Umudumuz mart ayı diyenler:))

sanırım 3 4 gün sonra o kırmızı kartı bende yicem
belirtiler başladı.
ama ateşim yüksek gidiyor budamı psikolojik ya
ne psikolojiymiş birgün gerçekten hamile kalcam 9 ay boyunca ilgilenmicem psikolojiktir diye :KK9::KK9:

selam kızler ben cuma doktora gittim bu ay yumurta çatlatması için iğne kullanmıştım soldaki çatlamış sağdeki çatlamamış cuma gel beta hcg bakalım dedi iki gündür çok hasta oldum acile gittim hamile olabilirim dedim beta hcg baktı 2.7 çıktı doktor hamilesin dedi normal değer 2-5000 yazıyor doktor 2 nin üstüne hamile diyoruz dedi acaba iğnenin etkisimi iğne yapılalı 10.gün :26:

selam kızler ben cuma doktora gittim bu ay yumurta çatlatması için iğne kullanmıştım soldaki çatlamış sağdeki çatlamamış cuma gel beta hcg bakalım dedi iki gündür çok hasta oldum acile gittim hamile olabilirim dedim beta hcg baktı 2.7 çıktı doktor hamilesin dedi normal değer 2-5000 yazıyor doktor 2 nin üstüne hamile diyoruz dedi acaba iğnenin etkisimi iğne yapılalı 10.gün :26:

sen yinede bi kaç gün sonra testi tekrarla canım neden olmasın belkide hamilesindir.

canım inşaallah hamilesindir bir kaç gün sonra tekrar test yaptır hadi ilk hamiş haberi sendendir belki:))):KK49::KK19::KK19::KK19:

sanırım 3 4 gün sonra o kırmızı kartı bende yicem
belirtiler başladı.
ama ateşim yüksek gidiyor budamı psikolojik ya
ne psikolojiymiş birgün gerçekten hamile kalcam 9 ay boyunca ilgilenmicem psikolojiktir diye :KK9::KK9:

canım valla bendede o belirtiler var adet olcakmışım gibi bakalım hayırlısı:))

en erken 12. gün test yapılabilir
bence 3-4 gün sonra tekrarlat kesin olsun.

benimde 1 hafta var aynı his bende de var :)

ne yapıcaz bu hisleri bu belirtileri düşünmiyeyim diyorum ama karnımda azcık ağrı olsa acaba oldumu bu sefer diye kafamda düşünceler dolanıyo kızlar bide bişey sorucam ben hep sağ tarafda yumurtamı hissederim döllenme olunca yine sağdamı ağrı olur yoksa soldanmı belirti olur genelde okuduğum yazılarda hep sol kasığımda batma var diye yazıyolar kısaca kafam karıştı bir fikri olan varmı??

arkadaslar konuyaa kutt diyee daldim uyanik olan birileri var benim gibi kusura bakmayin ama uykum kacti :KK43:((((

arkadaslar ya yasadigim yer itibariyla (yurt disindayim)doktora gitmem zor ve kan testide :KK43:( buaksam moralim cok bozuldu ama bi sorayim istedim simdi ben 6 subata hastalanmistim 17sinde yumurtlama olmustu bugun aksam idrarda baktim tekcizgi :KK43:(( hastalanma belirtisi falanda yok acaba bu kesinmidir yoksa erkenmi baktim ???? sol kasigimda yumurtlama gununden beri surekli olan sizi devam ediyo kasigimda gerginlik var
ama banada bi cevap yazarmisiniz hamilelik testini erken mi yaptim yada sabah ilk idrarla degilde aksam bakmis olmamin etkisi var mi ??? yoksa olsa cikarmiydi

nolur bana bir cevap :KK43:((
meraba canım bi kaç gün aradan sonra ancak girebiliyorum erken olunca idrar da çıkmayabiliyor bazenolduğu halde çıkmıyor bazılarında da adetleri geçer geçmez hemen çıkıyor yani yumurtlama gününe göreee hamile kalınan güne göre değişkenlik gösteriyor bende 5 gün gecikmeden sonra bile göstermemiştir inşallah sende vardır canım olmadı testi tekrarlarsın RABBİM GÖNLÜNE GÖRE VERSİN:44::44:

Kızlar herkese merhaba umarım herkesden hayırlı haberler alırız.Mübarek cuma gününün yüzü suyu hürmetine.yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz.umarım listemiz sizede uğur getirir.oooofffffffffffff çok sinirliyim ben kayınvalidemle beraber yaşıyorum birde baş belası bir görümce var hanım efendi yesin içsin gezsin ev işi dedinmi hep bir bahanesi var.bütün sinirlerimi ayağa kaldırıyo bencil terbiyesiz anasından babasından hiç çekmemiş uyuz.kusura bakmayın kızlar yazmasaydım sinirimden çatlardım.
ayyy canım öle illetler herkeste var görümce değil mi hepsi aynı iyilik bilmez nankörler neyse belki iyileri vardır içlerinde hepsinin günahını almayalım tatlım annesine babasına çekmemiş diyorsun ama onları şımartan yine anne babaları biz insan evladı değiliz sanki hiç yüz verme canım yaa iyilikten falan anlamıyorlar allahtan bu aralar yakın değiliz biz:KK34::KK34::44::44:

teşekkür ederim canım inş hayırlı olur.
benim testesteronum yüksek 5 gün üst üste nane çayı daha sonrada 15 gün nane yedim yemeklerden 10 dk önce bugün 2.15ime başladım 1 ay yapılacak bu kür tte nin düşmesi için.
sanki işe yaradı gibi libidom çok yüksek kıllanmamda var tabi doğal olarak bu hormon sayesinde ama şimdi ne sekse düşkünlüğüm kaldı içimden gelmiyor ve tüylerim ilk defa ağdadan sonra çok geç oldu çıkalı.
ama tam işe yarayıp yaramadığını eğer hamile kalmadıysam adetimin 2.günü öğreneceğim.

tatlım bu ateş meselesi nasıl oluyor ben anlamadım yumurtlandığı zaman ateş çıkıyor diye biliyordum ben ama burda da sanki hamile kalınca çıkıyor izlanimi aldım neyse hakkımızda hayırlısı bakalım:18::18:düşün düşün kafayı yiyeceğiz:KK52::KK52:

günaydın canım.
ya kızlar ben kaçırdım herhalde yokmu henüz bi hamile.
ben perşembe günü hastalanacağım inş hastalanmam.
belirti deseniz bu sabah çok halsiz uyandım ve halen inanılmaz halsizim hiçbirşey yapasım yok.

günaydın kızlar bu halsizlik bende de var. hafta sonu çok yorulduk sanırım ondan :KK16:

merhaba ben uzun zamandir okuyorum ama buraya daha yazmamistim. benim de bu ay umudum var hatta bugun adet gunum, erken konusmak istemiyorum benim de kesin sonuc icin birkac gun beklemem lazim

Kırmızı kartla oyun dısı kaldım bugün beklenenden erken geldi :KK43: ama Mart ayı calışma ayı :) umudum Nisan'a kaldı Rabbim herkesin hakkında hayırlısını versin

kendimden alıntı yapıyorum çünkü ilginç bir şey oldu ben regl oldum sanıyordum kendimi kahverengi akıntılar gelince dedim heralde yarın olurum ama ertesi gün yine kahverengi geldi dün gece içinde 2-3 damla kan olan kahverengi akıntım geldi ve dünden beri gelen giden yok işkillendim bugün sabah gittim kan verdim şimdide sonucu aldım kafam allak bullak oldu 7,47 yazıyor sonuçta.eğer hamileysem dün gece yerleşme oldu ve yumurtlamam çok geç oldu ozaman.yerleşmeden hemen sonra beta hcg salgılanıyor diye biliyorum ama 7,47 çok düşük.ne bilim ben salak gibi oldum ilk gebeliğimde adetime 2 gün kala 190 çıkmıştı hcg ve yerleşme kanaması gibi bişeyde olmamıştı.şaşkınım ve acil yorum bekliyorum..

keşke sonucu aldığın sırada sorsaydın.

bazı kişiler hamileliğimin ilk ayında adet oldum derler. ama o adet olma senin gibi lekelenme olurmuş.
tam adet olmazmışsın. umarım hamilesindir canım. bence bir kaç gün daha bekleyip tekrar test yaptır.
örneğin 3 gün bekle. 3 günde değerler çok artıyormuş

kendimden alıntı yapıyorum çünkü ilginç bir şey oldu ben regl oldum sanıyordum kendimi kahverengi akıntılar gelince dedim heralde yarın olurum ama ertesi gün yine kahverengi geldi dün gece içinde 2-3 damla kan olan kahverengi akıntım geldi ve dünden beri gelen giden yok işkillendim bugün sabah gittim kan verdim şimdide sonucu aldım kafam allak bullak oldu 7,47 yazıyor sonuçta.eğer hamileysem dün gece yerleşme oldu ve yumurtlamam çok geç oldu ozaman.yerleşmeden hemen sonra beta hcg salgılanıyor diye biliyorum ama 7,47 çok düşük.ne bilim ben salak gibi oldum ilk gebeliğimde adetime 2 gün kala 190 çıkmıştı hcg ve yerleşme kanaması gibi bişeyde olmamıştı.şaşkınım ve acil yorum bekliyorum..

canım bence bir kaç gün sonra test yaptır belki o zaman daha net çıkar sonuç ama umarım hamilesindir.ben hamile olupda 9 ay boyunca adet olanıda duydum.hakkında hayırlısı yeni bir gelişme olursa haber ver merak ederiz arkadaşım:))

keşke sonucu aldığın sırada sorsaydın.

bazı kişiler hamileliğimin ilk ayında adet oldum derler. ama o adet olma senin gibi lekelenme olurmuş.
tam adet olmazmışsın. umarım hamilesindir canım. bence bir kaç gün daha bekleyip tekrar test yaptır.
örneğin 3 gün bekle. 3 günde değerler çok artıyormuş

sağol cnm inşallah dediğin gibidir.benim bildiğim 2 gün sonra 2 katına çıkması gerekiyor olduğu ama 3.günmü yaptır diyosun?öyle yaptırim olmazsa.ben kimyasal gebeliktende şüpheleniyorum ne diyim hakkımızda hayırlısını versin Rabbim

canım bence bir kaç gün sonra test yaptır belki o zaman daha net çıkar sonuç ama umarım hamilesindir.ben hamile olupda 9 ay boyunca adet olanıda duydum.hakkında hayırlısı yeni bir gelişme olursa haber ver merak ederiz arkadaşım:))

sağol cnm haber veririm tabiki daha eşimin bile haberi yok ama şimdi lavaboya gittim açık pembe akıntım başlamış sanıırım bu yaşadığım kimyasal gebelik:KK43: hayırlısı olsun hakkımda her ay ümitlenip yıkılmak beni yordu artık rabbim her isteyenin kucağını doldursun inşallah

X