Umudumuz mart ayı diyenler:))

ben herhalde bu ay erken adet olacağım
şimdiye kadar hiç erken olmadım ama
hem belirtilerim var hemde ateş ölçme yöntemine göre 11. gün yumurtladım üzerine 14 daha koy 25.gün oluyor bakalım kısmet :KK53:

ateş ölçme yöntemini bende bu ay uygulayayım dedim ama bilemedim :26::26: bi çıkıyor bi düşüyor 35 te geziniyoruz bakalım sen yumurtladığında kaçı gördün derecede canım

kızlar selam benım de umudum mart ayına kaldı :KK43: 1 haftalık adet gecıkmesı yasadıktan sonra pazar gunu 2 cızgı gordum testte ve 2 saat sonrasında hastalandım sevincimiz 2 saat sürdü zannediyorum erken düşük olayı yasıyorum :KK43: ama umudumu yıtırmek ıstemıyorum hedefımız mart ayı :) BAT 30 MART bu ay soğan kürünü de deniycem bakalım..

ateş ölçme yöntemini bende bu ay uygulayayım dedim ama bilemedim :26::26: bi çıkıyor bi düşüyor 35 te geziniyoruz bakalım sen yumurtladığında kaçı gördün derecede canım

mesela canım benim vucut ısım 36.36.5 arası normalde ama 10.günü 35.9a düştü ısım ve 11.gün 36.3 oldu yani birden fazla düştü ve yine birden fazlaca yükseldi.
senin diyelim 35 ama bi sabah 34.7 oldu diğer sabah 35.3 oldu işte 35.3 olduğu gün yumurtladığın gün.

herkese merhaba dün misafirim vardı hiç bakamadım nasılsınız kızlar ben iyiyim birazdan bir sürü ütü yapıcam daha ütüleri yapmadan bir sürüde kirli birikti baş edemiyorum:))):KK52::KK52::KK52:

kızlar selam benım de umudum mart ayına kaldı :KK43: 1 haftalık adet gecıkmesı yasadıktan sonra pazar gunu 2 cızgı gordum testte ve 2 saat sonrasında hastalandım sevincimiz 2 saat sürdü zannediyorum erken düşük olayı yasıyorum :KK43: ama umudumu yıtırmek ıstemıyorum hedefımız mart ayı :) BAT 30 MART bu ay soğan kürünü de deniycem bakalım..

canım bozma moralini hayırlısı olsun umarım listemiz uğurlu gelirde güzel haberler verirsin sende:))

Umudumuz Mart Ayı Diyenler:))

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

peri4244=bat 4 Mart
netere = bat 5 Mart
berceste=bat 5 Mart
lawyer=bat 5 Mart
hilalarda=bat 6 Mart
hayalimduam=bat 6 mart
pptya87 =bat 8 Mart
oznurozaday =bat 8 Mart
oflu =bat 11 Mart
haver87=bat 13 Mart
saranhaeyo =bat 15 Mart
venüsyıldız =bat 15 Mart
alle =bat 15 Mart
pelin67 =bat 18 Mart
nvcvn =bat 19 Mart
s_eyan=bat 20 Mart
demet35=bat 21 Mart
zeyist34=bat 30 Mart
Maşaallah listemiz kalabalıklaşıyor yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz.umarım herkes güzel haberler verir ve hep birlikte mutlu oluruz:))

Allahım kimsenin gözünü yolda kucağını boş bırakma hayırlısını ver AMİİİİNNNN :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

merhaba kızlar benim de bat bugün henüz gelen giden yok ama2 gün önce test yapmıştım negatif çıkmıştı :2::2: çok fena üşüttüm gecikirse ondan gecikir heralde benim de mart ayına kalacak galiba umudum:2::2:

merhaba kızlar benim de bat bugün henüz gelen giden yok ama2 gün önce test yapmıştım negatif çıkmıştı :2::2: çok fena üşüttüm gecikirse ondan gecikir heralde benim de mart ayına kalacak galiba umudum:2::2:

hayırlısı olsun canım benim adet olursan haber ver eklerim listeye ama umarım hamilesindir test yanılmıştır:))

hayırlısı olsun canım benim adet olursan haber ver eklerim listeye ama umarım hamilesindir test yanılmıştır:))

öyle tabi tatlım hayırlısı herşeyden önce..haber veririm merak etme :KK1: gerçi yaptığım testte tek çizgi çıkması bile 5 dk yi buldu bozuk muydu neydi anlamadım ki başka da test yapmadım..inşallah yanılmıştır da hamileyimdir canım yaaaaaa :KK16::KK16:

inş canım hamilesindir.
benim daha 10 gün var ama gögüs ağrısı ve şişkinlik başladı.
sanırım erken olacağım.
hiç erkende olmadım hayatımda ama bu sefer belirtilerim erken başladı.

canım benim üzme kendini insan üzülüyor ama en azından hamile kalabiliyorsun bunu biliyoruz benim sana tavsiyem bi doktora git ve betana baksınlar eğer düşük yapıyorsan beta değerin düşmemiştir hem emin olmuş olursun hemde (ALLAH KORUSUN AMA) daha sonra tekrar düşük yaşarsan tedavi sürecin başlar çünkü ilk düşükte normal görüyor dr lar daha sonra ki 2. hatta 3. düşükte araştırmaya başlıyorlar tamam bitanecim hadi ALLAHA EMANET

mesela canım benim vucut ısım 36.36.5 arası normalde ama 10.günü 35.9a düştü ısım ve 11.gün 36.3 oldu yani birden fazla düştü ve yine birden fazlaca yükseldi.
senin diyelim 35 ama bi sabah 34.7 oldu diğer sabah 35.3 oldu işte 35.3 olduğu gün yumurtladığın gün.
tatlım çok teşekkür ederim takvime göre bugün ovulasyonum ama dereceye göre bugün değil sanıyorum yaklaşık aynı düzeylerde seyrediyor çünkü 4 gün önce bi ani çıkmıştı sanırım o gündü ovulasyonum şu anda kaçırdım mı acaba diye düşünüyorum hafta içi pek düzenli olmuyor :KK1::KK1:çok yorgun geliyorum eve:KK5::KK5:
neyse rabbimden hayırlısı belki de daha zamanı vardır bu ayda olmazsa fazla üzülmeyeceğim zaten çünkü RABBİMİN Bİ BİLDİĞİ VARDIR:KK28::KK28:

öyle tabi tatlım hayırlısı herşeyden önce..haber veririm merak etme :KK1: gerçi yaptığım testte tek çizgi çıkması bile 5 dk yi buldu bozuk muydu neydi anlamadım ki başka da test yapmadım..inşallah yanılmıştır da hamileyimdir canım yaaaaaa :KK16::KK16:

bitanem inşallah hamişsindir de martı kese oluşumu için beklersin dualarımız hep birbirimizle çok içimden gelerek yapıyorum RABBİM hepimizin yüzünü tez zamanda hayırlısıyla güldürsün:KK16::KK16:

günaydın kızlar benimde 9 mart benide ekleyebilirsiniz inşallah bu ay olur

hoşgeldin canım inşallah bu ayki beklentilerin son bulur

arkadaşlar benimde 11 mart bekleyelim bakalım

meraba canım bekleyelim hayırlısıyla çifter çifter çizgicikleri görelim:KK1::KK1::KK1:

ben adet oldum kızlaaarrr:2::2::2::2: umudum mart ayına değil nisan ayına kaldı benim.bu ay pek çalışma yapamıycaz ama benide ekleyin yinede bat 27 mart :2::2:

X