Umudumuz mart ayı diyenler:))

Umudumuz Mart Ayı Diyenler:))

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

peri4244=bat 4 Mart
netere = bat 5 Mart
berceste=bat 5 Mart
lawyer=bat 5 Mart
hilalarda=bat 6 Mart
hayalimduam=bat 6 mart
dgsoy_bat 6 Mart
ebru_1907=bat 7 Mart
pptya87 =bat 8 Mart
oznurozaday =bat 8 Mart
esrb=bat 9 Mart
oflu =bat 11 Mart
eklektik=bat 11 Mart
haver87=bat 13 Mart
saranhaeyo =bat 15 Mart
venüsyıldız =bat 15 Mart
alle =bat 15 Mart
antalya2011=bat 16 Mart
pelin67 =bat 18 Mart
nvcvn =bat 19 Mart
s_eyan=bat 20 Mart
demet35=bat 21 Mart
asis=bat 23 Mart
firuzem75=bat 24 Mart
karabiber89=bat 27 Mart
zeyist34=bat 30 Mart

Maşaallah listemiz kalabalıklaşıyor yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz.umarım herkes güzel haberler verir ve hep birlikte mutlu oluruz:))

Allahım kimsenin gözünü yolda kucağını boş bırakma hayırlısını ver AMMMİİİİİİİİİİİİNNNNNNNNNNNNNNNN:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

Kızlar herkese merhaba umarım herkesden hayırlı haberler alırız.Mübarek cuma gününün yüzü suyu hürmetine.yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz.umarım listemiz sizede uğur getirir.oooofffffffffffff çok sinirliyim ben kayınvalidemle beraber yaşıyorum birde baş belası bir görümce var hanım efendi yesin içsin gezsin ev işi dedinmi hep bir bahanesi var.bütün sinirlerimi ayağa kaldırıyo bencil terbiyesiz anasından babasından hiç çekmemiş uyuz.kusura bakmayın kızlar yazmasaydım sinirimden çatlardım.

sakin ol stres yapma bebeğin olmasını etkilermiş. ayrı eve çıkma imkanınız yokmu canım

sakin ol stres yapma bebeğin olmasını etkilermiş. ayrı eve çıkma imkanınız yokmu canım

yok canım kayınvalidemler çok iyiler onlarla bir sorunum yok bu uyuz görümce delirtiyo beni üniversiteyi okuyo güya ders çalışmaz okula doğru düzgün gitmez sonrada kalkıyo eve laminant yaptırmıştık onların gürültüsünü işini gücünü bahane etmiş zayıfı gelince sanki işe elini sürdüğü varda salağın valla görmezden geliyim diyorum ama bazen çoooookkk zor oluyo:KK43:((

Umudumuz Mart Ayı Diyenler:))

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

netere = bat 5 Mart

Maşaallah listemiz kalabalıklaşıyor yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz.umarım herkes güzel haberler verir ve hep birlikte mutlu oluruz:))

Allahım kimsenin gözünü yolda kucağını boş bırakma hayırlısını ver AMMMİİİİİİİİİİİİNNNNNNNNNNNNNNNN:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

25-26 günde bir adet olurum ama daha 21.gün hafif pembe renkli bir kanamam oldu çok az miktarda ve hala devam eden simsiyah zift gibi akıntılarım geliyo. klomen ve iğneden kaynaklımıdır anlamadım. 21.gün progesteron testimde 2,64 çıktı sonuç. dr bu değerin düşüklüğünden dolayı kanaman olmuştur dedi. adetimin 3. günü tekrar görüşelim dedi. git gel git gel hala bendeki sorunun ne olduğunu tam anlayamadım kaç ay oldu vallahi. yaş geçiyo gidiyo bu arada.

listeden adı silinen ilk ben oluyorum heralde :KK43:

25-26 günde bir adet olurum ama daha 21.gün hafif pembe renkli bir kanamam oldu çok az miktarda ve hala devam eden simsiyah zift gibi akıntılarım geliyo. klomen ve iğneden kaynaklımıdır anlamadım. 21.gün progesteron testimde 2,64 çıktı sonuç. dr bu değerin düşüklüğünden dolayı kanaman olmuştur dedi. adetimin 3. günü tekrar görüşelim dedi. git gel git gel hala bendeki sorunun ne olduğunu tam anlayamadım kaç ay oldu vallahi. yaş geçiyo gidiyo bu arada.

canım benim doktor net birşey söylemedimi?belki kullandığın ilaçlar yüzündendir bozma moralini bu ay olmazsa önümüzdeki ay olur:))

benide ekleyin bu ay 4.ay artık olmasını bekliyorum bat 19 mart hayırlısı hepimiz için

belki ilaçlardan olmuştur. bende doktora gitmek istiyorum aslında.
ilk gittiğimde test falan yaptı her şey normal dedi. ama ben yumurtalarıma baktırmak istiyorum. sayısı normal mi çatlıyormu patlıyor mu :))))

canım benim doktor net birşey söylemedimi?belki kullandığın ilaçlar yüzündendir bozma moralini bu ay olmazsa önümüzdeki ay olur:))

maalesef söylemedi canım. yani bana göre söylemedi benim kafam karıştı. yumurtlama takibinde yumurtam vardı sonuçta ve o yüzden çatlatma iğnesi vuruldum. ama anlamadığım nokta progeston tahliline göre yumurtlamamış görünüyorum. ona göre bu değer her ay değişkenlik gösterebilirmiş zaten. benim nedense 5-6 aydan beri her ay 2-3 değer düşüyor. bunu hormonun yükselmesi için ne yapmak lazım ondan hiç bahsetmiyo.çünkü bildiğim kadarıyla bu hormon gebe kalmak ve bebeğin tutunması için çok önemli hatta gebeliğin başlarında düşük tehlikesi olanlara da bu hormonun takviyesi yapılıyo.

ay ne biliim işte kafam karıştı, moralim bozuldu, aklım başım yerinde değil, ne yapıcam kararsızım. ilk başlarda çok güveniyordum doktoruma ama sanırım değiştirmem gerekecek. Antalyadayım ve şimdi burda bir kaç doktor arasında kararsız kaldım. kızlar sizin deneyimlerinize istinaden Antalyada tavsiye edebileceğiniz bir doktor varmı bana??????

belki ilaçlardan olmuştur. bende doktora gitmek istiyorum aslında.
ilk gittiğimde test falan yaptı her şey normal dedi. ama ben yumurtalarıma baktırmak istiyorum. sayısı normal mi çatlıyormu patlıyor mu :))))

yok canım nerdeeeeee :) bu ay sadece günde 2 klomene karşı 1 tane yumurtam oldu sol tarafta oda. 12.gün iğne vurulcak düzeye geldiğinden iğne oldum. çatlayıp çatlamadığını bilmiyorum ama. ona bakmak için çağırmadı çünkü doktor. sağ taraftada 37 mm lik bir kist oluşmuş o taraf bomboş yani. bu durumda bile ümitleniyo insan işte :)

iyi bir doktor bulmaya çalış ama canım . her soruna adam akıllı cevap biri olsun ....

Son düzenleme:
maalesef söylemedi canım. yani bana göre söylemedi benim kafam karıştı. yumurtlama takibinde yumurtam vardı sonuçta ve o yüzden çatlatma iğnesi vuruldum. ama anlamadığım nokta progeston tahliline göre yumurtlamamış görünüyorum. ona göre bu değer her ay değişkenlik gösterebilirmiş zaten. benim nedense 5-6 aydan beri her ay 2-3 değer düşüyor. bunu hormonun yükselmesi için ne yapmak lazım ondan hiç bahsetmiyo.çünkü bildiğim kadarıyla bu hormon gebe kalmak ve bebeğin tutunması için çok önemli hatta gebeliğin başlarında düşük tehlikesi olanlara da bu hormonun takviyesi yapılıyo.

ay ne biliim işte kafam karıştı, moralim bozuldu, aklım başım yerinde değil, ne yapıcam kararsızım. ilk başlarda çok güveniyordum doktoruma ama sanırım değiştirmem gerekecek. Antalyadayım ve şimdi burda bir kaç doktor arasında kararsız kaldım. kızlar sizin deneyimlerinize istinaden Antalyada tavsiye edebileceğiniz bir doktor varmı bana??????

canım antalyada tavsiye edebileceğim doktor Figen Demir bence tahlillerini al ona git şuan ki doktorun kim nasıl hiçbişey söylemez anlamadım

yok canım nerdeeeeee :) bu ay sadece günde 2 klomene karşı 1 tane yumurtam oldu sol tarafta oda. 12.gün iğne vurulcak düzeye geldiğinden iğne oldum. çatlayıp çatlamadığını bilmiyorum ama. ona bakmak için çağırmadı çünkü doktor. sağ taraftada 37 mm lik bir kist oluşmuş o taraf bomboş yani. bu durumda bile ümitleniyo insan işte :)

iyi bir doktor bulmaya çalış ama canım . her soruna adam akıllı cevap biri olsun ....

kistin varsa soğan kürüne başla biran önce

derennnnnnnnnnnnnnnnnnnn adetin biter bitmez hemen ilişkiye girmen çok önemliymiş. yumurtlama günlerinde hamile kalman nasıl daha yüksekse.
adetinin bittiği ilk gün ilişkiye girmekde hamile kalman için en iyi günmüş. çünkü rahmin tamamen temizlenmiş oluyormuş ve hamile kalıyormuşsun

saoll canım inş dikkate alıcam,haftaya çalışmalara başlıcaz kısmetse:))

kızlar daha öncede bahsetmiştim bu ay hem nane kürü hemde ateş ölçme yöntemi uyguluyorum bugün 22.günüm ve ateşim 36.8 bence çok iyi hep böyle yüksek gider inş.
eğer hamile kaldıysam nane sayesinde olur valla
erkek olursa nanecan kız olursa nanegül koycam :KK9::KK9::KK9::KK9:

kızlar daha öncede bahsetmiştim bu ay hem nane kürü hemde ateş ölçme yöntemi uyguluyorum bugün 22.günüm ve ateşim 36.8 bence çok iyi hep böyle yüksek gider inş.
eğer hamile kaldıysam nane sayesinde olur valla
erkek olursa nanecan kız olursa nanegül koycam :KK9::KK9::KK9::KK9:

İnşallah hakkınızda hayırlısı nane kürü nedir?

İnşallah hakkınızda hayırlısı nane kürü nedir?

teşekkür ederim canım inş hayırlı olur.
benim testesteronum yüksek 5 gün üst üste nane çayı daha sonrada 15 gün nane yedim yemeklerden 10 dk önce bugün 2.15ime başladım 1 ay yapılacak bu kür tte nin düşmesi için.
sanki işe yaradı gibi libidom çok yüksek kıllanmamda var tabi doğal olarak bu hormon sayesinde ama şimdi ne sekse düşkünlüğüm kaldı içimden gelmiyor ve tüylerim ilk defa ağdadan sonra çok geç oldu çıkalı.
ama tam işe yarayıp yaramadığını eğer hamile kalmadıysam adetimin 2.günü öğreneceğim.

herkese merhaba iyi akşamlaaarrrrrr nasılsınız kızlar ben yorgunum bugün temizlik vardı neyseki bitirdik tertmiz oldu her yer.nasıl gidiyor çalışmalar umarım herşey yolundadır:))

Kırmızı kartla oyun dısı kaldım bugün beklenenden erken geldi :KK43: ama Mart ayı calışma ayı :) umudum Nisan'a kaldı Rabbim herkesin hakkında hayırlısını versin

X