı olmaya çalıştık esmacımında içinde hiçbir kötülük yoktu biz bir aileyiz ve sanada o samimiyetle davranarak konuştu neyse bu son sorumum bende yorum yapmam artık

günaydın esmacım süper yazmışsın bebişini aldırmak ay allahım sürünürüm ama o bebeğe bakarım derya çok ayıp çok nasıl oldu esma kalçan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…