Umudumuz mart ayı diyenler:))

arkadaşlar adet oldum demiştim biraz farklıydı adetim.kahverengi koyu biraz.şimdi bitti gibi test yatım idrar testi çift çizgi çıktı.böyle birşey olabiklir mi hamilemiyim değilmiyim yoksa düşük mü

çift çizgi çıktıysa hamile olabilirsin canım :) yine de umutlandırmak istemem ama pozitif çıkan testlerin yanılma payı çok düşük diye biliyorum kanaman da bebeğinin yerleşme kanaması olabilir çok yoğun değilse.inşallah hamilesindir.. bi kan testi yaptırsana..

arkadaşlar bişey sorabilir miyim... hamile kalabilmek için illa ki yumurtlama gününde mi ilişkiye girmek gerekiyo? 2 gün önce veya sonra ihtimal daha mı düşük oluyo. yumurtlama günüm 30unda olacak muhtemelen. ama o gün ilişkiye giremicez eşim şehir dışında olacak ve 3 gün kalacak. yumurtlama günümün 2 gün öncesinde ve sonrasında yani 28inde ve 1 nisanda ilişki olsa düşük ihtimal mi olmuş olur kafam çok karıştı.. kendimi çok hazırlamıştım tam da o güne denk geldi işleri :KK43:( off

arkadaşlar adet oldum demiştim biraz farklıydı adetim.kahverengi koyu biraz.şimdi bitti gibi test yatım idrar testi çift çizgi çıktı.böyle birşey olabiklir mi hamilemiyim değilmiyim yoksa düşük mü
canım hamile olabilirsin idrar testlerinde düşük falan olduğu zaman çıkmıyor diye biliyorum ama sen bi dr a git ve bi kan tahlili yaptır inşallah bebiştir:)

arkadaşlar bişey sorabilir miyim... hamile kalabilmek için illa ki yumurtlama gününde mi ilişkiye girmek gerekiyo? 2 gün önce veya sonra ihtimal daha mı düşük oluyo. yumurtlama günüm 30unda olacak muhtemelen. ama o gün ilişkiye giremicez eşim şehir dışında olacak ve 3 gün kalacak. yumurtlama günümün 2 gün öncesinde ve sonrasında yani 28inde ve 1 nisanda ilişki olsa düşük ihtimal mi olmuş olur kafam çok karıştı.. kendimi çok hazırlamıştım tam da o güne denk geldi işleri :KK43:( off

canım senin de dediğin gibi düşük ihtimal ama şöyle de bişey var ki herkesin yumurtlama tarihi farklı oluyor yani her kadın adetinin 14. gününde yumurtlamıyor işte onu yakalayabilmek için gün aşırı ilişki öneriyor dr lar belki de geldiği tarihte yumurtlarsın moralini bozma hatta sana şöyle bişey söyleyeyim ne kadar doğrudur bilmiyorum ama bazı kadınlar adet dönemlerinde yumurtluyorlarmış bi başka topikte okumuştum..

eğer muhtemel yumurtlama tarihin 30 u ise bu tarihten 3-4 gün öncesi ve sonrası gebelik şansın var. şöyle düşün spermlerin yumurtaya ulaşması yaklaşık 12-24 saat arası sürüyor yumurtladıktan sonra ise yumurta hücresinin ömrü 12-24 saat.Spermler kadın rahminde 72 saate kadar canlı kalabildiğine göre ayın 30undan önce ilişkiye girmen şansını arttırır.sonrasında hamile kalma olasılığın spermin yumurtaya ulaşması yumurtanın canlı kaldığı dönemi dikkate alırsak daha düşük gibi.Tabi bunlar benim yorumum.reglisine 1 gün kala hamile olanlar var.Pozitif düşünmeye çalış ve her ilişkiye girdiğinde hamile olacağını düşün:)

hamilelikte en önemli şey yumurtladıktan hemen sonra, yumurtayı dölleyecek spermlerin fallop tüplerinde hali hazırda olmaları gerekir.Bu da yumurtlamadan önceki günlerde hamile kalma olasılığının daha yüksek olduğudur fikrimce:)

Umudum mart ayı değil artık :KK43: test yaptım ve negatif,henüz adet olmadım ama karın ağrım ve ince lekeli akıntım başladı :KK43: bu ay daha ikinci denememizdi ama ben yine de doktora gideyim yaa böyle belirsizlikle kafayı yiyorumm..

Umudum mart ayı değil artık :KK43: test yaptım ve negatif,henüz adet olmadım ama karın ağrım ve ince lekeli akıntım başladı :KK43: bu ay daha ikinci denememizdi ama ben yine de doktora gideyim yaa böyle belirsizlikle kafayı yiyorumm..

doktora gitme derim ben bebek olayı bir sektör olmuş. doktorlar sana para diye bakıyorlar. ben de kk da okudum ovulasyon testi varmış.ondan yumurtlama dönemini öğren derim ben.2 ay ne ki yıllarca uğraşanlar var.

arkadaşlar hamileyim.beta 6300.üstüne görme olmuş.ama bir de kistim çıktı.doktorum gebeliğe bağlı bişey yapmaya gerek yok dedi.kahverengi akıntımda devam ediyor fitil ve coraspirrin verdi.inşallah bu seferde boş kese değildir.

arkadaşlar hamileyim.beta 6300.üstüne görme olmuş.ama bir de kistim çıktı.doktorum gebeliğe bağlı bişey yapmaya gerek yok dedi.kahverengi akıntımda devam ediyor fitil ve coraspirrin verdi.inşallah bu seferde boş kese değildir.

vaaaaaaaaayyy hayırlı olsun tatlım yaa çok sevindim inşallah değildir daha önce böyle bişey yaşamışmıydın???

canım benim yaa fazla beklememişsin hemen hamile kalmışsın maasallah bende aralık da kürtaj olmuştum ama tekrar hamile kalmadım düşük yaptım bende hematoloji bölümüne gittim doktor hamile kaldığım andan itibaren 9 ay kullanmam için clexan verdi şimdiden gözümde büyüyor ablam da kullanmıştı hamileliğin de ve her yeri iğneden mosmor olmuştu Rabbim büyük yardım eder inşallah gerçi insanın bebeğini kaybetmesi iğneden daha acı verici bişeydi:KK43: ben seni çok tebrik ederim canım inşallah kucağına aldigin günleri de konuşuruz burdan:)

arkadaşlar beni listeden çıkarabilirsiniz. regl oldum geçen ay.. yazamadım çok özür.. ümidim mayıs ayına kaldı, bu ay yumurtalık filmi çektirdim, mecburen bu ayı atlıyoruz. bakalım önümüzdeki ay ne gösterecek..
öpücükler :KK34:

X