Umudumuz Umut olsun

sinemcik batucuk iyi valla ona göre ne var şimdiii içeride rahatttkiii oooh gel keyfim gelll
bu arada en küçüğünüz benim beni sevin

nolsun zuzucum iyiyim uğraşıyoz işte bu zillilerle yine kayboldular bak. hadi hayırlısı bakalım olsunda diyosun ben herşeyleri öretirim. yürü be . bakarsın bizim bebişler bigün gelirler büyürler okula başlarlar sende bizim bebişlerin öretmeni olur bizim bebişlere torpil geçersin dimi kız? kaydirigubbakcemile5

heeeeeeeee eppssineeeeeeeeeee bende yıldızlı yüz:teytey:

amanda amannnn kendisi küçük ama anne olacakmış...Batunun annesi....Genç anne... sevdik bak Esmacım...

bende artık umut olsunda sizlerleyim arkadaşalar olurmu

hoşgeldin canım aramıza..eğer samimi olup bizi bırakıp gitmeyeceksen biz burdayız.. daha önce tanışmıştık sanırım ama bize tekrar kendinden bahsedersen hatırlayalım..Bu arada ben Emel..Biz burda isimlerimizle konuşuyoruz daha samimi oluyor..

kız esmacık küçük annecik sevmezmiyis seni hiç :1hug:
işleirn yoğunluğu yüzünden kopuyoruz arada malesef

hoş geldin acem kızıa.s.

kızlar ben kaçıyorum hepinize iyi akşamlar....hayırlı iftarlar........yarın görüşürüz..byeeeeee

kızlar ben çıkıyorum..dr. randevum var..bakalım ne dicek..kesin tahlil falan ister...bebiş olsun diye nelere katlanıyoz yaaaa...hepinizi öptüm.yarın görüşürüzz....

X