Umudumuz Umut olsun

günaydın şebocum günaydın merve2cim evet nasip güne 3 tane ama emin olayım dedim

iyiyim sehercim nasipcim...dün dr'a gittim...gebe olmanı engelleyecek bisorun görünmüyo dedi..ama enfeksiyon varmış..7 günlük tedavi verdi..bide adetimin 2 veya 3. günü tahliller istedi...beni bu ay listeden silmen gerekecek nasip..neyse öbür aya inş..eşimden de sperm testi istedi..inş. onda da bi problem yoktur....

inşallah tahlillerde bi sorun çıkmaz da bidahaki ay hamiş olursun canım

iyiyim sehercim nasipcim...dün dr'a gittim...gebe olmanı engelleyecek bisorun görünmüyo dedi..ama enfeksiyon varmış..7 günlük tedavi verdi..bide adetimin 2 veya 3. günü tahliller istedi...beni bu ay listeden silmen gerekecek nasip..neyse öbür aya inş..eşimden de sperm testi istedi..inş. onda da bi problem yoktur....

kızım hamişlik olmasa bile biizim listeye giren kolay kolay çıkamaz devamsızlık yapmadığı sürece

nerde bu kızlar ya esma seher emel şebnem pınar ayşe merve merve2 gülşen nazmiye raziye derya aylin sinem
bu badegülde gelmez oldu ha siteye devamsızlık yapanları silecem listeden

inşallah tahlillerde bi sorun çıkmaz da bidahaki ay hamiş olursun canım

inş. canım yaa..aslında içim çok rahatladı..rahmin yumurtaların çok iyi..kistik bi durum yok dedi..ama yinede kontrol amaçlı tahlil istedi.. eşimin sperm testi iyi çıkar inş.. o küçükken fıtık ameliyatı olmuş kasıktan..şimdide var fıtığı...inş. yoktur bi problem..

Kızlar hepinizin günü aydın...cumalarınız mübarek olsun...Gece kaynatmışsınız yine...
Neyse umarım herke iyidir..Zeynep hoşgeldin......

canım genç annem nabersin gülüm sabah sabah sinirlendirdiler mi seni yine kıyamam kız sana boşver
millettin derdi seni germesin batuşu düşün
haklısın hayatım yoksa oğluşumda anası gibi aksi olacak
günaydın kızlar esma gülşen merve ayşe nasip seher raziye emel emel2 nazmiş sinem pınar aslımmm bi yeni var czc zeynep yktur umarımım unuttuğum hepinizi öpüyorum....
günaydın şebbo
günaydınlaaaaaaaaaaaarrrrrrrrr kızlarrrrrrrrrrrr
günaydın merve
nasip doğru diyo listeden öyle silinmek yok hayatım umarımtestlerininde sonuçları iyi çıkarrr

ayşe kız nerdesin çatlattın bizi valla hadi müjdeli haber ver bize:Saruboceq::Saruboceq:

nasip dün yazmışsın ama çıkmıştım ben..cevap veremedim..ben bozyaka ssk ya çok yakınım..şerif remzi yi duydum ama tam nerde çıkaramadım...özel hatay polikliniğini biliyo musun? ben onun yanındaki vaillant bayiinde çalışıyorum..

kız çok yakınız buluşalım ssk hastanesinin orda osman kibar tesisleri var izmirsporun ben oraya pek sık gelirim benim oğlan orda maç yapıyor hep

nasip dün yazmışsın ama çıkmıştım ben..cevap veremedim..ben bozyaka ssk ya çok yakınım..şerif remzi yi duydum ama tam nerde çıkaramadım...özel hatay polikliniğini biliyo musun? ben onun yanındaki vaillant bayiinde çalışıyorum..

kız çok yakınız buluşalım ssk hastanesinin orda osman kibar tesisleri var izmirsporun ben oraya pek sık gelirim benim oğlan orda maç yapıyor hep

valla ne güzel olur..ama akşam 7 de çıkıyom ben...ikimizinde müsait olduğu bi anı mutlaka denk getirip buluşalım..burda hiç arkadaşım yok zaten...:çok üzgünüm:

valla ne güzel olur..ama akşam 7 de çıkıyom ben...ikimizinde müsait olduğu bi anı mutlaka denk getirip buluşalım..burda hiç arkadaşım yok zaten...:çok üzgünüm:

bana tam olarak yeriini tarif et bakarsın oraya işim düşer uğrarım sana

ne güzel olur ..izmirspor köprüsünü biliyo musun üçyol metro duragının orda...akbank üçyol şubesinin sırasında pehlivanoğlu ile hatay tıp merkezinin arasında..vaillant bayiii...ne zaman yolun düşerse beklerim..:eek:

kız benim eve çok yakınsın valla bende askeri hastanenin orda özşanal var onun sokağında oturuyorum

bana tam olarak yeriini tarif et bakarsın oraya işim düşer uğrarım sana

ne güzel olur ..izmirspor köprüsünü biliyo musun üçyol metro duragının orda...akbank üçyol şubesinin sırasında pehlivanoğlu ile hatay tıp merkezinin arasında..vaillant bayiii...ne zaman yolun düşerse beklerim..:eek:

yok teyzesi üzmüyo ama ben onu çok merak ediyorum yarın çarşıya çıkacağım ona ciciler alacağımmm ben

al bakalım cicilerini..ama kendini kaybetme sakın..insan o minicik el kadar şeyleri görünce kendinden geçiyo çünkü....:teytey:

X