Umudumuz mart ayı diyenler:))

Umudumuz Mart Ayı Diyenler:))

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

peri4244=bat 4 Mart
netere = bat 5 Mart
berceste=bat 5 Mart
lawyer=bat 5 Mart
hilalarda=bat 6 Mart
hayalimduam=bat 6 mart
dgsoy_bat 6 Mart
ebru_1907=bat 7 Mart
pptya87 =bat 8 Mart
oznurozaday =bat 8 Mart
esrb=bat 9 Mart
oflu =bat 11 Mart
eklektik=bat 11 Mart
haver87=bat 13 Mart
saranhaeyo =bat 15 Mart
venüsyıldız =bat 15 Mart
alle =bat 15 Mart
pelin67 =bat 18 Mart
nvcvn =bat 19 Mart
s_eyan=bat 20 Mart
demet35=bat 21 Mart
asis=bat 23 Mart
firuzem75=bat 24 Mart
karabiber89=bat 27 Mart
zeyist34=bat 30 Mart

Maşaallah listemiz kalabalıklaşıyor yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz.umarım herkes güzel haberler verir ve hep birlikte mutlu oluruz:))

Allahım kimsenin gözünü yolda kucağını boş bırakma hayırlısını ver AMMMİİİİİİİİİİİİNNNNNNNNNNNNNNNN :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

alemsin heee :KK1::KK1::KK1:
sabahın köründe duyuyorum bütün kediler çıldırıyor
acaba bizdemi sabah sabah yapsak bu bi ipucu olabilir :1 :1 :1

biraz gülelim istedim tşk herkese :)

söylemesi ayıp benim adetim dün bitti. bugünde 1 mart ve başlıyoruz çalışmalara.

hepimize hayırlı uğurlu gelsin iyi çalışmalar bol bebekler:KK55: :KK55: :KK55:

alemsin heee :KK1::KK1::KK1:
sabahın köründe duyuyorum bütün kediler çıldırıyor
acaba bizdemi sabah sabah yapsak bu bi ipucu olabilir :1 :1 :1

daha önce okuduğum bir yazıda sabah erken saatlerde şansımız daha fazlaymış ama sabahın erkeninde işe gidiyor eşim benim için zor yani ama uygun olanlar deneyebilirler herkesin şansı bol olsun inşaallah:))))))))

merabe kızlarrr bende aranıza yeni katıldım..adetim 5 gün geçikmişti bugün oldumm vee çok sancımm varrr, :KK43: inş bu ay uğurlu gelir hepimize:)

daha önce okuduğum bir yazıda sabah erken saatlerde şansımız daha fazlaymış ama sabahın erkeninde işe gidiyor eşim benim için zor yani ama uygun olanlar deneyebilirler herkesin şansı bol olsun inşaallah:))))))))

benim eşimde sabahın köründe gidiyor gözünü zor acıyor adamcağız beni gördüğümü var :KK1::KK1:

benim adamcıkım sabah erken gidip gece geiyor ama bugün asis başlıyorum yazınca aradım yolda uyu gelince işimiz var dedim cmt erken gelir inşallah bide pazar kısmet artık rab isteyince bi damladan neler olur
bizim evin önünde köpüş oluna kedileride görüp duyamıyoruz ama annemlerde uyuyamazdık mart ayında :KK53:

arkadaslar konuyaa kutt diyee daldim uyanik olan birileri var benim gibi kusura bakmayin ama uykum kacti :KK43:((((

arkadaslar ya yasadigim yer itibariyla (yurt disindayim)doktora gitmem zor ve kan testide :KK43:( buaksam moralim cok bozuldu ama bi sorayim istedim simdi ben 6 subata hastalanmistim 17sinde yumurtlama olmustu bugun aksam idrarda baktim tekcizgi :KK43:(( hastalanma belirtisi falanda yok acaba bu kesinmidir yoksa erkenmi baktim ???? sol kasigimda yumurtlama gununden beri surekli olan sizi devam ediyo kasigimda gerginlik var
ama banada bi cevap yazarmisiniz hamilelik testini erken mi yaptim yada sabah ilk idrarla degilde aksam bakmis olmamin etkisi var mi ??? yoksa olsa cikarmiydi

nolur bana bir cevap :KK43:((

Umudumuz Mart Ayı Diyenler:))

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

peri4244=bat 4 Mart
netere = bat 5 Mart
berceste=bat 5 Mart
lawyer=bat 5 Mart
hilalarda=bat 6 Mart
hayalimduam=bat 6 mart
dgsoy_bat 6 Mart
pptya87 =bat 8 Mart
oznurozaday =bat 8 Mart
esrb=bat 9 Mart
oflu =bat 11 Mart
eklektik=bat 11 Mart
haver87=bat 13 Mart
saranhaeyo =bat 15 Mart
venüsyıldız =bat 15 Mart
alle =bat 15 Mart
pelin67 =bat 18 Mart
nvcvn =bat 19 Mart
s_eyan=bat 20 Mart
demet35=bat 21 Mart
asis=bat 23 Mart
firuzem75=bat 24 Mart
karabiber89=bat 27 Mart
zeyist34=bat 30 Mart

Maşaallah listemiz kalabalıklaşıyor yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz.umarım herkes güzel haberler verir ve hep birlikte mutlu oluruz:))

Allahım kimsenin gözünü yolda kucağını boş bırakma hayırlısını ver AMMMİİİİİİİİİİİİNNNNNNNNNNNNNNNN:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

benide eklermisiniz.bat 16 mart

arkadaslar konuyaa kutt diyee daldim uyanik olan birileri var benim gibi kusura bakmayin ama uykum kacti :KK43:((((

arkadaslar ya yasadigim yer itibariyla (yurt disindayim)doktora gitmem zor ve kan testide :KK43:( buaksam moralim cok bozuldu ama bi sorayim istedim simdi ben 6 subata hastalanmistim 17sinde yumurtlama olmustu bugun aksam idrarda baktim tekcizgi :KK43:(( hastalanma belirtisi falanda yok acaba bu kesinmidir yoksa erkenmi baktim ???? sol kasigimda yumurtlama gununden beri surekli olan sizi devam ediyo kasigimda gerginlik var
ama banada bi cevap yazarmisiniz hamilelik testini erken mi yaptim yada sabah ilk idrarla degilde aksam bakmis olmamin etkisi var mi ??? yoksa olsa cikarmiydi

canım ya hayırlısı olsun ama erken test yapmışsın gibi mart 10 una kadar olmazsa baksaydın ama şimdi bazı testlerde erken hamilelikte ölçüyo diyolar o tip bi test değilse normal bi test se erken ve en önemlisi kan testi deniliyor burda bi komşumun 3ay yaptığı testlerde çıkmamıştı yaşı da büyük olunca menopazamı giriyorum diye gidince bebeği öğrenmişti bazen gebelik hormanı çok artmayıp gözükmeyebiliyormuş ama sen bi hafta daha bekle tekrar yap olmazsan doktora çık ama söylediğin kasık ağrıları bizim gibi deneyenlerde heray oluyor :KK16:
çünkü biz umut ediyoruz ve kendimizi daha çok dinliyoruz acaba diye

merabe kızlarrr bende aranıza yeni katıldım..adetim 5 gün geçikmişti bugün oldumm vee çok sancımm varrr, :KK43: inş bu ay uğurlu gelir hepimize:)

derennnnnnnnnnnnnnnnnnnn adetin biter bitmez hemen ilişkiye girmen çok önemliymiş. yumurtlama günlerinde hamile kalman nasıl daha yüksekse.
adetinin bittiği ilk gün ilişkiye girmekde hamile kalman için en iyi günmüş. çünkü rahmin tamamen temizlenmiş oluyormuş ve hamile kalıyormuşsun

benim adamcıkım sabah erken gidip gece geiyor ama bugün asis başlıyorum yazınca aradım yolda uyu gelince işimiz var dedim cmt erken gelir inşallah bide pazar kısmet artık rab isteyince bi damladan neler olur
bizim evin önünde köpüş oluna kedileride görüp duyamıyoruz ama annemlerde uyuyamazdık mart ayında :KK53:

eşin gelince çalışmalara başlarsınız artık :)))

canım idrar testleri markalarına göre değişiyor. en kalitelisinden aldıysan kesin sonuçtur.
ama daha uygun fiyatta olanlar için adet tarihin geçmişse kesin sonuç veriyor diyorlar

Kızlar herkese merhaba umarım herkesden hayırlı haberler alırız.Mübarek cuma gününün yüzü suyu hürmetine.yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz.umarım listemiz sizede uğur getirir.oooofffffffffffff çok sinirliyim ben kayınvalidemle beraber yaşıyorum birde baş belası bir görümce var hanım efendi yesin içsin gezsin ev işi dedinmi hep bir bahanesi var.bütün sinirlerimi ayağa kaldırıyo bencil terbiyesiz anasından babasından hiç çekmemiş uyuz.kusura bakmayın kızlar yazmasaydım sinirimden çatlardım.

X