Umudumuz Umut olsun

ama benim daha 1 ay bile olmadıki canım.ezberlicem sen ne zamnandır istiyosun benim 5. ayım ama benim rahmimde yara var ondan olmuyo herhalde

ama benim daha 1 ay bile olmadıki canım.ezberlicem sen ne zamnandır istiyosun benim 5. ayım ama benim rahmimde yara var ondan olmuyo herhalde

haklısın hayatım ben 15 aydır istiyorum 2. bebeğimi bir oğlum var 23 haftalıkken erken doğumla kaybetmiştim 2.bebeğimi
sen tedavi görüyormusun

haklısın hayatım ben 15 aydır istiyorum 2. bebeğimi bir oğlum var 23 haftalıkken erken doğumla kaybetmiştim 2.bebeğimi
sen tedavi görüyormusun

öncelikle oğlunu allah bağıslasın ne güzel hiç olmazsa bi tane var 2. için de cok üzüldüm cok zor olmalı allah sabrını versin.peki dr.lar ne diyo neden olmuyomuş ben tedavi gördüm sonuc vermedi dondurulması veya yakılması lazımmış bu ayda hastalanırsam(inşallah hastalanmam) yaktırcam veya dondurcam:nazar:

öncelikle oğlunu allah bağıslasın ne güzel hiç olmazsa bi tane var 2. için de cok üzüldüm cok zor olmalı allah sabrını versin.peki dr.lar ne diyo neden olmuyomuş ben tedavi gördüm sonuc vermedi dondurulması veya yakılması lazımmış bu ayda hastalanırsam(inşallah hastalanmam) yaktırcam veya dondurcam:nazar:

bende herhangi bir problem çıkmadı yani geçen ayı saymazsak herşey normal geçen ay döllenme oldu ama rahime yerleşmeden sonlandı bu ayda pek umudum yok ama kısmet herşey benim eşim dışarda çalışıyor yumurtlama zamanıma denk gelmiyor ondan olmuyor

allah herkese tez zamanda nasip etsin inş..göbüşlerimiz bebişle dolsun allahım..bu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine....

amiin cnm benim amiiiiiiiiiin milyonlarca kez amiiiiiiiiiiiiiiiiinnn allah hepimizin gönlüne göre versinn

he valla kk nın mı müptelası olduk topiğin mi yoksam birbirimizin mi bilemiyorum ama allah bozmasın. -tatlicadiarzu-

birbirimizin müptelası olduk benceee. sizi çok seviyorum kızlaaaaaaaaaar :)

valla ölesiniz biraz işim vardı çıktım geldim oooooooooooooo maşallah maşallah ya aranızda ufak benmi kaldım acaba sanki ben 26 yaşındayımda
ben de 23ümdeyim amaa hem de 42 kiloyum :)

Kıslar ben şimdi test yaptım clear blue erken gebelik testi dediğim gibi adet günüm yarın.:nazar:
Test negatif ...
Üzülmiycem zaten buay beklemiyordum. Kullandığım doğum kont. hapı diğerlerine göre yüksek hormonlu galiba en yükseğiymiş etkiledi diye düşünüyorum. Çünkü yumurtlama günümde daha göğüslerim şişerdi.
Ben bu ay yumurtlamadım galibakaydirigubbakcemile3
canım üzülme bak umudunu kaybetme önümüzde koca bi sürü aylar vaar, allah hayırlı zamanda yollicak bebişlerimizii

sana özel mesaj gönderdim ona bak diyorum :roflol::roflol:

bana nie özel msj yollayan yooookkkk :KK43: bana da yollaaaa :p

evet en küçük benim bu ayın 17. bebeğimle beraber 22 yşıma gireceğimmmm sıramı vereyim dedim istemediler seher ben ne yapam küçük anne olacağım

anaam maşallah ne genç anne olcaksın kız nazar değmesin cnm benimm..

diğer kızlar nerde ya
ayşe pınar nasip
nazmiye merve nerdesiniiiizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

ya geç kalktım ben :S sonra da siteye giremedim vallaha sebneme sorun isterseniz msnden yazıştık siteye giremioz falan diee

bende artık umut olsunda sizlerleyim arkadaşalar olurmu

hoşgeldin aramıza cnm benimm.. umarım topic sana da ugurlu gelirr

kızlar ben geçmişi okumadan yorum yapmıştım deryanın üstüne fazla gitmişsiniz die kusura bakmayın yane olayı tam bilmiodum. Ben de anlam veremiyorum şimdi. büyük konuşmayayıom ama benim eşim beni sevmese ben onun için ölcek bile olsam beni sevmeyenden bebek yapmak bir yana yanında 2 dk durmam bile..

bende herhangi bir problem çıkmadı yani geçen ayı saymazsak herşey normal geçen ay döllenme oldu ama rahime yerleşmeden sonlandı bu ayda pek umudum yok ama kısmet herşey benim eşim dışarda çalışıyor yumurtlama zamanıma denk gelmiyor ondan olmuyor

hee o zaman allaha sükür sorun yok ne güzel keske benim sorunumda o olsa...inşallah allahım bütün isteyenlere versin cok zor isteyipte evlat sahibi olamamak,insanların sacma sorularına maruz kalmak

UMUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZEL HAMİŞLERİMİZ

* S.ozozel....................................( Sibel )
* Boddim......................................( Esma )
* Emelyucel.................................( Emel )
* uğur ve eylül..............................( Eylül )
* nazers......................................( Nazmiye )
* RUMELİLİ.................................( Gülşen )
* umutyaren................................( Derya )
* bahtusa....................................( Badegül )
* ssensun...................................( Seher )
* aslımmm................................. ( Aslı )

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLER

* myhope............................5 Eylül ( Ayşe )
* alabama.............................7 Eylül ( Şebnem )
* brisling..............................9 Eylül ( Dilek )
* crazybaby........................11 Eylül ( Nasip )
* CZC.................................11 Eylül ( Zeynep )
* Rahel...............................18 Eylül ( Emel )
* melankolia........................18 Eylül ( Pınar )
* raziş................................20 Eylül ( Raziye )
* nicole78...........................22 Eylül ( Merve )
* tossba8............................23 Eylül ( Aylin )
* zuzu79.............................26 Eylül ( Sinem )
* cancer..............................28 Eylül ( Merve )
* çağla27..........................................( Çağla )
* gizemx......................................... ( Gizem )
* asiş.............................................. .( Asiye )
* güzelkız MS...................................(Semra )
* NEŞELİ:))......................................( Neşeli )
* aylint............................................ ( Aylin )

BİZLERDE BU AY UMUDUMUZA KAVUŞABİLMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

Son düzenleme:
canım benim iyi sayılırım kasıklarım çok ağrıyor yine. bu arada gündüz giğrememiştim siteye, şimdi de geçmişi okuyodum yeni gördüm yazını cnm benim sen nasılsın?a.s.

yettim gari nasibimm, geçmişi okluodum bisürü olay olmu sende durumlar nası bakayım?
valla bende ne olsun göğüs ağrısı başladı ve akıntım çoğaldı ya ara sıra kasığıma ağrı giriyor ama sanırım üşüttüm ben
hee o zaman allaha sükür sorun yok ne güzel keske benim sorunumda o olsa...inşallah allahım bütün isteyenlere versin cok zor isteyipte evlat sahibi olamamak,insanların sacma sorularına maruz kalmak

amin canım amin diğer konuda da haklısın insanlar yetinmesini bilmiyor malesef

pınar hayırlı olsun bebişin allah kucağına anlmayıda nasip etsin inşallah
kız allah mı söletti yoksa :p ben hamiş değilim ki daha 14 günüm var adetime bekliyorum ama bu ay hamiş değilim eminim yani. sen nasılsın? memnun oldum ismin nedir?
valla bende ne olsun göğüs ağrısı başladı ve akıntım çoğaldı ya ara sıra kasığıma ağrı giriyor ama sanırım üşüttüm ben

ay sorma ya bende de kasık sancısı çok ama duphaston kullanıyorum ondan olabilir mi nasipcim ya?

kız allah mı söletti yoksa :p ben hamiş değilim ki daha 14 günüm var adetime bekliyorum ama bu ay hamiş değilim eminim yani. sen nasılsın? memnun oldum ismin nedir?

ay sorma ya bende de kasık sancısı çok ama duphaston kullanıyorum ondan olabilir mi nasipcim ya?

hiç bilgim yok hayatım o konuda ya:bbo:

yazarım yazmasına ama bizi boşladığın an silinirsin haberin olsun biz topikte devamsızlığı sevmeyiz anlaştık mıkaydirigubbakcemile5

canım benim aboneliklerimede ekli arkadaslarımada eklısınız ama gündüz giriyonuz ben giremıom işten gücten kacırıyom konuları:a015:

X